Šta je novo?

Xiaomi 12T/Pro

Stigao OTA update za Pro Global verziju.
 

Prilozi

  • Screenshot_2023-10-06-15-48-50-879_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2023-10-06-15-48-50-879_com.android.updater.jpg
    41.7 KB · Pregleda: 69
Dokle smo mirni sa azuriranjima za ovaj model?
 
Koji kabl uzeti kao zamenu za originalni a da radi brzo punjenje? U mi prodavnici ima neki ali ne znam je li taj...
 
Zna li neko podatak , koliko Esim profila moze istovremeno da se sačuva u 12T pro? Kod mene su dva pa da ne brišem jedan ako nema potrebe?
 
Kakav je kvalitet, jasnoća prilikom poziva? 12T pro
 
Ljudi kako da vratim tastaturu da mi bude normalno razvucena kad je mob horizontalno?
Nesto pobrljavila i bude mi razvucena u cosku,a ne dole?
 
Ništa nije pobrljavilo. Apdejtovali su aplikaciju tastature. Tako mi je i na Motoroli
 
Ne znam
Probaj sa promenom aplikacije tastature
 
SwiftKey radi bez greške.
 
Stigao jutros HyperOS na 12T, eea Rom. Sta znam, isto šarenilo :), mada moram priznati da fluidnije radi, osjeti se. Ima nesto kozmetickih dodataka, dizan isti kao i miui, sad jos vise ici na IOS, za bateriju jos rano.
 

Prilozi

  • Screenshot_2023-12-19-12-42-37-438_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2023-12-19-12-42-37-438_com.android.updater.jpg
    86.4 KB · Pregleda: 49
Stigao jutros HyperOS na 12T, eea Rom. Sta znam, isto šarenilo :), mada moram priznati da fluidnije radi, osjeti se. Ima nesto kozmetickih dodataka, dizan isti kao i miui, sad jos vise ici na IOS, za bateriju jos rano.
Jel ista popravljena kamera ako je koristis?
 
Jel se dešavalo nekom da nikako ne stiže sms od Xiaomi za otključavanje bootloadera?
 
Prebacio na Madjarsku i stigao mi ota na 14.0.5...samo bezb.zakrpa
 
Jel se dešavalo nekom da nikako ne stiže sms od Xiaomi za otključavanje bootloadera?
Ja sam otkljucao bootloader i prvo sto ne radi ti je bankovno placanje jer automatski ti google play nije sertifikovan pa sam opet morao da flesujem room i da zakljucam bootloader inace menjao sam os bila mi je ona global neznam kako bese xixm tako nesto prebacio sam na euxm problem sam imao da otkljucam bootloader i namucio sam se uglavnom sam koristio 2 programa istovremeno i umesto potvrde od xiaomia sam koristio bar kodove sa programa neznam napamet ali ako te interesuje mogu da pogledam pa da ti pustim uglavnom pratio sam tutorijale sa youtube
 
Ja sam otkljucao bootloader i prvo sto ne radi ti je bankovno placanje jer automatski ti google play nije sertifikovan pa sam opet morao da flesujem room i da zakljucam bootloader inace menjao sam os bila mi je ona global neznam kako bese xixm tako nesto prebacio sam na euxm problem sam imao da otkljucam bootloader i namucio sam se uglavnom sam koristio 2 programa istovremeno i umesto potvrde od xiaomia sam koristio bar kodove sa programa neznam napamet ali ako te interesuje mogu da pogledam pa da ti pustim uglavnom pratio sam tutorijale sa youtube
Aj pusti mi, za svaki slučaj, hvala. A reci mi šta ne radi, Google Wallet, ili one bančine aplikacije?
 
@radashin ,Kad se odtkljuca bootloader,ne radi NFC placanje,ali ostaje mogucnost bankinih apk,tako da kroz nju mozes pratiti sve kao i dok nisi otkljucao bootloader ili promenio rom..
 
Ja sam vec neke 2 nedelje na Lineage Custom romu,Android 13..Radi kao podmazano.
Probao sam i Derpfest Android 14..on takodje radi dobro,samo sto ima manu,nema fingerprint unlock..Ko voli da se igra imaju dva Aosp roma koja rade odlicno..I 2-3 bazirani na Miui romu..
 

Prilozi

  • IMG_20240106_205010.jpg
    IMG_20240106_205010.jpg
    76 KB · Pregleda: 15
Nazad
Vrh Dno