Šta je novo?

Xiaomi Mi9

Da li vam radi Accent color kada promenite i na kom launcheru?
d1f21dfc187a299d4371a88f916d916a.jpg
 
Zna li se kad stize novi Android za ovaj telefon?

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
U kom rezimu je najbolje koristiti kameru za video snimanje, gde su najbolji rezultati?
 
Koristi li neko punjenje od 27w? I koji punjac koristite za to?

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Dovoljno je i meni 18w, ali jos brze punjenje nikad nije na odmet. Kako baterija stari telefoni sve vise vremena provode na punjacu pa sam razmisljao da barem skratim vreme punjenja...
Gledao sam na KP oglasima, ali nista nisam nasao.
Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Meni se puni za ravno 50min od 20 do 100 posto ali ne znam ima li to veze sa custom romovima, koristim aosp.. Imam osjecaj da se baterija beze puni na aosp nego na miui.. Mozda mi se i cini.. U svakom slucaju meni je dovoljno brzo i 18w..

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Je l još nekom baguje viber na miui 12? Pre ili kasnije prestane da učitava slike iz galerije, a par puta se skroz utupavio pa mi ceo dan nisu stizale poruke do restarta telefona. A kada on izbaguje, uspe i druge aplikacije da ubije pa npr file explorer prestane sa učitava fajlove/slike. I samo restart pomaže. Na F1 Miui 11 viber je perfektno radio a vidim u F1 temi se isto žale na viber na Miui 12.
 
Jeste moja supruga imala taj problem sa viberom na miui 12. Sam od sebe krene da radi, običan restart nekad pomogne, nekad ne. Sad joj sve ok, recimo

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Ja Viber koristim za službene svrhe, i nisam primetio taj problem.
 
Lepu brzinu veze ostvaruje na Telekom optici 200/80 Mbps:
IMG-20201019-165104.jpg
 
Ja tu vidim lep upload i ping. Download je daleko od "lepog".
 
Ja sam zadovoljan :)
 
Prso ekran. Ima li kakva preporuka za servis? Kakvi su ti zamenski ekrani po servisima? Da li je možda bolje da ga sam naručim, pa da nosim u servis samo na zamenu?
 
Ja sam menjao dva puta. Kod nas nisam uspeo da nađem original. Poručio iz Kine, mislim da su bili oko 70e na aliju, amoled. Moje iskustvo je da je lutrija. Jedan je bio bukvalno kao original, sve savršeno radilo, AOD, ama sve, boje super... kod drugog recimo sve bilo ok na MIUI11, posle prelaza na 12, AoD ne radi kako treba, i čini mi se da je manje osetljiv za nijansu. Ne znam iskreno koliko se sve to isplati.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Hteo sam da pitam jeste li zadovoljni ovim modelom?Rodjak me je zamolio da mu pronadjem neki xiaomi ,da je nov,nije preskup a da je kvalitetan,par dana sam prelistavao oglase i recenzije i moj izbor bi bio mi 9 6/128 ,nov za 320 evra.Jel ima jos neki mozda da je u tom rangu i toj ceni,uslov je da ima amoled ekran?
 
Hteo sam da pitam jeste li zadovoljni ovim modelom?Rodjak me je zamolio da mu pronadjem neki xiaomi ,da je nov,nije preskup a da je kvalitetan,par dana sam prelistavao oglase i recenzije i moj izbor bi bio mi 9 6/128 ,nov za 320 evra.Jel ima jos neki mozda da je u tom rangu i toj ceni,uslov je da ima amoled ekran?
Zadovoljan, kamera, ekran sve.. Zahtjevan sam korisnik i baterija mi ne drzi dan, to imaj u vidu.. Jedino ne znam sto se tice te cijene da li je prejaka s obzirom da je vec stariji telefon u pitanju...
Mozda da pogledas i OP Nord?

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Nek pogleda mi 9T pro koji ima isti chipset SD855 amoled ekran pritom ravan sto je za vecinu bolje prihvatljivije i naravno jacu bateriju od 4000mah
 
9T Pro ima bateriju veceg kapaciteta, ali nema IR Blaster - kome je to bitno. Meni jeste.
 
Kad vec pominjete mi9t pro, smejali su mi se kad sam pricao da su one pop up kamere cist promasaj. Evo takvih telefona nema vise par god kasnije :)

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Kad vec pominjete mi9t pro, smejali su mi se kad sam pricao da su one pop up kamere cist promasaj. Evo takvih telefona nema vise par god kasnije :)

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
Kako nema, ja imam poco f2 pro sa takvom kamerom [emoji12]

Послато са POCO F2 Pro помоћу Тапатока
 
Licno bih prije uzeo OP Nord nego 9t pro.. Ipak sistem je dosta bolji na OP, noviji je uredjaj generalno i duze ce dobijati podrsku.. 9t / pro su vec stariji isto kao Mi 9.. Da nema custom romova odavno bih se rijesio Mi 9 jer baterija sa MIUI tek ne valja nista.. Generalno miui ne volim, zato od kad sam uzeo Mi 9 koristim ga sa custom romovima, ali mi vec to postaje dosadno tako da ce mi sledeci telefon biti OP pa i po ciijeni da je hardverski slabiji sto mi i ne predstavlja neku kljucnu ulogu..

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Da li koristite Mi account, odnosno da li ste prijavljeni na njega?
 
Ja koristim dosta, skoro sve sinhronizujem tu, najvise zbog notes. A i par tel unazad su mi isto xiaomi pa mi lakse kad predjem na novi model.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno