Šta je novo?

Xiaomi Mi9

Malo glupo pitanje, ali zasto jos uvek imam staru ikonicu messengera? Da li se kod vas azururala?

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
aba466dac9dfef1dc842d10fa4b3b2d5.jpg
 
Ne koristim to ... ali bih na tvom mestu - deinstalirao pa istalirao ponovo tu aplikaciju. To bi moralo da reši problem.
 
Probao sam, nista se ne menja.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Koristis li mozda neki icon pack? Moze biti da je do toga, tj da oni nijesu update-ovali ikonicu..

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Sve na defaultu, nista nije modifikovano.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Onda ti nema pomoći :d
 
Nije ni kod mene na mi10. Verovatno je do android verzije, tj za android 11.
Ja sam sad na global india stable android 10 miui

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
To se ne menja valjda zbog MIUI-a, jer oni koriste svoje ikonice pa tek kad bude neki update onda ce ti se i promeniti. Meni je tako bilo isto do zadnjeg sistem update koji sam imao, onda sam primetio i da su se ikonice promenile, zato mislim da je vezano za njih.

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Zna li neko kad se ocekuje Android 11 za Mi9? Po milioniti put smaram, nikoga ne zanima osim mene?

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Imas xiaomi.eu da flesujes. Miui 12.5 tj android 11

Sent from my TA-1020 using Tapatalk
 
Radi ok po onome sto sam citao na forumu

Sent from my TA-1020 using Tapatalk
 
Imas xiaomi.eu da flesujes. Miui 12.5 tj android 11

Sent from my TA-1020 using Tapatalk
Nemam iskustva sa flesovanjem, iskreno pojma nemam kako se to radi. Kakve su razlike u odnosu na Android 10? Radi li brze ili sporije?

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Sedi onda i cekaj. Jos je u beta fazi, moze se ocekivati svasta. Update je na nedeljnom nivou

Sent from my TA-1020 using Tapatalk
 
Ja sam instalirao ženi na mi9, dirty, 12.5 bez brisanja i slično. Bitno je da se pre update skine zaštita tipa otisak prsta, pin, patern, za sad nema problema, baterija je bolja definitivno. Ostalo šljaka lepo. Ja se ne igram previše s njim ali ona se ne žali za sad.

Sent from my Mi 10T Pro
 
Ja sam instalirao ženi na mi9, dirty, 12.5 bez brisanja i slično. Bitno je da se pre update skine zaštita tipa otisak prsta, pin, patern, za sad nema problema, baterija je bolja definitivno. Ostalo šljaka lepo. Ja se ne igram previše s njim ali ona se ne žali za sad.

Sent from my Mi 10T Pro
Hvala.. Citao sam na temi da se ljudi zale na neke sitnice.. Vjerovatno cu sacekati da ga jos malo opeglaju..

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Ja sam se plašio da ga dirty install ne zezne ali eto, nema problema za sada. Lepše animacije, par novih Super wallpapera, u podešavanjima par izmena ali izgleda da je glavno ispod haube. Optimizacija oko memorije i baterije.

Sent from my Mi 10T Pro
 
Je l' dobio neko?
Bio je prekljuce update na 12.0.4 global stable.
d7c8d922fe55c087556a069839d2fc80.jpg
 
Kakvo je stanje baterije kod vas? Kod mene je health na 86% nakon skoro 1.5 god koriscenja.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Vec je na 80% kapaciteta, ne znam sta da radim... Nemam zelje da menjam telefon, niti sam u situaaciji da uzimam neki drugi.
 
80% je nista. Moj Mi 9 je bio na 63%. Ispod 4h SOT-a na Aosp romu. Pakao.
 
Mislim da je crdroid zadnji koji sam koristio. Davno bese
 
Da li koristis i dalje Mi9 i taj Rom ili si nekad koristio? Pitam iz razloga da ti preporucim Rom.
 
Ne koristim. Probao sam sve romove, bukvalno.
 
Sta preporucujete da radim kako bih usporio propadanje baterije?
Razmisljao sam da prestanem da koristim brzo punjenje. Sad ne znam da li da koristim neki spori punjac, ili da punim na usb portu (radi punjenje dok je PC ugasen).
 
Nazad
Vrh Dno