Šta je novo?

Xiaomi MI 11/MI 11 Pro/Mi 11 Ultra

Mesec dana imam i ja problem sa mi11t pro, telefon se u nekom momentu, nevazno da li je na 100% ili 20% baterija samo odjednom svuce na 0% i ugasi. To moze da se desi 5 puta u toku dana, a moze da se ne pojavi 3 dana. Telefon je u garanicji jos 6meseci, poslat je ali je garancija odbijena, receno je da je sa telefonom sve u redu.
 
Mi 11 stigao decembarski patch...ceka se MIUI 14
 

Prilozi

  • Screenshot_2023-02-13-15-58-30-853_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2023-02-13-15-58-30-853_com.android.updater.jpg
    28 KB · Pregleda: 108
Baterija slabija nakon ovog zadnjeg apdejta. Drzim ga na 90hz i malo traje.
 
Isplati li se sad Xiaomi 11 za 300e(nije nov)?
Pre svega baterija jel može da izgura dan bez igranja igrica, oko sat vremena na 4g ostalo wifi
 
Moze dan da izgura, ali na 60 hz, jer je zadnji update zeznuo bateriju.Mozda bude bolja kad dodje Miui14.
 
Iskreno mi se ne koristi telefon sa 60 hz, ne zato što sam razmažen nego mi je sad 90/120 hz postalo normalno i navikao sam
 
Pazi zavisi kakav primerak ubodes.. imam kolegu kojem izdrzi lagano dan. Dan ipo
 
Face ne koristi. insta ne koristi. Viber, surf, lokacija upaljena uvek..osvetljenje na auto. I ja se cudim. Al on se nikad nije zalio na bateriju. Kaze dan , dan ipo kao i svaki do sad
 
Ja prodajem mi 11 samo zbog autonomije baterije, sve ostalo na telefonu je top. Kako tvom kolegi izdrži toliko dugo zaista ne znam ali ako telefon radio posao to je najbitnije
 
Bila je jedno vreme baterija ok, ali sad su je bas zeznuli...valjda ce android 13 da poboljsa.
 
Evo stanje sa baterijom, nije mnogo koriscen prepodne, 60hz
 

Prilozi

  • Screenshot_2023-02-18-21-02-28-673_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2023-02-18-21-02-28-673_com.miui.securitycenter.jpg
    58.5 KB · Pregleda: 75
Za mene je Mi11 jedan od najljepsih telefona koje sam imao. Specifikacije su top, od procesora do kamere, brzine punjenja... Ma sa svim sam bio odusevljen sem baterijom.
Ja nisam htio da smanjujem na 60Hz jer kupio sam zbog tog svega sto je imao, samim time i 120Hz i naravno, morao da prodam zbog baterije. Brzo se dopuni i sve ali nisam zelio i na poslu da moram da imam punjac, kao i eksternu na bilo kojem izletu.

Sad da nekako poprave to, da barem ima 6h SOT-a, uzeo bih ga opet ali nazalost...
 
Za mene je Mi11 jedan od najljepsih telefona koje sam imao. Specifikacije su top, od procesora do kamere, brzine punjenja... Ma sa svim sam bio odusevljen sem baterijom.
Ja nisam htio da smanjujem na 60Hz jer kupio sam zbog tog svega sto je imao, samim time i 120Hz i naravno, morao da prodam zbog baterije. Brzo se dopuni i sve ali nisam zelio i na poslu da moram da imam punjac, kao i eksternu na bilo kojem izletu.

Sad da nekako poprave to, da barem ima 6h SOT-a, uzeo bih ga opet ali nazalost...
Od popravke verovatno nema ništa, kako koji update sve gore, a da prelazim na custom rom nemam nameru. Telefon sam stavio na prodaju jer sa ovakvom autonomijom baterije zaista mi nije potreban
 
Ma da, samo gore moze. Ja sam presao sa iPhone 11 Pro Max, koji je imao brutalnu bateriju, na njega pa mozes misliti kako mi je bilo. 😁
 
Xiaomi mi 11, par dana na 14.02, utisci: dosta stabilniji i brzi rad, nema svih novina sto inace stizu uz android 13. Jedino smeta siva pozadina kod notifikacija koju god temu da izaberem
 
Jel zna neko koliko okvirno košta zamena displeja za 11 ultru?
 
