Šta je novo?

Xiaomi Mi Note 10

Ukoliko potpiše ugovor kod njih bez telefona, dobijaš vaučer s kojim umanjujes cenu telefona pri kupovini kod mi Srbija. Što veća tarifa to veći popust.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
[YouTube]Eu0furPAqnI[/YouTube]

Odlično se drži u video snimanju u poređenju sa ip11. Naravno kada se isključi eis :)

Xiaomi da je pametan da napravi isti ovaj mob sa s865 i nazove ga mi note 10s [emoji23]



Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Dal je toliko los sd730?

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ko je rekao da je los,odlican chipset.Sad za najvisu klasu se ocekuje s855 al i 730 je odlican.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ja sa sd636 na mi Max3 nemam problema, samo Gcam malo sporije obrađuje slike, ostalo radi sve kao podmazano. Voleo bih tamo septembra kad budem obnavljao ugovor sa pređem na Note 10, zbog kamera najviše. Jedino što mi se na njemu ne sviđa je zaobljeni ekran.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
730 je dosta jaci nego 636,730 je i rangu 845 imam ja 730 na samsung a80 i prezadovaoljan sam odlican je.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
730 ti je odličan u odnosu na 636, i ovde je taj 730 malo overclock-ovan, nije u rangu 845, ali je mozda kao 835, u svakom slučaju znatno bolji od 636.

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Tacno tako,sd730 parira 835,o tome se vec pisalo kad se pojavio prosle godine u ovo vreme u Mi9t/K20.
 
Po sirovoj snazi nije preterano bolji, 636 ima kombinaciju 4xA73 + 4xA53, dok 730 ima 2xA76 + 6xA55.

GPU je osetno bolji, efikasnost takodje, ali CPU ne preterano s obzirom da 636 ima istu kombinaciju jezgara kao 835.
 
Generalno slican je kao 845 mozda za nijansu slabiji.Za gejming 730 je top.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ne, nije slican kao SD 845 ni u kom smislu.

Odlican je svakako :)
 
Jel moze neko da napise utiske telefona posle mesec-dva koriscenja, planiram da ga kupim u mts za 2000rsd na 24 meseca. Fotografije, baterija, brzina, fotografije da li pravi bar slicne kao p30 pro ? Baterija, da li moze da izgura 7h sot-a uz umereno koriscenje? I procesor, ne igram igrice, znaci, drustvene mreze, slikanje, i filmovi i tako to, nisam zahtevan sto se tice brzine, samo da ne secka pri radu ?
 
Jel moze neko da napise utiske telefona posle mesec-dva koriscenja, planiram da ga kupim u mts za 2000rsd na 24 meseca. Fotografije, baterija, brzina, fotografije da li pravi bar slicne kao p30 pro ? Baterija, da li moze da izgura 7h sot-a uz umereno koriscenje? I procesor, ne igram igrice, znaci, drustvene mreze, slikanje, i filmovi i tako to, nisam zahtevan sto se tice brzine, samo da ne secka pri radu ?
Ja sam imao telefon iskreno razocarao sam se,posle duzeg koriscenje surfa ne igram igrice poceo je da se greje,i u zadnjem periodu poceo je da baguje sowtwer da se koci.....sto se tice kamere nije ni priblizna P30 pro imam ga trenutno,treba mu vremena ako hoces da slikas par fotografija uzastopno.Baterija izgura dva dana,mada opet mislim da je na p30 baterija bolja.
Ovo su moji utisci.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Ma kako sada to , zar nije s730 čip nad čipovima ? [emoji102]

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ja sam imao telefon iskreno razocarao sam se,posle duzeg koriscenje surfa ne igram igrice poceo je da se greje,i u zadnjem periodu poceo je da baguje sowtwer da se koci.....sto se tice kamere nije ni priblizna P30 pro imam ga trenutno,treba mu vremena ako hoces da slikas par fotografija uzastopno.Baterija izgura dva dana,mada opet mislim da je na p30 baterija bolja.
Ovo su moji utisci.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka

Cek cek, jel se mnogo greje telefon ili zagreje se normalno, u regularnom koriscenju, surf netom, drustvene mreze, gledanje klipova ?
Znam da kada se slika u 108mp modu da koci i da treba vremena da se obradi slika, a u onom drugom 47mp modu, jel koci tad ?
Sta je sa video snimanjem u poredjenju sa p30 pro ?
 
Zato što ovde pri slikanju treba mnogo više sirove snage da se sve procesuira. Zato ja kažem, verujem samo ruskim review na YouTube :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
A imam huawei p9 vec vise od 2 i po godine, i red je dosao da ga menjam, nego u mts-u nema p30 pro, cekam ga jako dugo vec, duze od mesec dana, i ko zna kada ce izaci, pa resavam sebi alternativu ako ne izadje jos 3 nedelje.
Brzina mi nije toliko bitna jer sam i sa p9 zadovoljan, samo trazim poboljsanje u kameri i bateriji.
 
P30 Pro je dosta bolji/kompletniji mob. Nema tu MN10 sta da trazi. [emoji4]
 
A imam huawei p9 vec vise od 2 i po godine, i red je dosao da ga menjam, nego u mts-u nema p30 pro, cekam ga jako dugo vec, duze od mesec dana, i ko zna kada ce izaci, pa resavam sebi alternativu ako ne izadje jos 3 nedelje.
Brzina mi nije toliko bitna jer sam i sa p9 zadovoljan, samo trazim poboljsanje u kameri i bateriji.
Pa Vama ce biti super

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Jel ima jos neko Note 10 da prenese utiske? Kamera, zagrevanje, fluidnost...? Ja sam ga danas hteo uzeti u MTS-u ali ga nije bilo u poslovnici. Posle sam ga malo koristio u Tehnomaniji. Sta znam solidan je ali utisci po netu su stvarno mesoviti.

Huawei P10
 
P30 Pro je dosta bolji/kompletniji mob. Nema tu MN10 sta da trazi. [emoji4]

Ja ne verujem svojim ovima sta se ovde poredi, babe i zabe bukvalno! Pa normalno da je bolji P30 pro nego Note10, duplo skuplji telefon, mora da bude bolji ne znam samo sto se ovde porede ta dva telefona kad su skroz druga klasa... Kao kad bi poredili mi9t pro i huawei y6
 
Note 10 pro je u klasi sa p30 pro lagano.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Dosta je pala cena p30 pro, drasticno, ali opet mi to nije ista klasa... Sad sam pogledao cene i da sam kupio p30 pro nov za kes i sad video koliko je pala cena tacno bi se slogirao
 
Nazad
Vrh Dno