Šta je novo?

Xiaomi Mi 10T / Mi 10T Pro

Nemam pojma...al to nikad ne bih ugledao da ti nisi rekao 🤣
 
Kod mene nema toga.
Inace YouTube ne sme da vuce toliko bateriju. Meni skine max 20% za 2,5 - 3 sata videa, uz sve ukljuceno, povezan na bluetooth auta. Naravno, zavisi i od osvetljenja ekrana
 
Kod mene nema toga.
Inace YouTube ne sme da vuce toliko bateriju. Meni skine max 20% za 2,5 - 3 sata videa, uz sve ukljuceno, povezan na bluetooth auta. Naravno, zavisi i od osvetljenja ekrana
Osvjetljenje mi je automatsko... I kuci sam, nisam vani.
Naravno da nije normalno... Al.ne znam zasto je tako...valjda ovih dana stigne android 11...pa cu vidjeti
 
Da li neko zna koja verzija gcam odgovara mi 10t telefonu, ne pro modelu ?

Stavio sam jutros BSG 8.1, i neki konfiguracioni fajl odnekud. Uglavnom radi OK. Nije ni blizu dobar rezultat kao na Poco, iako su kamere mnogo bolje, ali čim budem imao vremena pokušaću da nađem neke konfiguracione fajlove.
 
Mozes li objasniti.kako te config fajlove odradis? Citao sam negdje, kazu u gcam folder ...ja tog foldera nemam hahaha
 
Uopste nemam folder gcam u root... 😂
Napravis sam kroz file manager kad si u root gore desno tri tackice new folder GCam pa unutar Gcam pravis Configs7 ili Confings8 zavisno od verzije gcama.
 
Ma nista...klikcem ko budala, nista. Napravio Gcam/Configs8 i ubacio.xml fajl....al nista
 
Radio to, nije islo.
Ev instalirao verziju 7, radi. Pa probam...
 
Tek sad mi ovo stiže, i dalje Android 10. Šta je čekao do sad ne kapiram?
  • Device: Mi 10T / Mi 10T Pro Global​

  • Codename: apollo

  • Version: V12.0.11.0.QJDMIXM​

  • Branch: Stable​

  • Type: Recovery​

  • Size: 2.9 GB​

  • Release Date: 2021-01-29​

 
Ovaj put nije lose.... Otprilike 24h od punjenja... Opet je youtube (ovaj put Vanced) pri vrhu, ne znam zasto. Ovaj put, za 35 minuta 15% baterije....
 

Prilozi

  • Screenshot_2021-03-15-11-09-52-389_com.miui.securitycenter.png
    Screenshot_2021-03-15-11-09-52-389_com.miui.securitycenter.png
    86.6 KB · Pregleda: 36
Naručih ga danas u Telekomu kao službeni zato što nemaju Nord koji sam najpre hteo, pa se priključujem uskoro.

Kako deru, cena za Mi 10T Pro uz budžet za službene telefone je 94.650 dinara.
 
Instalirao A11... Gestures ne rade🤦‍♂️ U tutorialu rade, ali posle toga ne. I uvek kada uđem u tutorial radi, ali posle toga ne radi. To je prvo što sam primetio da ne valja.

Kad god izađem iz neke aplikacije pojavi se ikonica te app kod kamere na sekundu i nestane. Ne znam jel to normalno ili ne
IMG_20210315_135833.jpg
 
Instalirao A11... Gestures ne rade🤦‍♂️ U tutorialu rade, ali posle toga ne. I uvek kada uđem u tutorial radi, ali posle toga ne radi. To je prvo što sam primetio da ne valja.

Kad god izađem iz neke aplikacije pojavi se ikonica te app kod kamere na sekundu i nestane. Ne znam jel to normalno ili ne
Pogledajte prilog 300724
na a11 geste rade samo sa miui launcherom l.
 
Koji debilizam......
Druze nije to debilizam nego zastita prava i patenta, to bi bilo isto kao da kupis elektricni auto koji nije tesla a onda se zalis na sve u njemu jer kod tesle to je drugacije a kod ovoga ni priblizno to isto ne radi dobro kao kod tesle. A nije ni cudo jer neki drugi auto kosta 25 hiljada eura a tesla kosta 55 hiljada eura.

Jednostavno nece da dozvole nesto svoje da se koristi na drugim sistem launcher.
 
Pa zar android nije open source itd ?
Kako moze na Androidu 10 itd itd.
 
Pa zar android nije open source itd ?
Kako moze na Androidu 10 itd itd.
fazon je da je Xiaomi geste implementirao direktno u launcher radi brzeg odziva valjda sa miui 12.5 su to jos dodatno poboljsali dodjeljivajuci prioritet gestama.
Odabir navigavije su prebacili u postavke launchera dok su prija bile u settings fullscreen.
 
Zanimljivo.

Mene je sačekao MIUI i Poco launcher preinstaliran na uređaju. Ja bih svakako prvo probao onako kako je dizajner uređaja zamislio, uvek dajem šansu tom pristupu pre nego što počnem da pružam otpor.

Gestures su šljakali i na Poco i sad na ovom ko pesma, ne kontam šta tu može bolje? Opet, Poco launchera mi se ne odriče...
 
Pa nek ih ugase direkt iz launchera, nek ubace sa androidom. Bolje ista nego nista.

Ja sam bas navikao na to... Vracanje navigacijskih tipki bi bas bilo odron. Mislim da necu apdejtovati na 11 kad dodje
 
Nazad
Vrh Dno