Šta je novo?

Xiaomi Mi Max 2

@Kidence

Kakve su tvoje prognoze za Oreo ? Jel da se nadamo ?
 
Hmmm, sumnjam u skorijoj buducnosti...
Ako izbace Max 3 uskoro, on ce stici sa Oreo-om...Tek skoro su Mix 2 i Mi 6 dobili O...
A sve me to navodi da Max 2 nece dobiti uskoro O...
Krajem godine stize MIUI 10 po prici, tada ce biti velika sansa da neki telefoni dobiju Oreo, ali moja prognoza je da Max 2 nije toliko popularan da bi ga "gurali" i tako ukrali deo kolaca od nadolazecih modela sa Android-om O.


Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Ako budeš imao vremena bilo bi lepo kad bi testirao tu Samsung karticu (konkretno brzinu upisa) čisto da vidimo jel približno deklarisanoj.

Predpostavljam da si uzeo sa Samsungovog store-a na Aliju ?
Evo bencmarka.
142126bcfa4785e14dd915e49d63e54e.jpg


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Jel koristi neko resurection remix ili neki drugi rom sa XDA? Jel imate problema sa internetom preko prenosa podataka? Neće da mi skida aplikacije sa Google playa, nekada skine ali uglavnom neće, tako je bilo i kada sam probao LOS 14. I tada i sada je bilo clean flash i najnoviji firmware.

Sent from my Mi MAX 2 using Tapatalk
 
@branaaa

Hvala

@Dusan_93

Ja koristim Lineage 14.1 malo jače od mesec dana i mogu ti reći da radi savršeno. Jedini bug koji sam primetio je da nekada hoće da smanji osvetljenje ekrana nakon završetka poziva ali mi ne smeta.

Čekam još malo da vidim da li vredi prelaziti na 15.1 od istog developera. Za sad ima po neki bug pa ne bih baš da žurim.
 
Ej ljudi Max 2 najbolji telefon ikada.
*mjau**mjau**mjau**mjau*s samsung i te prenadrkane i preskupe brendove
Ovo je telefončina.
Oduševljenjima nema kraja.


Послато са MI MAX 2 уз помоћ Тапатока
 
Da zivne tema:

60+ dana uptime opet na 8.5.9.0

fa0616201cf34a523b35ce61521afab2.jpg

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Ljudi pomagajte :)
Pocela sezona trcanja, voznje bicikla, a mi max 2 ogroman i ne staje nigde. Sto je najgore, ni na ni jednoj dodatnoj torbici na bajsu ne mogu da ga uguram.
Koji je manji xiaomi (5.5") a da ima slican SOT i kameru?
 
Note 4?

Eventualno RN5(bolja kamera, 18:9 6" ekran, SD 636, 158mm visina, noviji softver), ali ce Note 4 imati bolju autononiju i manji je, 151mm visina.

Za RN5 bi morao da sacekas neko vreme i skuplji ce biti poprilicno. SD 636 je, po mom skromnom misljenju, najbolje izbalansiran chipset. SD 660 ima ~80% cpu snage SD 835, SD 636 ima gotovo isti CPU deo kao SD 660(jedina razlika je 400MHz vise na 4 jezgra na SD 660). Ozbiljne performanse u nizem srednjem segmentu. Vece razlike su u GPU delu(sd 636 vs 660 vs 835), ali to je za svakodnevno koriscenje gotovo nebitno, za nekog ko ne igra zahtevne igre na telefonu.
 
