Šta je novo?

Xiaomi Mi 10T / Mi 10T Pro

Ranije nisam uocavao reklame u sistemskim aplikacijama, bio me je ukljucen private dns. Kako sam ga ugasio odmah su pocele da se pojavljuju. Da li je to postojalo i ranije ili je doslo sa nekim azuriranjem?
 
A sto si ga gasio ako ti smetaju reklame?
Ne mogu da pristupim mobilnoj aplikaciji kad placam racune(imam 3 razlicita ugovora koja placam), pa nekad zaboravim da ponovo ukljucim. Tek sad skontah da imaju reklame u sistemskim aplikacijama. Zacudih se jer nisam bas oduvek koristio private dns, ubedjen sam da nisu postojale ranije.
 
A kapiram imam i ja jednu app zbog koje moram da iskljucim private dns i posle ukljucim.
Ja sam mislio da si koristio pa vise ne koristis i zalis se na ads.
Ok kapiram.
 
Ranije nisam uocavao reklame u sistemskim aplikacijama, bio me je ukljucen private dns. Kako sam ga ugasio odmah su pocele da se pojavljuju. Da li je to postojalo i ranije ili je doslo sa nekim azuriranjem?
U samoj aplikaciji možeš da isključiš, Još bolje je
 
Ma to sam davno uradio i imas tako i dalje reklame, jedini nacin a da ne rootujes je da stavis private dns tad neces imati nijednu reklamu gde god na koji sajt da odes.
 
Ne secam se kad sam bio prebacio na region Nemacke i kad vratih na Srbiju odmah mi je dosao update na 13.
Zasad ne primecujem ama bas nista novo, samo izgubih skoro 2h ponovo namestajuci sve.
Meni jos uvek nema update-a. Pokusao sam sa menjanjem regiona ali ne pomaze.
Ja sam i dalje na 12.0.11.0
 
Meni jos uvek nema update-a. Pokusao sam sa menjanjem regiona ali ne pomaze.
Ja sam i dalje na 12.0.11.0
Meni je region Hrvatski, odavno već imam miui 13, probaj sa Hrvatskom i ti
Momci mala pomoć, oko instagram aplikacije. Obaveštenja konstantno kasne a za poruke u DM tek kad uđem u app i otovrim ručno mogu da proverim da li su stigle. Ako jesu tipa nako 10 minuta mi stigne notifikacija sa porukom koju mi je neko pre par minuta pustio, a nekad uopšte ne stigne. Da li neko ima rešenje?
 
Da li si iskljucio miui ustedu i da li si ukljucio auto pokretanje aplikacije?
 
Ukljuci pa vidi ali restartuj kad ukljucis to.
Trebalo bi da tad bude uredu.
 
Meni je region Hrvatski, odavno već imam miui 13, probaj sa Hrvatskom i ti
Momci mala pomoć, oko instagram aplikacije. Obaveštenja konstantno kasne a za poruke u DM tek kad uđem u app i otovrim ručno mogu da proverim da li su stigle. Ako jesu tipa nako 10 minuta mi stigne notifikacija sa porukom koju mi je neko pre par minuta pustio, a nekad uopšte ne stigne. Da li neko ima rešenje?
Probao nece pa nece. Odustajem.
 
Takodje odavnoooo na 13 jer sam Mi pilot korisnik pa mi uvek pre obicnih korisnika stizu apdejti, moj region je Nemacka ali sad su vec svi odavno primili i obicni korisnici miui 13, bas cudno.
 
Jesam. Probao i manulano neki on novijih update-a ali nece. I onako planiram uskoro da menjam mob...

Jel imas neki DNS podesen ili nesto tog tipa aktivno za blokiranje reklama i slicno ?
 
Kod mene ne radi, Izbaci gresku can,t verify update... Probao vise razlicitih verzija. Mada iskreno receno telefon odlicno radi i sa Android 10....
 
Kakve to veze ima? Meni je uvek ukljucen dns od adguarda i uvek stize update, to nema veze.
Bilo je slucajeva kod clanova koji koriste recimo Blokada-u sa update-om.

Npr.

 
Bilo je slucajeva kod clanova koji koriste recimo Blokada-u sa update-om.

Npr.

Mozda sa Blokadom, ja kazem sa moj slucaj sa adguardom, nikad nijedan problem, iskreno nikad to nisam koristio iskljucivo dns.adguard nijedan problem a blokira 100% reklama i na netu i u aplikacijama, zato mi nije jasno sto bi neko koristio tu Blokadu ili bilo koju aplikaciju za blokiranje reklama bar u novim androidima!?
Al ok u pravu si nismo svi isti pa nam i raz isljanja nisu ista.
 
Starije verzije Android-a i neki modeli uredjaja nisu imali mogucnot za private DNS I jedina opcija su bile dodatne app koje rade taj posao. No nebitno, da ne idemo u off.

Ako moze @Mudri samo da okaci SS sa verzijom MIUI koju ima... Moguce da ima neku verziju telefona koja je sa neke mreze, tipa Vodafon ili slicno... Oni mogu da imaju modifikovan MIUi... To se vidi po onim slovnim oznakama nakon broja verzije...
 
Nazad
Vrh Dno