Šta je novo?

Xiaomi Mi 9T / Mi 9T Pro (Prvi Post: Gcam, TWRP...)

Hvala! evo probam upravo, medjutim stao je na 0% nece da mrdne
 
Ja imam pro, devojka obican. Nema primetne razlike u kamerama.
Pitanje za one koji su presli sa obicnog na pro ili uporedjivali iste, kolika je razlika u kameri?

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk

Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока
 
Neznam da li tripujem ali mi se cini ds izvlacim vise sota ako telefon punim nocu obicnim punjacem za razliku od punjenja ovim fabrickim, brzim..
 
To je normalno.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Pitanje za one koji su presli sa obicnog na pro ili uporedjivali iste, kolika je razlika u kameri?

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk

Razlika je u brzini obrade slika zbog bržeg procesora, što je primetnije kada se koristi GCam HDR+. Doduše i nije neka značajna razlika. PRO ima 4K video.


Neznam da li tripujem ali mi se cini ds izvlacim vise sota ako telefon punim nocu obicnim punjacem za razliku od punjenja ovim fabrickim, brzim..

Tripuješ, nema to veze.



Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ljudi imam pitanje vezano za telefon, izvinjavam se ako je mozda negde spomenut ovaj problem i resenje za njega.
Naime danas 3x mi se desilo da touchscreen prestane da reaguje potpuno, telefon radi stizu notifikacije ali touch zamrznut skroz, kad sam ga resetovao vratio se u normalu, pa posle toga mi se desilo u fejsbuk aplikaciji i nakon toga jos jednom u instagram aplikaciji
Prvi put je bilo na lock screen-u i tad nisam mogao nista sem hard reseta, druga dva puta kad nije reagovao u aplikacijama mogao sam da svajpujem odozdo i da se vratim na home menu, medjutim kad se vratim u aplikaciju opet nije reagovao, jel imao neko slican problem?
Meni se dešava kada recimo viber radi u pozadini i pokrene se iz RAM-a touch ne radi uopšte koju god konverzaciju da dodirnem, ali čim uradim svajp gore-dole on odreaguje. Da li je hardverski ili softverski problem nemam pojma.

Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока
 
Meni se dešava kada recimo viber radi u pozadini i pokrene se iz RAM-a touch ne radi uopšte koju god konverzaciju da dodirnem, ali čim uradim svajp gore-dole on odreaguje. Da li je hardverski ili softverski problem nemam pojma.

Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока
To se meni dešava odavno na RN 5 takođe, doduše povremeno.

RN 5 Pro
 
Meni se dešava kada recimo viber radi u pozadini i pokrene se iz RAM-a touch ne radi uopšte koju god konverzaciju da dodirnem, ali čim uradim svajp gore-dole on odreaguje. Da li je hardverski ili softverski problem nemam pojma.

Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока

Taj problem sa Viberom je bio i na MIUI 10.
 
Kakav je video sa GCamom na Mi9t Pro, jel isti kao na glavnoj kameri ili lošiji, kao na Pocophonu npr?
 
Poslednja izmena:
Ti si Ivane legenda svakako :D

Ugodno je surfati sad na mobitelu od kad si objasnio kako maknuti reklame.

Vec 2x mjeseca uživanje je koristit mob sa fazonom hidden settings app i ptivate DNS.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Staklo za preporuku:
Link

Koristim vec 10ak dana. Staklo prekriva ceo koristan deo ekrana, malo je vece od Nillkin Amazing koje sam do sada koristio. Leglo je skoro savrseno na ekran, nekoliko vazdusnih dzepova po ivicama sam popunio "lepkom" koji stize uz staklo. Cena smesna. Inace Nillkin Amazing H + pro sam koristio oko mesec dana kada se sam od sebe pojavio veliki vazdusni mehur...
 
Ja već godinama koristim DNS protiv reklama, skoro sam uzeo drugarov telefon, nisam mogao da verujem koliko reklama ima u raznim app. Baš sam bio srećan kad uzeo svoj ponovo [emoji4]

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Evo vec nedelju dana sam na EvolutionX Android 10 ROMu za Mi9t pro. Odlican je, svaka preporuka. Baterija ne moze da se isprazni.
 
Evo vec nedelju dana sam na EvolutionX Android 10 ROMu za Mi9t pro. Odlican je, svaka preporuka. Baterija ne moze da se isprazni.
I ja sam na njemu, ali otisak prsta ne radi, a i ne moze da se bt poveze sa autom (ovo potonje mi je ozbiljan problem).
Koju gcam koristis da bi ti radila prednja kamera? Meni nece da slika.

Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока
 
Ja nemam nikakav problem, koristim urnyx05 v1.4, tj poslednju verziju. Rade sve kamere
Pre instalacije EVX roma sam instalirao miui 11 A10 11.0.1.0Global stable ne EU verziju vec onu Mix
 
Ja nemam nikakav problem, koristim urnyx05 v1.4, tj poslednju verziju. Rade sve kamere
Pre instalacije EVX roma sam instalirao miui 11 A10 11.0.1.0Global stable ne EU verziju vec onu Mix
Radi, hvala :)

Nikako da se naviknem na novi UI gcam-a. Meni je nepraktican.

Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока
 
Cena i dalje pada na KP,9t-266e za verziju 6/64,288e 6/128,9tpro-6/64 316e,6/128 347e..Lepo se formiraju cene i zaista nema bolje za te evrice..
 
Ja uzimam Pro posle nove godine, bas im fino pada cena. Ne bi me čudilo da bude 300 tad.
 
Katastrofa... Mada opet kad se pogledaju cene flagshipa u radnjama, opet je 50% cene njih.
 
Razocarao sam se u telefon malopre kad se sam ugasio od sebe. Ne znam da li je do softvera (MIUI Global 11.0.3.0) ili je nesto drugo u pitanju ali je to nedopustivo s obzirom da je placen 47K...

Послато са Mi 9T уз помоћ Тапатока
 
Pa i nije neko rešenje.. ljudi hoće da kupe telefon koji će im raditi kako treba čim ga izvade iz kutije. Velika sramota xiaomija sa miui 11 updejtima

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Probajte u software update da skinete rom i ubacite opet. Ja sam tako rešio problem.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Izgleda da su povukli apdejt na MIUI 11 i Android 10. Nisam hteo da instaliram zbog problema koje su imali kolege sa foruma, ali ga sad više uopšte i nema.
 
Nazad
Vrh Dno