Izvinjenje za 2 posta zaredom, šta je caka da još nije stigao MIU 14 na 11 ultra?
 
Isplati li se danas kupiti mi 11 za nekih 200e,vidim da svi kude tu bateriju..Da li je ista bolja sa kustom romovima sa xiaomi eu,i kakva je kamera..
 
Nešto ovakvo se moralo dogoditi da bih promenio Mi 11 ultra. Nosio sam ga bez futrole dve ipo godine, milion puta mi je ispadao na beton i pločice i ništa mu nije bilo. Sad mi je ispao na ulaz u podzemnu garažu i ne znam koliko auta je prešlo preko njega. Ključna stvar: i dalje radi, čak radi i touch :) Najbolji telefon ikad!
 

Prilozi

  • 20231028_103938.jpg
    20231028_103938.jpg
    253 KB · Pregleda: 44
  • 20231028_104003.jpg
    20231028_104003.jpg
    203.4 KB · Pregleda: 59
Xiaomi Volte radi probano na Xiaomi 11 ultra i proradio je Volte




za sve one koji nemogu da aktiviraju Volte Volte na Xiaomi moze da radi

Za otključavanje VoLTE: otvorite aplikaciju na telefonu i pozovite ##86583##

Nakon što unesete gornji kod u svoj telefonski brojčanik, trebali biste vidjeti poruku: VoLTE provjera operatera je onemogućena.� Ako vidite poruku VoLTE provjera operatera je omogućena, onda ponovo unesite isti kod u birač broja telefona i vi ćete moći vidjeti poruku o onemogućenoj provjeri VoLTE operatera. Obavezno koristite zadani brojčanik. (Ovo možda neće raditi na Google Dialer-u)

Za otključavanje VoWifi: otvorite aplikaciju na telefonu i pozovite ##869434##

Jednom kada unesete gornji kod u svoj telefonski brojčanik, trebali biste vidjeti poruku: VoWifi provjera operatera je onemogućena.� Ako vidite poruku VoWifi carrier check enabled, onda ponovo unesite isti kod u birač telefonskog broja i vi ćete moći vidjeti poruku o onemogućenoj provjeri VoWifi operatera. Obavezno koristite zadani brojčanik. (Ovo možda neće raditi na Google Dialer-u)

Kada to učinite, idite na podešavanja telefona i omogućite VoLTE i VoWifi na SIM kartici na kojoj želite da aktivirate ovu funkciju. (pogledajte snimak ekrana ispod)

Idite na Postavke -> SIM kartice i mobilne mreže -> odaberite SIM karticu na kojoj želite da omogućite uslugu -> Omogućite VoLTE i VoWifi zajedno s postavljanjem Mrežnih postavki kao Preferirani Wi-Fi (ako želite da omogućite sve pozive na Wi-Fi)
 
Za otključavanje VoLTE: otvorite aplikaciju na telefonu i ukucajte ( pozovite) zvezdica # , zvezdica # 86583 # zvezdica , # zvezdica
Za otključavanje VoWifi: otvorite aplikaciju na telefonu i ukucajte ( pozovite) zvezdica # , zvezdica # 869434 # zvezdica # zvezdica
 
Nešto ovakvo se moralo dogoditi da bih promenio Mi 11 ultra. Nosio sam ga bez futrole dve ipo godine, milion puta mi je ispadao na beton i pločice i ništa mu nije bilo. Sad mi je ispao na ulaz u podzemnu garažu i ne znam koliko auta je prešlo preko njega. Ključna stvar: i dalje radi, čak radi i touch :) Najbolji telefon ikad!
I baterija i dalje kida. 😁
 

Prilozi

  • Screenshot_2024-03-07-00-37-38-405_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2024-03-07-00-37-38-405_com.miui.securitycenter.jpg
    41.1 KB · Pregleda: 29
Mi 11 HyperOS stigao juce, region Brazil, ko kaze da je slicno i ima malih promena ne govori istinu. Meni najbitnije da rade notifikacije na kineskom gt4 satu i wireless android auto.
 

Prilozi

  • Screenshot_2024-04-18-19-13-45-848_com.android.settings-edit~2.jpg
    Screenshot_2024-04-18-19-13-45-848_com.android.settings-edit~2.jpg
    48.7 KB · Pregleda: 9
Nazad
Vrh Dno