Šta je novo?

Xiaomi Mi Max 2

Mi max 3 navodno u 2 verzije.
3/64 s636 i 4/128 s660. 7 incha ali odnos 18:9. Dual kamere( verovatno iste kao na rn5) i baterija 5500mah
 
Poslednja izmena:
Kakva im je logika da izbace model sa 3gb rama na novom modelu u 2018 god,kakva glupost,bolje da su se odlucili na 4/64.Ovo ostalo sve top sto si napisao,ako bude tacno..

Edit:Sudeci po GSM Areni bice da je tacno sto si napisao,ali ovde su stavili SD636..Nema veze,i ovako izgleda dobro,bice to dobar SOT..

https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_max_3-8963.php
 
Poslednja izmena:
Apple logika, svi ce da se protegnu do jaceg modela ako kosta optimalno vise od prvog.

Mada ovo je rumor jos, ima fore.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Sta je ovo neka nova serija u Xiaomi.
Crna ajkula od cetiri glave.
Postaju oni polako kao i Huawei sa cenama

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Samo još to fali da bi bio kompletan uređaj, sve ostalo je i do sad bilo top.
 
Preporuka za zastitno staklo? Po mogudjstvu da je prozirno i po krajevima i da prekriva ceo ekran. Ne mirisem nesto one sa obojenim krajevima. Moze i neka folija u krajnjem slucaju.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Može li mi neko reći kakva j ekamera na mi max 2? Volim velike telefone i dopada mi se kvalitet xiaomi uređaja, ali ne znam kakva je kamera ovde pošto niko od mojih prijatelja nema da bih mogao pogledati. Hvala.
 
Preferiram staklo, ali ako ne nadjem, uzecu foliju.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Preferiram staklo, ali ako ne nadjem, uzecu foliju.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
Imas staklo koje pokriva ceo ekran za manje od crvene na KP. Ja sam narucio iz kine dve maske i to staklo za za manje od 10 zelenih, krenula je posiljka pa mogu da ti kazem kako stoji i da li sve radi.
Na A1 to staklo preko celog erana (od ivica do ivica ) nije bas bilo idealno pa sam uzeo ono sto stiti samo ekran

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Dok ja kupim max 2, i dok stignu obloge što sam naručio, taman da ti javiš . [emoji3]

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Može li mi neko reći kakva j ekamera na mi max 2? Volim velike telefone i dopada mi se kvalitet xiaomi uređaja, ali ne znam kakva je kamera ovde pošto niko od mojih prijatelja nema da bih mogao pogledati. Hvala.
Sa Google camerom je dobra, za mene i odlična

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Samo instaliraj Gcam i nemoj da brines kakva je kamera. Bolja je od nekih flagship modela.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
@brutos

Bice i 8ice, samo ko zna kad. Meni je ionako nebitno, samo sminku menjaju vec par godina. Ako su utegli malo MIUI sa ovim 9.5.4.0 mozda bih presao jer sam jos na 8.5.9.0
 
Stigli paketici iz kine. Jos samo da kupim max 2. [emoji3]
39c93eac007dd098cb988e84a1711fc3.jpg


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ako ti je ono gore Nillkin folija/staklo, obrati paznju da ti se ne zalepi neko trunje dok montiras jer sam ja tako unistio Nillkin foliju bezveze i sad imam neku levu koja uopste nije za Max 2 :p
 
Vodicu racuna. Hvala. [emoji6]

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ako budeš imao vremena bilo bi lepo kad bi testirao tu Samsung karticu (konkretno brzinu upisa) čisto da vidimo jel približno deklarisanoj.

Predpostavljam da si uzeo sa Samsungovog store-a na Aliju ?
 
Jesam, samsung prodavnica sa allija, kada je bio trodnevni popust, tj sve sam tada narucio. Probacu pa javljam. Jel ima neki programcic da premerim brzinu?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Hocu da downgrade-ujem miui 9 na 8.5. Jel to izvodljivo preko update app i gde naci te romove, nema ih na Xiaomi - jevom sajtu? Ako nije jel moze neko da me uputi kako ovo da izvedem?
 
Otkljucas bootloader, skines fastboot rom koji zelis, raspakujes ga sa Winrar, ucitas ga u Mi flash tool, telefon ubacis u fastboot, zakacis za komp i flesujes, posle toga odradi root, edituj build.prop da te ne bi smarao update i uzivaj :)

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Kidence, nikad ranije nisam rutovao fon, pa imam par pitanja: kako otkljucavam bootloader, kako odradjujem root i kako editujem build.prop? Hvala
 
Nazad
Vrh Dno