Šta je novo?

Xiaomi Mi 9T / Mi 9T Pro (Prvi Post: Gcam, TWRP...)

Šta podrazumevaš pod format?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
hard reset,tj iz menija telefona,ali cisti fles sa miflash/xiaomi adb tools/xiaomitoolsv2 mislim da je bolje resenje kad se vec brise postojeca instalacija.hard reset jeste zgodniji,ali po meni vredi tih pola sata da se instalira i poskida sta treba.
 
Jel neko odradio zadnji XEU update? Kako sljakaju FSG?Screenshot_2019-11-17-12-41-22-976_pl.zdunex25.updater.jpeg

Sent from my Mi9T using Tapatalk
 
Kreneš od nule, izbrišeš sve i mobitel krene kao od prvog paljenja i odabira jezika.

Imenik, pozive, sms i ostatak pohranite na "mi cloud" aplikacije ponovo instalirajte i to je to.


Neko je spomenuo da gcam vuce bateriju kod mene sve uredno sa gcam app instaliranom.



Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Da li neko zna kako da mi telefon ne ulazi u "night mode" Svako veče u 22.45h požuti ekran i pobeli ujutru u 7.10h
Isključio sam sve u podešavanjima, ali opet isto.
27a5da3acd97e93d5c6de21d15578b63.jpg


Послато са Mi 9T помоћу Тапатока

Ja sam imao slican problem na mi 8 lite koji se pojavio posle update-a, i tek posle reseta na fabricka podesavanja je proradio kako treba.
Od tad praktikujem reset posle svakog veceg update-a..
 
Poslednja izmena:
Evo ja ih probao sada, meni deluje da radi super, samo sam se od ranije odvikao od toga. Ne koristim fsg.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ok,posto mi na 9.10.17 XEU verziji FSG rade opako dobro,pa sam ostao na toj njoj,novije verzije su nesto seckale....

Sent from my Mi9T using Tapatalk
 
Ne vredi, mogu da stavim bilo koje vreme on uvek ide u noćni režim u 22.45 i izlazi u 7.10
Kao da je povuko podešavanja sa predhodnog telefona.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
Meni se isto desilo kad sam uzeo ovaj mix, povukao mi nekako sa prethodnog i ne mogu nikako da iskljucim, sad je vremenom uspelo to nekako da se samo opet promeni i to tako sto mi ekran pozuti u 22h samo ako je u tom momentu upaljen, i cim zakljucam i otkljucam tel, ugasim/upalim ekran, vrati se u normalu. Verujem da ce ti hard reset resiti problem, samo je mene mrzelo da ga radim, kad dodje a10 onda cu.

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da li je neko imao neobično pražnjenje baterije tokom noći, oko 23h legao sa 40% baterije, probudio se u 7h sa 0% baterije. Na fonu bilo sve pogašeno sem alarma.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Mislim da si ti jedini [emoji16][emoji39]

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Da li je neko imao neobično pražnjenje baterije tokom noći, oko 23h legao sa 40% baterije, probudio se u 7h sa 0% baterije. Na fonu bilo sve pogašeno sem alarma.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
Koja verzija rom-a? Pro ili obican?

Sent from my Mi9T using Tapatalk
 
Jel moze preporuka za dobru masku i zastitno staklo? Na mom Redmi Note 3 sam koristio Aixuan quicksand masku i Nillkin 9H+ staklo, jel ima nesto takvo ili bolje za Mi 9T?
 
Jel moze preporuka za dobru masku i zastitno staklo? Na mom Redmi Note 3 sam koristio Aixuan quicksand masku i Nillkin 9H+ staklo, jel ima nesto takvo ili bolje za Mi 9T?
Preporuka za Ringke Fusion X case, a za staklo mora neko drugi da ti potvrdi, naročito zbog čitača otiska ispod ekrana

Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока
 
CP+ max ako hoces sa crnim ivicama,ili cefele najskuplje (samo ona imaju lepak/gel po celoj povrsini) ako ces da ustedis,ja licno ne koristim skroz prozirna pa sacekaj drugu preporuku za taj tip.sto se tice maske,nillkin frosted shield je sigurica i na kp-u nije puno skuplje ako ti se ne ceka,natural ako je silikon izbor,po tom pitanju preporucivan je i ringke ako ti ne smetaju gabariti.po preporuci (a i dobijam ih gratis) narucio sam par TPU mofi (sa zvanicnog stora) za par telefona ali ne mogu da garantujem kakva su,imaju ono kao neke teksture i izgledaju kul na fotkama,sto najcesce znaci da je krs. :)
 
Preporuka za Ringke Fusion X case, a za staklo mora neko drugi da ti potvrdi, naročito zbog čitača otiska ispod ekrana

Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока

Bože, još nisam video gadniju masku :D Telefon je već ogroman, još ta maska..
 
+1

Inače se grozim tih transformers kejsova i maski.

Telefon je lep, koja je svrha zamotati to u masku? Da ga čuvam za prodaju? Svašta. Ako se ogrebe, kad budem prodavao, napisaću da se ogrebao i to je to.

Napred nemam ništa, pozadi je hidrogel CHYI.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Koliko ga nosis bez zastite ekrana?Sobzirom da je GG5 lose po pitanju grebanja,prijavljuju ljudi da su ogrebali ledja ili ekrane i pored mazenja i pazenja.
 
Ja evo dva meseca bez zaštite ekrana, bez ogrebotina. A i bez maženja i paženja. Samo pazim da nije sa ključevima i sl. u džepu.
 
Ja sam malo jače od mesec dana, isti princip. Pazim da ne ide u džep sa ključevima, sitnim novcem itd i to je to.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Ja imam ovaj case koji ide s njim i staklo sa crnim okvirom. Sve ok za sada ali naručio Nillkin flip cover. Čim stigne skidam staklo.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Да пробам још једном да себе цитирам, зна ли ико може ли се са root или још боље без roota угасити нотификација за нову верзију miui?

A има ли икаква фора да се угаси глупа нотификација или као и на неким ранијим телефонима не може никако? Једино ме то нервира код ових обавезних надоградњи, штрчи ми испред очију данима...
 
Bože, još nisam video gadniju masku :D Telefon je već ogroman, još ta maska..
Zašto traziš preporuku onda. Uzmi šta se tebi dopada,. Ja ih imam nekoliko, par nillkin i neke no name i nijedna nije ni prići po kvalitetu ovoj, zato sam ti i preporučio, a lepota je u očima posmatrača.

Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока
 
Ne mogu da tvrdim za sve modele Nillkin maski ali za ove dve koje imam mogu da kažem da jesu. U slučaju prve(super frosted shield) pruza manju zaštitu prilikom pada zbog same strukture donjeg dela maske i ima manji lip iznad ekrana. Sama maska je više za zaštitu od grebanja samo. U slučaju druge(nature tpu case), takođe manja zaštita od pada i ispupčenje u vidokrugu prednje kamere koje zaklanja donji deo viewfinder-a sto se kasnije vidi na slikama, i nekako ne naleže dovoljno tesno kao frosted shield i Ringke. To je sto se funkcionalnosti tiče a izgled je opet kazem stvar ukusa.

Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
cz99:

to je dizajn,ne kvalitet.inace scrub mi je spasio fon u teskom udesu,toliko o slabijoj zastiti i zastiti samo za ogrebotine.
 
Ja nikad nisam imao te poznate marke za maske, uvek kupim najjeftinije sa KP, i nikad ni jedan problem.
 
Nazad
Vrh Dno