Šta je novo?

Xiaomi Mi Box S - iskustva, problemi, rešenja

Modovana eon app i neki bt mis jer bez misa ne radi.
 
Ne može ,al ako pomera kao na move N go ,ništa više od toga ni ne treba za eon :) .
 
Neće da može navigacija po Eon mobilnoj aplikaciji bez miša / airmouse / čega god za simuliranje touch input-a.

Instaliraj na koji god box ili TV pa će ti sve postati jasno.
 
Meni je problem što nemam USB ulaz ,mi stick 4k..
 
Pozdrav, da li moze na xiaomi tv box s 2nd gen da se pali i gasi tv i da si regulise volume zvuka? Hvala
 
Pozdrav, da li moze na xiaomi tv box s 2nd gen da se upari sa EON daljinskim i kako _
 
Nema mi ažuriranja Iris smart aplikacije na mi box 2 generacije i piše u plej prodavnici da nije dostupna aplikacija u Srbiji,a na uredjaju prve generacije sve uredno ažurirano...





Jel mozes da mi kazes kako? Posto nigde ne mogu da nadjem kako se podesava.
Na starijem tv-u mi ostaje upaljen tv kad ugasim box,a na novijem tv-u mi se gasi i tv gašenjem boxa...
 
Nema mi ažuriranja Iris smart aplikacije na mi box 2 generacije i piše u plej prodavnici da nije dostupna aplikacija u Srbiji,a na uredjaju prve generacije sve uredno ažurirano...






Na starijem tv-u mi ostaje upaljen tv kad ugasim box,a na novijem tv-u mi se gasi i tv gašenjem boxa...
Meni ažuriralo bez problema. Iris, supernova, eon sve radi super. Što se tiče eon daljinca i on radi dobro sam što box ne može da se pali sa njim. Bar je kod mene tako na mi box 2 gen
 
Ovih dana mi je Xiaomi Box S (1st gen, kupljen 2020. godine) dobio neki update (početna strana izgleda drugačije), a ubrzo nakon toga mi je Play Protect počistio kloniranu/modovanu EON app za mobilne uređaje koju sam pronašao ovde na forumu i koristio bez problema duže od godinu dana...

Play protect EON.jpg


Pronašao sam neka zastarela uputstva za gašenje Play Protect-a, po kojima ne mogu da postupim, jer tih opcija jednostavno više nema u podešavanjima, drugačije sada izgledaju.

Putanjom
Device preferences > Security & restrictions > Verify apps > prebacim na Turn off
nisam uspeo da rešim problem, pošto mi je nakon jednog dana Play Protect ponovo obrisao app uz istu poruku...


Da li neko zna šta još mogu da pokušam kako bih isključio Play Protect?
 
1. ген је андроид тв а 2. ген је гугл тв.
 
Ovih dana mi je Xiaomi Box S (1st gen, kupljen 2020. godine) dobio neki update (početna strana izgleda drugačije), a ubrzo nakon toga mi je Play Protect počistio kloniranu/modovanu EON app za mobilne uređaje koju sam pronašao ovde na forumu i koristio bez problema duže od godinu dana...

Pogledajte prilog 403174


Pronašao sam neka zastarela uputstva za gašenje Play Protect-a, po kojima ne mogu da postupim, jer tih opcija jednostavno više nema u podešavanjima, drugačije sada izgledaju.

Putanjom
Device preferences > Security & restrictions > Verify apps > prebacim na Turn off
nisam uspeo da rešim problem, pošto mi je nakon jednog dana Play Protect ponovo obrisao app uz istu poruku...


Da li neko zna šta još mogu da pokušam kako bih isključio Play Protect?
Odeš telefonom na taj nalog u play store i tamo isključiš tu verifikaciju. U android tv play store nema te opcije, nego se podešava kako sam naveo.
1000007274.jpg
 
Hm, ovo iznad ipak ne rešava problem. Posle 3 dana mi je opet deinstalirao eon. Ovaj prokleti Google počinje sve više da liči na Amazon i Ios.
Screenshot_2023-09-04-09-13-01-64_f7aa348215f5d566f9e4ca860f474209.jpg
 
Sad sam očistio keš i data iz play store aplikacije u mi boxu, plus disejblovao samu aplikaciju, pa ću da vidim šta će da se desi. U najgorem slučaju, spas je u cast-u sa telefona na mi box.
 
Ja na Mi Stick 4k kada udjem na Google Play, pa zatim idem u desni ćošak na vrh gdje se nalazi moja slika profila na emailu, na ekranu mi se pokažu postavke za ažuriranje app, play protect i postavke. Na stavci Play Protect imam opciju da isključim sigurnosno skeniranje. Eto, pokušaj i ti to pronaći...
 
To je prvo urađeno, naravno, jedna od 5 stvari koje prvo uradim po kupovini boksa.
 
I meni se danas izbrisao EON
Nikakva azuriranja kod mene nisu dozvoljena niti aplikacije niti sistema, mi box je up time ukupno preko 700 sati bez restarta, tako da ovo nema veze sa apdejtom.

Sinoc sam gledao Eon, danas je obrisan, tako da je ovo daljinski aktivirano da pobrise neautorizovane aplikacije van bilo kog apdejta.

Pokrenem rucno instalaciju, i dobijem ovo, za mene je ovo totalna katastrofa.
Interesantno je da nije brisao sve neautorizovane app vec samo EON
IMG20230905213032.jpg
 
Eeee @bakara @bakara a ti ni pisma ni razglednicu @SickMF a mozda bi imao resenje 🤣😂🤣😂 clone app je cudo malo ubaci smece al nekad resi problem 😁😉
 
Poslednja izmena:
Дајте да резимирамо који су све уређаји погођени овим брисањем ЕОН апликације. Напишите који су.
Да ли је могуће да СББ није продужио безбедоносне сертификате за апликацију?!?!
 
@Running Stari Mi Box S dobio Android 12?
Zar stari Mi box S kao i stari Mi Stick nisu bili na Android 9 verziji? Čudno bi bilo da sa Android 9 odu na 12...
Mada, ako je istina, svaka im čast za podršku. To znači da bi i novi Mi Box s 2 gen i Mi Stick 4K mogli uskoro dobiti Android 12.
 
Дајте да резимирамо који су све уређаји погођени овим брисањем ЕОН апликације. Напишите који су.
Да ли је могуће да СББ није продужио безбедоносне сертификате за апликацију?!?!
Za sada koliko sam pohvatao, mibox, eon box, čini mi se da je neko pomenuo mecool.... Verovatno svi guglovi ATV boxovi, pošto Firestick nije u toj priči.
 
Vrh Dno