Šta je novo?

Xiaomi Mi 10T / Mi 10T Pro

Meni se desilo isto pre dva meseca. Ispraznio se telefon i više nije hteo ni da se puni ni da se upali. Uspela sam da iz recovery moda obrišem sve i posle je sve bilo ok. Još jednom se desilo da se skroz ispraznio, ali nije bilo problema. Izgubila sam neke slike i podatke i nadam se da se to više neće dešavati.
Meni danas crce telefon, mrtav skroz. Posle nepuna cetri meseca. Odneo u mts na reklamaciju.
Xiaomi 12c,nemam gde da napišem pa moram u ovoj temi. Elem pre par dana sam primetio da kad skinem tel s punjača ostane ikonica kao da se puni i ne skida mi % baterije. Restartujem i sve ok. Juče igrao riziko, dobijem obaveštenje da je bat na 5% nakacim punjač i nastavim da igram. Posle pola sata isključi mi se tel nije hteo da puni. Uzmem od klinca punjač ima isti model i neće, pojavi se ikonica baterije koja treperi. Ostavim ga na punjaču i nista mrtav konj. Već sam prebacio karticu u neki dr tel misleći da je gotov i da je spreman za reklamaciju, sreća kupljen polovinom oktobra pa mogu da tražim zamenu ili povrat novca. Ostavio ga celu noć na punjaču i danas ujutru baterija 100%. Gde je zabagovao i zašto ga nije punio boga pitaj. Možda će se situacija u ponoviti, vreme će pokazati. Ako neko zna u čemu je problem neka iznese
 
Nazad
Vrh Dno