Šta je novo?

Xiaomi MI 11/MI 11 Pro/Mi 11 Ultra

Nije mi jasno kako dobijaju tj poceli da dobijaju 13icu i periferniji telefoni u portfoliu a Mi 11 moj nista?Dal ima neke veze sto je uzet kod operatera?
Probaj da promenis region to zna da pomogne. A to sa operaterima ume da bude problem jer oni nekada treba da odobre apdejt, sto je kriminalno samo po sebi.
Najbolje ti je da skines lepo ROM za tvoj telefon (Europe ili Global u zavisnosti za koji ti je region telefon) i da sam flesujes iz apdejt aplikacije.
 
Preuzeo 13-icu pre nedelju dana, apsolutno nista novo u odnosu na 12.5 .. Inace posle update-a baterija traje krace :sneaky:
 
Prebacih na 120 hz ponovo malo da vidim kako ce baterija sad podneti 😁 uzeleo se gkatkoce 😂
 
Stigao neki stsble 13 za ove sto su za Mi Pilot testeri pitanje kolko ce biti Stable u stvari.Za sads jeste jos nesto fluidniji i to je to sto sam primetio.Probacu i kameru da vidim ima li sta novo.
 
Ne znam kakav je Nocni na Ultri kad je skoro skroz mracno, ali vanila 11ica kao da je pomalo ucila od Huaweija. :)

 
Kakav je Mi 11 Pro. Ima li ga iko. Mogu da ga nabavim. Interesuje me isplatili se uopšte dati 600eu za njega? Da li mu je glavna kamera egal sa Ultrom. Vidim da je telephoto samo 8MPx-a i nema Ultra Wide kamere?
 
Za 600e. Imas Realme GT2 Pro koji je bolji (isplativiji) uredjaj i od Xiaomi 12 Pro
 
Kakav je Mi 11 Pro. Ima li ga iko. Mogu da ga nabavim. Interesuje me isplatili se uopšte dati 600eu za njega? Da li mu je glavna kamera egal sa Ultrom. Vidim da je telephoto samo 8MPx-a i nema Ultra Wide kamere?
11 Pro je bas dobar, ali ga nema u Evropi, samo Azija. Al veruj mi i 11 Vanila je odlican, bolji od ovogodisnjih 12ica.
 
Evo jedne low light sa uw camere, ja zadovoljan skroz kamerama
 

Prilozi

  • IMG_20220318_180306.jpg
    IMG_20220318_180306.jpg
    270.9 KB · Pregleda: 116
Naletela mi ponuda za mi 11 koju nisam mogao da odbijem, iako imam mi 10. Za sad vidim razliku u fluidnost i ali i u grejanju, mi 11 se baš više greje. :) Ali lepši ekran i čini mi se bolji vibracioni motor.
 
Vidim da je baterija dosta slabija od mi 10, uključio sam 1440p i 120hz, i jede bateriju, skoro upola Sot u odnosu na mi 10 sa sličnim korišćenjem. A zvuk je stvarno bolji. 😄
 
Pozdrav svima. Da li uzeti Mi11, Mi 11T Pro ili nesto trece? Mozda sacekati mi 12x? Hvala
 
Ja na svom primerku primecujem blagi burn in, u području navigacijski u tastera. Nije mi jasno kako je uspelo da se pojavi za godinu dana. :) Da se razumemo, ne vidi se, ali kopka saznanje da je tu. 😄
 
Imam Mi 11.Od kad mi se azurirao na MIUI 13 ,telefon se poremetio,poco launcher ne radi a imam utisak da se i baterija brze trosi,ima li neko slican problem?
 
Imam Mi 11.Od kad mi se azurirao na MIUI 13 ,telefon se poremetio,poco launcher ne radi a imam utisak da se i baterija brze trosi,ima li neko slican problem?
Znam da je klise, ali cesto nesretni factory reset nakon veceg MIUI apdejta resava brdo bagova. XIaomi je odavno postao lenj da tranzicije izmedju verzija MIUI odradi kako treba, oslanja se na zajednicu i cackanje korisnika....
 
Ovo je moje neko realno stanje baterije na Miui 13 i to na 60hz
 

Prilozi

  • Screenshot_2022-03-26-01-16-10-036_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2022-03-26-01-16-10-036_com.miui.securitycenter.jpg
    53.3 KB · Pregleda: 60
13.0.4
Ali je baterija ovsj zivi, nije mi jasno 4600 mAh tako spadne, od jutros rano do sad, za 5 i po sati vec je na 52 %, bas me nervira, dodje mi da radim reset.
 
Onda bolje da ne ažuriram :)
Da li znaš možda jel radi dupli viber normalno? Pošto je bila neka verzija gde nisu mogle slike da se šalju i primaju
 
Ja videh da ti ipak pitas za i verziju, ja imam Vanila 11icu mada je i verzija isto dobila 13 samo ne znam kakav je, a za dupli viber ne znam.
Ja sam odradio hard reset i restorovao bekap pa cu videti kako ce da drzi, trenutno sam na 2K rezoluciji.
 
Nakon restarta, telefon ima crni ekran nakon Miui logoa. Nikako da se ukljuci. Jel mora reset ili je neko imao iskustva sa ovim?
 
Nazad
Vrh Dno