Šta je novo?

Xiaomi Mi 10T / Mi 10T Pro

filipos

Slavan
Učlanjen(a)
02.02.2005
Poena
390
Posle skoro 1,5 god koriscenja, telefon je i dalje brz, sve radi fluidno. Kamera odlicna. Ponekad se ukljuci ekran prilikom razgovora, ali to i nije neki problem.

vemiessubdentem

Poštovan
Učlanjen(a)
30.12.2020
Poena
75
Ranije nisam uocavao reklame u sistemskim aplikacijama, bio me je ukljucen private dns. Kako sam ga ugasio odmah su pocele da se pojavljuju. Da li je to postojalo i ranije ili je doslo sa nekim azuriranjem?

aki28

Poštovan
Učlanjen(a)
14.09.2021
Poena
55
Moja oprema  
Pristup internetu
  1. Optički internet
  2. Mobilni internet
A sto si ga gasio ako ti smetaju reklame?

vemiessubdentem

Poštovan
Učlanjen(a)
30.12.2020
Poena
75
A sto si ga gasio ako ti smetaju reklame?
Ne mogu da pristupim mobilnoj aplikaciji kad placam racune(imam 3 razlicita ugovora koja placam), pa nekad zaboravim da ponovo ukljucim. Tek sad skontah da imaju reklame u sistemskim aplikacijama. Zacudih se jer nisam bas oduvek koristio private dns, ubedjen sam da nisu postojale ranije.

aki28

Poštovan
Učlanjen(a)
14.09.2021
Poena
55
Moja oprema  
Pristup internetu
  1. Optički internet
  2. Mobilni internet
A kapiram imam i ja jednu app zbog koje moram da iskljucim private dns i posle ukljucim.
Ja sam mislio da si koristio pa vise ne koristis i zalis se na ads.
Ok kapiram.

anko13

Poštovan
Učlanjen(a)
30.03.2013
Poena
60
Ranije nisam uocavao reklame u sistemskim aplikacijama, bio me je ukljucen private dns. Kako sam ga ugasio odmah su pocele da se pojavljuju. Da li je to postojalo i ranije ili je doslo sa nekim azuriranjem?
U samoj aplikaciji možeš da isključiš, Još bolje je

aki28

Poštovan
Učlanjen(a)
14.09.2021
Poena
55
Moja oprema  
Pristup internetu
  1. Optički internet
  2. Mobilni internet
Ma to sam davno uradio i imas tako i dalje reklame, jedini nacin a da ne rootujes je da stavis private dns tad neces imati nijednu reklamu gde god na koji sajt da odes.

Vrh Dno