Šta je novo?

Xiaomi Hongmi Red Rice WCDMA

Pa za devojčice. :D Ne znam koliko se dobro Nova uklapa uz Miui. Možda je uz Miui icon pack dobar izbor. U svakom slučaju sestra bolje da koristi sve stock da ne 'pokvari' nešto. :)
 
Cuj nova ne ide uz miui :) progledao sam kada sam je stavio :)
 
Sjebao sam devojci fon.
Tj instalirao sam root preko Vroot-a. I onda umesto da instaliram neci recovery ja vidim resenje da instaliram guglove aplikacije preko nekog google instalera sa Mi marketa i radilo sve kako treba privh 5 minuta :/ sad nece mondo aplikacija izgubile se sve teme iz telefona :S:
Jel da deinstaliram sve te aplikacije pa da radim factory reset? Nece li mi se onda izgubiti root? ili to mogu preko recoverija?
 
Dobar je i taj, ali ovaj je boji po meni, pregledniji je.
Mozda je bolji za ovaj moj telefon mi2, ima vise svasta nesto
 
Poslednja izmena:
Meni je ovaj kul. Jer mozes da skupljas one bedzeve i medalje a i neretko imaju neke nagradne igre :) uglavnom zezanje
 
bas cu morat pratiti i taj, tj registrovan sam, ali ga bas ne posecujem cesto :)
Koji ti imas telefon, 1s ili redrice?
 
Poslednja izmena:
Ok, na ovom forumu sto sam ja rekao nema bas nesto mnogo u vezi njega, ima vise za red rice. Moram videti koja je razlika izmedju 1s i red rice
 
Red rice bolja baterija. 1s jaci SoC ,bolja kamera i 8gb interne memorije,gps koji radi perfektno.

Sve ostalo isto
 
Poslednja izmena:
Stigla mi zadnja strana za hongmi 1s. Svetlo plava,na dodir mnogo bolja od orginalne. Prezadovoljan sam. Slike moba ne mogu sada da zakacim jer nemam cime da ga slikam.

Dosao je u ovoj kutijici
uploadfromtaptalk1405518660693.jpg
uploadfromtaptalk1405518671666.jpg
 
Ima da ga slikam sa s3,mada raspali galaxy ima da napuca boje.. Uzivo je bas cudna. Nebesko plava koja u nekim trenutcima prelazi u zelenu. :)
 
Poslednja izmena:
Kako vam radi telefon posle JHBCNBF17.0 updatea?

Meni je telefon poceo da laguje i secka, posebno je primetno u galeriji gde menjanje izmedju slika secka samo tako.
 
moj 1s je progledao posle zadnjih updejta. imam osecaj da koristim nexus 4 :D
 
Jel moze nekako da se namesti u porukama da se vidi vreme kada je poruka stigla ili kada je poslata?
Kako kreirati album na telefonu a ne samo na oblaku?
 
www.en.miui.com/thread-34201-1-1.html

Pazite vi ovo.. 2200 baterija a isti mob. Verovatno ce moci da se kupi i ubaci u obican redrice/hongmi

- MediaTek MTK6582 Quad-Core 1.3 GHz Processor
- 8GB Flash Memory, 1GB RAM
- 4.7-inch IPS 1280*720 Display, 312 ppi
- 8MP Camera, F2.2 Aperture, 28mm Wide-Angle Lens
- 2200 mAh Battery
- Single SIM
- Android 4.4 Based MIUI V5
- RMB 699 (approx. 110 USD)

mozda zbog jednog sima ima vise prostora za bateriju,mada..
 
Poslednja izmena:
Ja nisam primetio nikakvu razliku sa novom verzijom. Zna li se da li ce mo i mi dobiti Miui V6 za cetiri dana?
 
ja mislim da necemo.. prvo ce da ga forsiraju na mi3 i mi4 a onda posle nekog vremena ima da ga bace na starije modele. sto se toga tice bas su sise. izbacuju ove 4g modele ,koji su slabiji od starijih modela, i na njih guraju kit kat dok ostali mobovi came godinama na 4.3 i 4.2.2
 
Poslednja izmena:
Ne znam ja posto nemam MIUI, ali da li Google pomaze? :)
 
moj 1s je progledao posle zadnjih updejta. imam osecaj da koristim nexus 4 :D

Blago tebi..kod mene se situacija malo popravila ali je i dalje primetno sporije nego pre updatea, a galerija je totalno spora i užasno laguje, a pre updatea je radila ko sat, tj ceo telefon je bio extra brz. Koristim Redmi 1.
 
Ovaj zadnji update je nekako usporio mobitel, ja imam prvi Hongmi, definitivno ovo gore napisano je tocno, laguje dosta, dok je prije radio ko avion.
 
Sta mislite da li cemo ikada videti MIUI 6 na nasem ljubimcu?
 
Nazad
Vrh Dno