Poslednja izmena:
Ljudi pomagajte :)
Pocela sezona trcanja, voznje bicikla, a mi max 2 ogroman i ne staje nigde. Sto je najgore, ni na ni jednoj dodatnoj torbici na bajsu ne mogu da ga uguram.
Koji je manji xiaomi (5.5") a da ima slican SOT i kameru?
Gledaj ovako imas na AliE. dve tri kao torbice za Max2. Moja preporuka ti je ono sto ja radim a to je pederusa imas da kupis na KP one kao za trcanje. Ja je stavim nazad na ledja i imam ove wife slusalice i nema greske. Druga solucija ti je da nosis ranac neki sportski kada si na bajsu.
Uvek mozes da uzmes i neku torbicu u koju moze samo telefon i sta ti treba.
Sada da kupujes telefon zbog toga to je suludo mozda onda da se odlucis za neki sat ako su ti pozivi i poruke bitni.
Sa druge strane ni jedan mu nije ni blizu a imao sam i A1 i RN4. Za ovaj RN5 novi ne znam

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
@hektor2

Kupis lepo Amazfit i uzivas...odlicna sprava za pracenje trcanja i voznje bicikle...

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Ne znam koliko su sada ali ja kada sam gledao nisu ispod 150$ bili satovi ti pametni.
Ja sam nesto razmisljao da uzmem ovaj Mi Band2 a video sam da ima nekih koji nisu Xioami

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Mi band 2 je Xiaomi, nema drugi ni treći, samo Xiaomi Mi Band 2. On meri puls, korake i km, ali ne može da ti pokaže na mapi gde si trčao ako je to bitno, kao neka app na telefonu sa GPS, telefon ima GPS. Može da zavibrira ako imaš poziv ili poruku.
 
Nismo se razumeli mislio sam na satove nekih marki koje bar meni nisu poznate
Mi band 2 je Xiaomi, nema drugi ni treći, samo Xiaomi Mi Band 2. On meri puls, korake i km, ali ne može da ti pokaže na mapi gde si trčao ako je to bitno, kao neka app na telefonu sa GPS, telefon ima GPS. Može da zavibrira ako imaš poziv ili poruku.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Ne vredi ipak nista drugo. Navikao sam na ovu monstruoznu bateriju.
Da li neko zna sta znaci "national roaming"? Nekako mi nelogicno zvuci sam naziv :) Kod mene je ukljuceno, a ne bi zeleo bilo kakve veze sa romingom da imam.
 
Ima delova u Srbiji gde npr Mts nema signal, a Vip i Telenor imaju, ili bilo ko od operatera, oni se kače na baznu stanicu gde je odradjen ugovor i dogovor dve mreže.

Nema dodatnih troškova ako na to misliš.
 
Jes, na troskove sam mislio. E sad, kako ide prioritet ? Danas sam bio na bregu, izgubio se mts i bio sam spojen na rumunsku mrezu (posto je blizu rumunija :)). Zena na telenoru uredno imala signal. Kako to da nisam "isao" preko telenora, ako sam dobro shvatio princip nacionalnog rominga...
 
E to onda nije nacionalni roming ako si bio nakacen na rumunsku mrežu očito [emoji16]

Nacionalni je samo za naše mreže.

Kod tebe u slučaju mts verovatno nema tu nacionalni roming odnosno potpisan dogovor da tu koristi nečije bazne stanice.
 
Jel jos neko ima vidljiv pad u framerateu u FB aplikaciji od poslednjeg azuriranja FB?

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Sa svakim updateom nesto zajebu.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Jel moguce da niko nece da proda maxu? :)
 
Ne dam maksu.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Kupi nov, lepse mirise :D

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Izgleda da cu morati. [emoji3]

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Pa 190e je nov od 32GB na KP.
 
Izmace mi jedan juce za 145e, na kp. 64gb, star 2 meseca. Bukvalno u 10 min.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
U jeee 145 :) tom se bas žurilo...

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Stoji oglas i dalje. Jos svercer prodaje. A ima garanciju jos 10 meseci. [emoji3]

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jel jos neko ima vidljiv pad u framerateu u FB aplikaciji od poslednjeg azuriranja FB?

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
Raspad performanse se vratile u normalu nakon brisanja FB aplikacije i reinstalacije, sad radi fluidno kao sto i treba da radi.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Ipak ne, opet usporio, sta li se desava...

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno