Šta je novo?

Xiaomi Mi Max 2

Ima naslova i za HTC posebno Ultru, dok su U11 hvalili baš.
cc4138758d15dcff0400688fb7bdb147.jpg
 
Lik je trol i lupa, kad je rekao da mu nije fluidan Max 2 samo sam se nasmejao.
 
Pa pise u clanku

"Release Date:

MIUI 10 will be released on 31st May. As it is confirmed by the official news, the company will launch it at the official event with the Xiaomi Mi 8.

MIUI will be based on Android 8 Oreo. Most of the Xiaomi devices will be compatible to be a part of Project Treble. With which the devices will likely to receive global updates ASAP in the market. Google is reported to provide a stock version to all the companies, and their developers will only need to work on their individual/unique custom themes."
 
Da li neko moze da okaci proverenu verziju gcam, da radi i na prednjoj?

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Ljudo, da li neko zna lad će max 3 da objave? :)

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
U toku jula najverovatnije

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Ajde nek neko kome radi gcam i na prednjoj kameri okaci koju verziju koristi. Probah par ali napred ne radi.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Definitivno je bilo do wifija i loseg signala. Poz
Pa ako ti je los signal stavi na 2G only ako tj je previse bitna baterija, tj trajanje iste, lutanje za signalom kao sto kaze post iznad plus los wifi signal su itekako losi po SoT jer antena non stop trazi bolji signal i tako prazni bateriju.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Telefon se bas ugreje prilikom punjenja nakon prelaska na 9.2.1.0. Uglavnom je na + 40'C. Na 8.5.9.0 nisam primecivao. Jel ima neko slicna iskustva?
 
Da, napolju je 30+ stepeni. Spoljna i unutrasnja temperatura su vece.
 
Jel je uspeo da upari MI remote sa Vivax uredjajima, konkretno sa tv-om i klimom?
 
Ajde nek neko kome radi gcam i na prednjoj kameri okaci koju verziju koristi. Probah par ali napred ne radi.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk

Kod mene radi "Version 5.1.018.177470874".

Preciznije rečeno, sa default postavkama radi OK - tj. nisam mnogo testirao da li neka od podešavanja ne rade. Unutra je EU ROM 9.5.5.0.

Napiši koje od podešavanja kod tebe ne radi, ako je to problem, pa da testiram.
 
Prvo mi krete update od 100 i kusur mb. Resetovao se, ali usao u tvrp i ja isao reset. Nisam zbao gde da pokrenem update. Sad mi skida ceo rom.
35f56da23d8cd0fb16a61c4396d786b8.jpg
d1c6fd7b5be555bc761c42871d54c8f9.jpg


Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Te male updejtove neće da instalira iz twrp-a. Posle neuspelog pokušaja onda skida ceo rom, on može iz twrp-a. Ako odradis tako obavezno iz file managera u okviru twrp-a u sistemskoj particiji obrisi fajl koji se nalazi ispod build.prop, ne sećam se tačno imena, da ti ne bi vratio stock recovery.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Ovaj iz 2008 god?
19c7e3c08867868eab305ec4c2b7ffe1.jpg


Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
E taj, recovery-from-boot.p, samo si trebao njega iz rekaverija da obrišeš. Ako si odradio update pre ovoga sigurno si izgubio twrp.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Odradio sam root ponovo. Nadjoh programcic, indijac napravio. Rutuje tel i ubaci super su i twrp za par min. Samo kliknes i on odradi sve.
https://youtu.be/YjEw9n--0QE

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ko kako voli. Meni vise odgovara da ja sam flesnem zvanični twrp pa iz njega ubacim magisk.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Od ovog updeta mi se face usporio. Secka kao lud kad skrolujem. Probao brisanje aplikacije i ponovo instalirao, opet isto. Jel jos neko primetio pad performansi. Nisam zapazio u drugim aplikacijama promene.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
To je do aplikacije, ja sam se bas zalio na to ranije i posle nekog azuriranja FB-a ili cega vec se sve vratilo na staro i sad radi super.

Taj problem sam imao jedno nedelju dana.

ROM je i dalje 8.5.9.0 tako da nije zbog toga.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Ja ne koristim FB ali mogu da potvrdim da ta App lose radi i na drugim telefonima.
Za sada znam da sam cuo Mate10, P10, A5 2017....



Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Ma i na Samsung flagshipovima laguje FB pri skrolovanju, nema veze sa telefonom, aplikacija je blaga katastrofa.
 
Ubacena arnova v8 kamera. Pravi jos bolje slike po meni.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Ubacio sam drugu Sim karticu i sad mi treba pomoc kako da znam koja mi je primarna i kako da trosim net sa sim2 kartice a ne sa sim1

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Osmica

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno