Šta je novo?

Xiaomi Mi 9T / Mi 9T Pro (Prvi Post: Gcam, TWRP...)

Probao, ništa od toga. Apsolutno glup i nerazumljiv bug. [emoji2]

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Gde vi nalazite MiRoom? Ja nikako ne mogu da ga nadjem na XDA a ni na netu..
 
Jel uputstvo iz prvog posta vazi i u slucaju miroom? Mada jedan link mrtav sa prvog posta.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Vazi verovatno i za mi room. Ja probao ranije mioom, nije mi se svideo nije bilo dobro kalibrisanje ikona. Nisam se vise vracao, Ne znam zasto je miroom bolji od xeu roma?, a bas bih voleo da znam.
 
A gde naci ovaj program za otkljucavanje preko mi naloga, mrtav link.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Za MiRoom ima uputstvo na njihovom sajtu, ima i njihov TWRP, Google translate prevede uputstvo dovoljno dobro.

Nisam probao Xeu, na MiRoom-u sam od kako je istekao rok za unlock, radi super. Rusi su fantasticno resili AOD, ne znam kakva je situacija na Xeu, ovde moze sve zivo da se podesava.
 
Sta moze da se podesava na aod na miroom? Nije problem prevod, koristim na chrome onaj prevodioc, samo me znami zasto je miroom bolji od xeu, jedino to. Sta je drugacije?
 
Fluidniji je mirum, plus dolazi sa magiskom, više je debloatovan u odnosi na xeu.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Fluidniji je mirum, plus dolazi sa magiskom, više je debloatovan u odnosi na xeu.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Kad si probao xeu? u vezi fluidnosti. Magisk nije bio instaliran kad sam ja probao mi room. Ali i da jeste to mi nije prednost. Sta je vise debloatovano? ovako na prvi pogled?
 
Poslednja izmena:
To moze i na xeu romu , takva podesavanja za aod, to je ostavljeno, tj preuzeto sa china miui.
 
Pre recimo mesec dana. Diskutovao sam sa Kidencetom šta je bolje, probao xeu i na njegovu preporuku mirum. I definitivno jeste fluidniji nije me slagao. Listu napamet ne znam, ima tema u k20pro sekciji na xda gde se neko interesovao za isto pa je bila lista toga što xeu ne sklanja a mirum sklanja. Ako se dobro sećam servisa tipa onaj joyose itd.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Pre recimo mesec dana. Diskutovao sam sa Kidencetom šta je bolje, probao xeu i na njegovu preporuku mirum. I definitivno jeste fluidniji nije me slagao. Listu napamet ne znam, ima tema u k20pro sekciji na xda gde se neko interesovao za isto pa je bila lista toga što xeu ne sklanja a mirum sklanja. Ako se dobro sećam servisa tipa onaj joyose itd.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

aha ok, potrazit cu tu temu na xda. Hvala
 
Mada iskreno ja čekam neki kršteni aosp. Probao sam evolution i PE ali još to nije to. Sad trenutno sam na običnom eea + root jer sam njega imao skinutog samo pa rekoh ajde na brzinu i u međuvremenu se s*mjau**mjau**mjau**mjau* ebank kod OTP banke pa ne smem sad ništa da diram dok to ne reše, tu sam gde sam :) Mada je ok i ovo.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
LOL i ja sam na ovom xeu zbog otp banke, ali ipak skidam miroom da vidim sta je to toliko bolje :) Probao sam onaj evolution x i bio mi je super dok nije poceo FC kad udjem u settings, ili npr kod poziva da je signal dobar i kad uspostavi signal onda padne skroz. i tako. Nikako to aosp romvi da budu onako kako treba, nije bilo ni na android 9 nista bolje. ( ja sam sad u Francuskoj, i ovde je svakako los signal, u kuci jedna crta, kad izidjem napolje bude 2-3-4 crte) ali bez obzira.
 
I ja sam presao na mi rum. Mana mu je sto nema srpski menu, za ostalo videcemo...

Sent from my MI 9T using Tapatalk
 
Za vlasnike Mi 9T koji su vam najveci potrosaci baterije meni u zadnjih par dana Android System,fb services,pa tek onda Sreenn

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Za vlasnike Mi 9T koji su vam najveci potrosaci baterije meni u zadnjih par dana Android System,fb services,pa tek onda Sreenn

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Trenutna situacija, imam još 15% baterije.
50d327347f817f83af8fb13cc4056d6a.jpg
50de2c37f60659ad644d04f855792aad.jpg
 
Pozdrav, koja je poslednja verzija Gcam i ako može link za skidanje
 
Ja sam na mi 9t pro probao vise verzija i nijedna mi nije dala rezultate bolje od stock app. Ili nema razlike ili su losiji. Ili nisam nasao pravu verziju.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Istu koristimo. Evo uporedi i ti :)IMG_20191211_143140.jpgIMG_20191211_143116.jpg

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Drug mi ima 9t i najvece razlike se vide nocu, preko dana je skoro ista, tj malo je bolja gcam.

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Nocna na gcamu izgleda kao sa stoka kada bih pojacao malo expoziciju (osvetljenje.)

P.s. slike su u hdr off modu. Bez hdr-a.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ne koristis HDR+ enhanced na GCam-u?

To je jedina poenta koriscenja.
 
Nazad
Vrh Dno