Xiaomi Mi Box S - iskustva, problemi, rešenja

sakibn

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
13.02.2011
Poena
18
Radi mobilna aplikacija na mi boxu,napisano par postova iznad,samo se mora imati air mouse.

dzavi

Flash Drive
Učlanjen(a)
01.05.2015
Poena
18
Pozdrav,vidim ima neke premium unlock app za TiviMate na netu. Jel radi to ili nema nista dzabe :) ?

SickMF

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
14.01.2004
Poena
48
Ima svašta džabe, sli Tivimate nažalost ne. Znači, lažnjak.

mitar1982

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
29.03.2004
Poena
113
Ja sam kupio pre neki dan lifetime, program svakako vredi svaki dinar. Kome je skupo da kupi odjednom može da plaća godišnju varijantu, ili da koristi besplatnu verziju...

Mixer93

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
20.04.2011
Poena
63
Tražim ali ne mogu da nadjem... Kako instalirati Vanced YT na Mi Box 3? Android 9 je na njemu. Normalno skinem preko pretraživača i instaliram Vanced Manager ali zapuca redovno kad krene instalacija. Može pomoć?

Stock

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
07.09.2018
Poena
83
Samo obratite pažnju da ima stable i beta verzija. Beta verzije stižu bukvalno svakodnevno što može da smara :)

Beta: https://github.com/yuliskov/SmartTubeNext/releases/download/latest/smarttube_beta.apk

Stable:

Ne samo što nema reklama, nego i sponzore u klipu prepoznaje i preskače taj deo.

ivanbass1

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
25.04.2016
Poena
113
Stable i beta imaju isti app id, ja sam pregazio stable verziju beta verzijim i radi. Suprotno verujem da je moguće uz brisanje podataka aplikacije.

Stock

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
07.09.2018
Poena
83
Ima već neko vreme kako je to urađeno.
Sad i u nazivu aplikacije na TV-u piše SmartTubeNext Beta

Poolmaker

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
05.04.2013
Poena
113
Stigao novi update, nadam se da nisu nešto pokvarili radio je zadovoljavajuće. Alphonso bloatware su takođe ubacili, posle restarta pitao za pristanak.

Edit: hmm, vidim na netu i telegramu ima ne mali broj slučajeva brickovanja sa ovim apdejtom. Kod mene je prošlo ok, za sad nemam zamerki.

Poslednja izmena:

Blaham

Flash Drive
Učlanjen(a)
05.08.2010
Poena
43

bojannds

Flash Drive
Učlanjen(a)
30.01.2006
Poena
8
Greskom sam prihvatio ovaj Alphonso bloatware.Nasao sam ga u sistemskim aplikacijama ali nemam mogucnost ni da ga deinstaliram niti da ga onemogucim.
Kako da ga deinstaliram ili barem da ga onemogucim?

bojannds

Flash Drive
Učlanjen(a)
30.01.2006
Poena
8
Ok.Ovo prvo sam razumeo ali kako da dodjem do ove adb opcije.Gde je to na boxu?

bojannds

Flash Drive
Učlanjen(a)
30.01.2006
Poena
8
Dali ima neki video tutorijal za ovaj adb,korak po korak.Snasao bih se,jeste da ga nisam koristio.
Moram da izbrisem ovo sranje.

NedeljkoC

Flash Drive
Učlanjen(a)
20.10.2021
Poena
1
Radi mobilna aplikacija na mi boxu,napisano par postova iznad,samo se mora imati air mouse.
Instalirao sam mdovanu verziju eona na mi box s ali sam sistem je prepznaje kao sistemsku aplikaciju i nije izbacio precicu u samom meniju.Aplikaciju mogu da pokrenem jedino iz settingsa.Da li neko zna kako ovo da resim ?Hvala

nuk

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
03.02.2013
Poena
63
Instaliraj Sideload launcher aplikaciju

nesa69

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
05.01.2002
Poena
28
Greskom sam prihvatio ovaj Alphonso bloatware.Nasao sam ga u sistemskim aplikacijama ali nemam mogucnost ni da ga deinstaliram niti da ga onemogucim.
Kako da ga deinstaliram ili barem da ga onemogucim?
U podešavanjima (gore desno kod sata), podešavanja uređaja i ACR settings da isključiš.

Ako ga kliknem daje mi onaj ekran kao kod ažururianja, da prihvatim ili odbijem. Pretpostavljam da se tu pali/gasi.
Nisam ga uključivao pri ažuriranju box-a a ni ne planiram pa nisam siguran da je to rešenje.

bojannds

Flash Drive
Učlanjen(a)
30.01.2006
Poena
8
Veliko hvala @poolmaker i @momsab na pomoći.Uspelo je i sve sam ovo nepotrebno pobrisao. @nesa69 nažalost kod mene je taj ACR settings uključen i nece da se iskljuci.
Dali postoji nacin da se to iskljuci?

sakibn

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
13.02.2011
Poena
18
Instalirao sam mdovanu verziju eona na mi box s ali sam sistem je prepznaje kao sistemsku aplikaciju i nije izbacio precicu u samom meniju.Aplikaciju mogu da pokrenem jedino iz settingsa.Da li neko zna kako ovo da resim ?Hvala
Ja sam instalirao nebula menager aplikaciju i stoji mi prečica na početnom panelu.

omtw

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
02.02.2014
Poena
63
Ako imaš Kodi možeš i iz njega da je pokreneš.

Vrh Dno