Šta je novo?

Xiaomi MI 11/MI 11 Pro/Mi 11 Ultra

Moram da napomenem jos da se ova Victus zastita pokazala neverovatno dobro na Mi 11. Sta je sve preziveo igrom slucaja moj primerak je bas za pohvalu.
Slucajno sad nabacah na ovaj tekst ,nije veaano samo sa Xiaomi

 
Poslednja izmena:
Sta mislite koliko cesto tteba bateriju isprszniti skroz da se ugasi telefon?Kako vi radite sto se togs tice?
 
Nisam bas oko toga previse upucen, jer ima bas raznih prica i navodnih saveta oko sto duzeg veka baterije.
Hvala.
 
@sylverside
Po mogucnosti nikad nemoj da je praznis do kraja. 🙂 Idealno bi bilo da je punis od 30 do 80%. To naravno nije uvek izvodljivo, ali gledaj ako mozes da to bude bar 20%-85-90%, ako zelis da ti baterija bude dugovecnija.
 
Cela priča oko pražnjenja baterija se vuče još od NiMh, to su ti one punjive baterije za daljinske i ostalu sitnu elektroniku.
Litijumske i sve novije baterije samo imaju štetu od totalnog pražnjenja, nema nikakve koristi.
 
Jel ima neko Mi 11i ? kakvi su utisci? Prvenstveno baterija i kamera?
 
Jel ima neko Mi 11i ? kakvi su utisci? Prvenstveno baterija i kamera?
Imao sam i Mi10, Mi11i kao i Mi11(trenutno).
Baterija ide od bolje ka losijoj tim redosledom.
Ali takodje bitno je napomenuti da se mi11 ubedljivo najbrze puni, kao i da je generalno najbolji sto se tice perfirmansi, kamera itd. Sto brze i bolje radi, brze trosi bateriju, logicno.
 
Meni se cini da je ovaj navodno Poboljsani Miui degradirao bsteriju u onosu na period od ranije.Poboljsani Miui , a manje trajanje, nidje veze...
 
Ovog puta na 120 hz
 

Prilozi

  • Screenshot_2021-12-09-02-21-12-114_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2021-12-09-02-21-12-114_com.miui.securitycenter.jpg
    51.3 KB · Pregleda: 138
Sutra pocinje update na Miui 13 za Mi 11 i 11 Ultru.Nadam se da ce raditi zadovoljavajuce jer se ovaj poboljsani nije bas nesto pokazao.
 
Alo moze mala pomoc, drugar ima 11Ultra i dve kartice i dva naloga posebno za dva viber naloga i na sekundarnom viberu pre neki dan izgubljene slike kontakata i ne moze da primi i posalje sliku ili video dobije prazan okvir, moze samo pisani tekst.

Da li ima neko ideju sta moze da bude problem ?
 
Ne znam za ostalo ali desvalo se i meni nekad i na drugom telefonu to za slanje fajlova,nek vidi da resetuje dozvole i nel proba da rebootije telefon mozda pomogne.
 
Ko je rekao da 11ica ima losu bateriju, ja nisam 😂
 

Prilozi

  • Screenshot_2022-01-02-12-05-31-364_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2022-01-02-12-05-31-364_com.miui.securitycenter.jpg
    59.5 KB · Pregleda: 82
  • Screenshot_2022-01-02-12-05-47-162_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2022-01-02-12-05-47-162_com.miui.securitycenter.jpg
    31.5 KB · Pregleda: 96
Na kraju se 11ica pokaza solidno ipak.
Licno, ovoliko smanjenje ekrana na Vanila 12ici mi se ne svidja, a za Pro se pitambdal ce ga uopste moguce lako mabaviti kad dodje u prodaju.
Miran na 11 i sa baterijom, na 60hz ispod 7h ekran ne silazi.
 
Koliki ti je SOT bez igrica na 120hz?I ima li razlike izmedju ovog modela i midrange Xiaomi-a na 60hz posto je moje iskustvo sa 4 njihova midrange modela na 60hz očajno.Animacije štucaju kao na telefonima od prije 3-4 godine.
 
Oko 4 do 5h maksimum sa 120 hz.Ne znam za druge, ali ovaj moja 11ica super radi i na 60hz, ne stucaju animacije.
 
Stize jutros, za stabilnost sistema izmene
 

Prilozi

  • Screenshot_2022-01-20-07-08-30-079_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2022-01-20-07-08-30-079_com.android.updater.jpg
    45.6 KB · Pregleda: 61
Ljudi imam mogucnost da za 470 eur uzmem Mi 11 5g. Znaci generalno ste zadovoljni sa tel.?
 
Odlican je za. Za te pare verovatno i best buy. Cak i baterija fino gura kad se namesti 90 hz. A zvuk na ovom telefonu je prava perverzija, na zvucnicima i slusalicama.
 
Postoji li sansa da se nekako pouvuce update ranije, da se uradi kao neki "force" ?
 
Videh na netu da su neki instalirali Miui 13 vec na Mi 11 Ultra i Note 10 Pro.Koja je to procedura?
 
Ocemo li docekati taj Miui 13? Toliko pricaju o njemu da mora biti da nesto nece valjati :)
 
Toliko ga hvale kao da je ne znam kakva revolucija , a u sustini je tako.
 
Zna li neko koja Gcam tj cija radi lepo na 11/11 Ultra? I da li svaka koja se koristi mora da se konfigurise?
Ja probao nekoliko, ni na jednoj mi ne radi night sight.
 
Da ste videlibsta rade ljudi sa ovim telefonom , kako ga bacaju, ekran ostaje netaknut.A kad povezem to sta je ols ovim mojim primerkom bilo, ovaj Victus je pun pogodak zastita.
 
Nije mi jasno kako dobijaju tj poceli da dobijaju 13icu i periferniji telefoni u portfoliu a Mi 11 moj nista?Dal ima neke veze sto je uzet kod operatera?
 
Nazad
Vrh Dno