Šta je novo?

Xiaomi Mi 10 / Mi 10 Pro

Parice spremne :d


Samo da manji ima iste specke (sem baterije) i kupljeno.
 
4400mah potvrđeno i 8k video snimanje.
I navodno najbolji stereo zvuk na mobu.

40eea9e94e0d1a1cb3e6d0603db027c4.jpg


Kažem ja , danas će zbog s20 sve otkriti sem cene :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Možda najbolji stereo zvuk na Xiaomi-ju. Globalno čisto sumnjam, samo šarena laža kao i za dosta stvari u prošlosti, no videćemo. :)
Baterija klasika dobra.
Rupa u ekranu (sa gornje slike) deluje jako ružno, tj na lošem je mestu, daleko od ivice ekrana.
 
Naravno da je laž , ali makar smo dobili stereo zvuk kod xiaomija :)

Za sada je sve skoro pa idealno na ovom telefonu.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Nisam u toku, to sad izlazi novi model Xiaomi Mi Note /pro?
Danas se malo poigrao sa ovim Mi Note pro, to je sada već stari model...
Ima li negde da se pogledaju spec od tog novog modela?
d94edcc93574ca16e821e8652342eac8.jpg


Gesendet von meinem EVR-L29 mit Tapatalk
 
Izlazi mi 10 i mi 10 pro, naslednik mi 9.
13.02. je prezentacija u Kini.

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Znaci ove slike se odnose na obicnu verziju?
Kakva li ce onda Pro biti... [emoji4]
 
Pro ce verovatno imati i vecu bateriju, mozda i vise memorije, a pored toga sigurno ce se jos po necemu izdvajati.
Ogroman napredak u odnosu na proslu godinu. Ove godine poprilicno kompletan flagship. [emoji4]
 
Ja se nadam da ce biti nekog SE modela, voleo bih da po dimenzijama bude kao S10e ili IP11 Pro.
 
Ja se nadam da ce biti nekog SE modela, voleo bih da po dimenzijama bude kao S10e ili IP11 Pro.
Teška posla, možda pola godine kasnije.
Realno 11 Pro idealan kompaktan telefon. I S10e je bombona (jedino je baterija kriminal) ali bolji utisak mi je ostavio ajfon. Jedino taj notch...
Mi 9Se nije bio flagship, možda sad naprave manji flagship, mada ako izađe sigurno će biti osetno osakaćen.
 
11 Pro jeste odlican, ali za tu cenu se mogu kupiti 2 S10e. Tolika razlika u ceni je ipak nerealna. [emoji4]
Oba modela su sam vrh ponude kada su kompaktni mobovi u pitanju.
 
Ja sam hteo da prodam Mi 8 i kupim Mix 3 Jade green ali nigde ga u toj boji nisam našao, a isključivo sam hteo tu boju, tako da sam ostao na Mi 8. :d Mix 2s mi se ništa posebno ne sviđa. Posle sam hteo da pazarim Mi 9T, ali ipak nisam jer ne volim to uvaljivanje (rebrendiranje + veća cena).
A i treća i najbitnija stvar, telefon bez OIS ne kupujem ni u ludilu. :d
Dočekao sam S20, ok mi je sve, samo autonomiju da vidim. Sad ostaje Mi 10 i OnePlus 8. Mada ako oba imaju zakrivljen ekran i rupu u ćošku teška posla da će ući u uži izbor.
 
Imao sam mix 2s, pa mi8 pa mi 9 pa mi9t pro, i uvek balavim za belim mix 2s kojeg sam prodao bratu. piece of beauty od svih ovih mi8 mi je najruzniji.
 
Kako da prodam telefon koji radi bez ikakvog trzaja i koji ima kamere u top 3? :)

Bojim se da uzmem sad mi10, jer mislim da nikad neće se ovako zeznuti u uzeti i dobro odraditi kao mi8.

Uglavnom moram da vidim sa BSG-om kakav je senzor što će biti na Mi10, da li ima potencijala, kao 363.
 
Ima li stream negde danas ako ne grešim, ili je sutra pretstavljanje?

Sent from my GM1900 using Tapatalk
 
Ekran potvrđen , fullhd 6.7" , 90hz i 1100nits.
Mada isto tako potvrđeno da će samo prve serije furati Samsung panele.


He stated that the purchase of Xiaomi 10 in the first few months should be Samsung screens, and Xiaomi is also working hard to support the domestic supply chain, and some will be introduced later .

According to the situation announced by Wang Teng, there are at least two screen suppliers for Xiaomi Mi 10. It should be Samsung in the early stage and some domestic screens will be introduced in the later stage



Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Vrh full hdr i 90hz :) Kad bi neki SE model zadrzao takve specifikacije top!:d Uz SD 765/730G.
 
Dobro je, znaci imamo naslednika za Mi8 :D


Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Pitam se kakva ce baterija biti posle godinu (i po) sa 50W punjacem... A garancija sipak, skoro svi ce kupiti na crno. Ovlascenog servisa u Srbiji nema?
 
Ima. Mers ili Merc na novom Bgd(ne znam tačan naziv :) ) . Mada sam čuo da su očajni .

Ne moraš da punis bateriju tako brzo ako nećeš , kupiš spor punjač i to je to

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Na mi8 mi nije trebala garancija, verujem da nece ni na mi10.
Problem je samo kome prodati ovaj telefon i za koliko para..

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ili koristic onaj punjac sto je u kutiji, cenim da ce biti neki 27-30w. Sto se prodaje tice, moja logika je da uzimam (skup) telefon jer mi realno i ne treba. :d Zato gledam uvek SE model ili slicne, maks maksimuma.
 
Ekran potvrđen , fullhd 6.7" , 90hz i 1100nits.
Mada isto tako potvrđeno da će samo prve serije furati Samsung panele.


He stated that the purchase of Xiaomi 10 in the first few months should be Samsung screens, and Xiaomi is also working hard to support the domestic supply chain, and some will be introduced later .

According to the situation announced by Wang Teng, there are at least two screen suppliers for Xiaomi Mi 10. It should be Samsung in the early stage and some domestic screens will be introduced in the later stage



Sent from my MI 8 using Tapatalk
Bas je bezveze to za panele. Posle Huawei dosta mi je vise da nagadjam koji ce ekran da mi zapadne. Bas je glupo to sto rade. Ne prodaju oni mobova koliko i Huawei, Apple, Samsung, pa da moraju da obezbede vise proizvodjaca ekrana.
 
Možda je to i priča samo da bi progurali prodaju na početku. :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno