Šta je novo?

Xiaomi Mi 10T / Mi 10T Pro

Kako je kod Vas situacija sa proximity senzorom? Kod mene se ekran pali veoma cesto pri razgovoru. Da li ce uvaziti reklamaciju, telefon je kupljen u Xiaomi shopu?
Evo druze isti slucaj vec skoro godinu i po, skoro svaki duzi razgovor ne prodje bez mutiranja sagovornika ili ulazenja u ko zna koje sve aplikacije. Cekam jos mesec dana i ide na prodaju.
 
O tome se toliko pisalo do sada u ovoj temi da je postalo besmisleno polemisati oko toga.
Uvek će se to dešavati. Prihvatite to. Pročitajte sve odgovore na tu temu u ovoh 109 strana i sve će vam biti jasno.
 
Evo druze isti slucaj vec skoro godinu i po, skoro svaki duzi razgovor ne prodje bez mutiranja sagovornika ili ulazenja u ko zna koje sve aplikacije. Cekam jos mesec dana i ide na prodaju.
Nesto slicno i kod mene. Testirao sam proximity sensor .. i radi. Sad sam instalirao True Phone dialer jer na nekim forumima kazu da je im to pomoglo?! Mada ja sam skeptican, videcemo.
 
Godinu i po imam instaliran True phone druze nista to ne pomaze, zapravo tu app koristim od predhodnog telefona a sad prvi put od tebe cujem da pomate navodno ta app.
Da te postedim maltretiranja ako mislis da ce ti pomoci, NECE ne trudi se zbog toga da je instaliras, kod mene je od prvog dana i na ovom telefonu i pali se ekran.
Evo najiskrenije a sad prvi put cuh da "pomaze" ta app.
🤣🤣🤣🤣
Oprosti al moram da se nasmejem glupostima, gde ih nalazite samo.
 
Pozdrav drugari.
Šta mislite o kupovini ovog modela sada u 2022.? Uzeo bi ga u Tehnomedii na rate gde je oko 44k, mogu jedino ovako jer ne želim keš novac da dajem.
 
Pozdrav drugari.
Šta mislite o kupovini ovog modela sada u 2022.? Uzeo bi ga u Tehnomedii na rate gde je oko 44k, mogu jedino ovako jer ne želim keš novac da dajem.
Radi kao i prvog dana. Brz, fluidan, baterija drži dan i više bez problema i posle skoro 2 godine koriscenja. Kamera solidna.

"Proximity senzor" takodje radi kao i prvog dana. Tj. ne radi nikako i ekran se pali pri svakom razgovoru. To je jedina mana ovog telefona. Težina uređaja takodje, ali to i nije toliki problem.

Tako da mislim da za te pare i nije loša kupovina.
 
Pozdrav drugari.
Šta mislite o kupovini ovog modela sada u 2022.? Uzeo bi ga u Tehnomedii na rate gde je oko 44k, mogu jedino ovako jer ne želim keš novac da dajem.
U Gigatronu je jeftiniji dosta..mislim da je oko 35.000 rsd
 
Da li postoji neki custom rom koji je popravio ovo paljenje ekrana?
 
Ne. Problem je u lošem virtualnom senzoru. Nema nikakve šanse da se reši.
 
Znam ja gdje je problem.
Ali kontam, da nije izasao kakav rom.da je bar malo to popravio... Steta..,
 
Vi koji ste malo duže na MIUI 13, kako vam se sada čini baterija?
 
Kod mene baterija ista, nisam primetio nikakvu razliku. Tokom dana, malo internet, viber, whatsapp, nekoliko poziva, uvece pogledam neki film, seriju, malo youtube. Ostane baterija na nekih 25 do 30%. Ukljucen stalno wifi, prenos podataka, volte, lokacija.
 
Nesto mi slabije hvata GPS signal kao da kasni sa lociranjem na MIUI 12.5 .

Kako kod vas google karte i GPS?
 
Stigao mi MIUI 13 na 10t Pro i sad mi ne radi Poco Launcher. Šta činiti?
U suštini, treba mi da funkcioniše double tap to lock i da mogu da podesim Whicons, ostalo manje-više.
 
Meni se od prelaska na MIUI 13 javlja čudan problem. Kad uđem na bilo koji browser i krenem da kucam nešto da pretražim, često mi ne detektuje mi prvo slovo, već tek od drugog ide... ume baš da iziritira kad me pošalje na neki drugi sajt jer mahinalno kucam i tražim posle 3-4 slova
 
Izasao novi MIUI-V13.0.5.0.SJDMIXM za Mi 10T / Mi 10T Pro [Mi Pilot Release]
Deluje ispeglanije kod mene i brze.
Za ostalo cu videti tek sam pre 3 sata dobio update.
 
Jel moguce da ne mogu da razdvojim jacinu zvuka notifikacija i medija?

Npr.smanjim zvuk na youtube, automatski mi smanji i notifikaciju whatsupa...pa minse cesto desava da ne cujem zvuk poruka...

Jel to samo kod mene ili kod svakoga?
 
Kada klikneš taster za kontrolu zvuka na slajderu sa gornje strane imaš 3 tačkice, klikni na to i dobićeš 3 opcije za jačinu zvuka: mediji, ton zvona i alarm.
 
Kada klikneš taster za kontrolu zvuka na slajderu sa gornje strane imaš 3 tačkice, klikni na to i dobićeš 3 opcije za jačinu zvuka: mediji, ton zvona i alarm.
To mi nije funkcionisalo. Gledam neshto na tiktok, smanjim zvuk , odmah mi smanji i jacinu zvuka notifikacija .

Skinuo sam neku aplikaciju za to i "zakljucao" jacinu zvuka notifikacija.

Sad je uvijek na istom nivou ili nema zvuka kad ukljucim mod bez zvuka.
 
Meni se smanjuje/pojacava pojedinacno ne kao kod tebe ako smanjis zvuk u app on automatski smanji i notifikacije, ne znam ja nista posebno nisam podesavao oko toga ja sam na global romu poslednjem 13.0.5 i sve top radi.
 
To mi nije funkcionisalo. Gledam neshto na tiktok, smanjim zvuk , odmah mi smanji i jacinu zvuka notifikacija .

Skinuo sam neku aplikaciju za to i "zakljucao" jacinu zvuka notifikacija.

Sad je uvijek na istom nivou ili nema zvuka kad ukljucim mod bez zvuka.
Meni se to dešava samo sa notifikacijama kalendara. Koju si aplikaciju koristio?
 
Pa et meni je non stop... Bas nerviralo. Propustim puno poruka radi toga.

Aplikacija vollynx . Starija je, ali radi mi tako da.... Dobra.
 
Поз, ко има 10Т Про .. Који РОМ инсталирати за побољшање батерије и флуидности или оставити сток ? Исто питање за Гкам сток камеру или неки Гкам ?
Јел користио неко акубатери и да ли може прецизно очита здравље, негде сам читао да за брзе пуњаче маши све ?
 
drugar instalirao novi update i prestala da mu radi kamera.....ima li neko ideju?
 
Nazad
Vrh Dno