Šta je novo?

Xiaomi Mi 9T / Mi 9T Pro (Prvi Post: Gcam, TWRP...)

Meni, posle apdejta na android 10, svako malo vremena je play store bio po potrošnji baterije blizu ekrana. Pre neki dan sam za play store postavio restrict battery background. I posle toga mu je potrošnja spala na par procenata. Videćemo dalje kako će se ponašati.....ni tada baterija nije bila loša, ali je sada bolja.....svidja mi se na ovom telefonu što je baterija odlična i na 4g.....uporedo koristim i samsung note 8, na notiši baterija ok dok sam na WiFi, ali čim se predje na 4g, situacija se drastično menja....ipak snap znači dosta ko koristi 4g...

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
nije xiaomijeva krivica sto ste kupili fon nezvanicnim kanalom gledajuci da bude sto jeftiniji,i sad vam cim da uflesujete rom namenjen zapravo ovom regionu.plus,jedan los rom za koji ima lek od prvog dana i 'sramota'?
 
nije xiaomijeva krivica sto ste kupili fon nezvanicnim kanalom gledajuci da bude sto jeftiniji,i sad vam cim da uflesujete rom namenjen zapravo ovom regionu.plus,jedan los rom za koji ima lek od prvog dana i 'sramota'?

E neka si nam rekao...:d
 
Kod mene QFKEUXM pise, nemam nikakvih problema. To je ta eu verzija? Ta sto je dobra? Nego jel koristite ove tipke ili geste? Ja se na 'geste' navukao, da mi cudno kad uzmem neciji tel ss tipkama. [emoji2]

Gesendet von meinem Mi 9T Pro mit Tapatalk
 
Aooo sto me nervira sto mi ne pokazuje nofifikacije na AOD,u cemu je caka drugari?
ff70eec6defd0a49ea9046e55ba4ff33.jpg


Послато са Mi 9 Lite помоћу Тапатока
 
caka je sto imaju previse modela i dev tim ne moze da posveti dovoljno vremena peglanju,a politika firme je da i softverski zabavljaju korisnike pa se guraju features-i (poput miui specificnog AOD-a) cak i kad im vreme nije.strpljenja,ispeglace eventualno.
 
9t pro global rom , sinoc u 12 ostavljen sa 100% jutros u 8 95%. To bi trebalo da je ok rezultat? Druga stvar je sto se "feature for facebook" updejtuje na 5 min non stop, jel primetio jos neko?
32c5bb64e736cd9d5ddde263cb1089cc.jpg
955cfd7211e88cd62f41476273d6073a.jpg


Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
To moras posebno skinuti EEA verziju firmwarea , ne znam da li mora biti otkljucan bootloader za prelazak sa globan na taj eea. A ako hoces XEU, custom miui onda moras otkljucat bootloader.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
9t pro global rom , sinoc u 12 ostavljen sa 100% jutros u 8 95%. To bi trebalo da je ok rezultat? Druga stvar je sto se "feature for facebook" updejtuje na 5 min non stop, jel primetio jos neko?
32c5bb64e736cd9d5ddde263cb1089cc.jpg
955cfd7211e88cd62f41476273d6073a.jpg


Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
I meni je non stop izlazila notifikacija za taj feature,par kilobajta mislim.Sad vec nekih desetak dana ne javlja se,a nista nisam preduzimao.

Sent from my SM-G955U using Tapatalk
 
Vidim stigao official a10 miui 11 (MIUI 11.0.1.0 QFKMIXM) za 9t pro. Neki savet, da li instalirati ili cekati jos?
 
Izasao je jos odavno. Ja sam bio na tom nekih 2 nedelje. Bez problema. Ali bolje skini fastboot rom i instaliraj kroz mi flash tool. Sacuvaj bitne podatke sa telefona

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Izasao je jos odavno. Ja sam bio na tom nekih 2 nedelje. Bez problema. Ali bolje skini fastboot rom i instaliraj kroz mi flash tool. Sacuvaj bitne podatke sa telefona

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
Fastboot trenutno najstabilniji rom? A miroom? Ili neki eu zvanicni?

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Fastboot je zvanicni. Miroom i eu nisu zvanicni. Mozes i njih instalirati ali moras otkljucat bootloader

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Fastboot je zvanicni. Miroom i eu nisu zvanicni. Mozes i njih instalirati ali moras otkljucat bootloader

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
Za fastboot zvanični rom je takodje potreban otključan bootloader. Sa zaključanim bootloaderom jedino zip zvanični firmware.
 
9t pro global rom , sinoc u 12 ostavljen sa 100% jutros u 8 95%. To bi trebalo da je ok rezultat? Druga stvar je sto se "feature for facebook" updejtuje na 5 min non stop, jel primetio jos neko?
32c5bb64e736cd9d5ddde263cb1089cc.jpg
955cfd7211e88cd62f41476273d6073a.jpg


Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
I meni isto na mi9, rešio sam tako što sam reinstalirao fb aplikaciju.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Izasao je jos odavno. Ja sam bio na tom nekih 2 nedelje. Bez problema. Ali bolje skini fastboot rom i instaliraj kroz mi flash tool. Sacuvaj bitne podatke sa telefona

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Ma ja samo official ne petljam se sa otkljucavanjem bootloadera, ne treba mi (jos uvek) :)
Reko da li ima nesto sto zaista treba da se izbegne, da preskocim ovu verziju...
 
Na šta tačno misliš? Ja sam kupio telefon u zvaničnoj radnji kod nas a global mi je rom. Kako da dobijem taj eu?
Vidi ako ti pise EUXM na kraju imena roma, to je eu rom i on nema nikakvih problema za sad

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Da li su Mi 9t iz mts-a zaključani da li zna neko?

Sent from my MI MIX 3
 
Jel dobio neko azuriranje za novembar?

Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока
 
Nije zakljucan ni mi9t ni huawei p30 lite. Ni jedan slot nije zakljucan. Meni su isto u poslovnici rekli da je prvi slot zakljucan ali nije. Radi i Telenor i BonBon
 
Ja koristim onu koja je ovde bila postavljena. Urnyx. Meni je ok. Nocu je bolja od stock. Mada su i jedna i druga daleko bolje od onoga na sta sam ja navikao i sta mi treba.
 
Ja koristim onu koja je ovde bila postavljena. Urnyx. Meni je ok. Nocu je bolja od stock. Mada su i jedna i druga daleko bolje od onoga na sta sam ja navikao i sta mi treba.
Jeste ona ok, meni ona recimo daje vise suma na slici od stocka. Kad prebacim na telefoto hoce cesto da se zatvori app.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno