Šta je novo?

Xiaomi 12T/Pro

@spotpala ,ja sam kupio sa Alija ovako nesto kao zastitu za kameru,da mogu koristiti i maske sa otvorom za kameru..Od aluminijuma je i pokazalo mi se dobro..


Od maski koristim na par telefona zadnjih ovaj model maske,imam je u nekoliko boja i menjam kad mi neka izmodi ili uz odredjenu odecu.
 
Jedno pitanje ko ima EU rom da li imate opciju snimanje razgovora?
 
..
 

Prilozi

  • 20230627_133830.jpg
    20230627_133830.jpg
    69.5 KB · Pregleda: 43
Flesno danas kroz recovery i Junski patch.
EU update v.14.0.14.0.
 

Prilozi

  • IMG_20230701_154002.jpg
    IMG_20230701_154002.jpg
    79.3 KB · Pregleda: 19
  • IMG_20230701_154120.jpg
    IMG_20230701_154120.jpg
    112.8 KB · Pregleda: 19
Kako da prebacim sugavi global rom na Eu rom za 12t pro?
Uzasno me nervira kilavo azuriranje za global.
Jel ima negde detaljno uputstvo posto nikad nisam radio?
 
Kao vlasnik 13 i 12T, isplati.
 
Ako ti je sad neophodan telefon kupi, a ako ti nije hitno, 1. septembra izlazi 13t...
 
13 kosta duplo kao 12T. 13T.. samo je nebo granica.
 
Imam POCO F3 telefon, pošto obnavlajm ugovor u A1 imam mogucnost da uzmem nov telefon. Naravno moj F3 bi prosledio nekom od ukućana. E sad imam dilemu. Da li je 12t uopšte upgrade u odnosu na F3 ili bi to ipak morao da bude 12T Pro.

Ili pak mislite da ni to nema neke velike vajde i da ja ostanem na F3, a da npr. ćerci uzmem Note 12 Pro ili A54 ili M 40 Edge.

Ja bih najradije uzeo F5 jer sam sa F3 stvarno prezadovoljan, međutim nisam sigurna da će se F5 uskoro pojaviti u A1 ponudi.
 
Nije mala razlika izmedju 12t i 12t pro. Procesor , kamera , zvučnici ...itd. Plus 12t pro ima i Esim.
 
Jedno pitanje ko ima EU rom da li imate opciju snimanje razgovora automacki a ne da ja moram da kliknem na snimanje i da mi izlazi ona govorna poruka da ce razgovor biti snimit?
 
Radi snimanje na EEA romu i Google dialer-u, ali da, mora da se klikne na record. I ne može bez notifikacije da se razgovor snima.
 
Radi snimanje na EEA romu i Google dialer-u, ali da, mora da se klikne na record. I ne može bez notifikacije da se razgovor snima.
Tako je i na globalu.
Znaci opcija je kineski ili indonezijski rom za sad Automatic Call Recorder radi posao
 
Konacno se setili global verzije 14.0.3 (519 mb)
Upravo skidam,samo bezbednost do juna.
 
Iz nekog razloga nema 12t pro nigde na stanju, ni zvanicno, ni KP, ni u Balkanskoj. Istu sam muku imao kad sam trazio 9T pro pre par godina.
 
Mozda nije popularan telefon..Ima skupe komponente i zbog toga mozda nema prihvatljivu cenu..Ili je nesto peto u pitanju.
 
Jel istina da su na ekranu 12T posle 5-6 meseci upotrebe pojavljuje zelena linija?
 
Aj malo da mi pojasnite eSIM na 12t pro?
Znaci meni je na eSIM sad trenutno yettel,a na sim 1 mts kao sekundarna kartica.
Za par dana idem na Maldive i citam da je najbolja opcija kupiti njihovu eSIM karticu za net.
To dalje znaci da pored yettel imam opciju dodaj "eSIM" sto bi znacilo sta?
Dodam Maldivsku eSIM jos i kako to funkcionise?
Po nekoj logici mogu se lako prebacivati sa yetel na Maldivsku mrezu,a sim 1 da mi je i dalje mts,a bolja opcija bi bila da recimo yettel sve vreme bude aktivna,a maldivska samo za net...sto je nerealno,ali bi bila skroz cool fora?
Dakle da mi pojasnite jel to dodaj ustvari imam sacuvane dve eSIM mreze,pa se malo prebacujem sa jedne na drugu tj.jednu aktivarm,dok drugu deaktiviram,jel?
 
Druze bolje kopiraj ovu poruku tamo u temu o Yettelu,gde se pise o paketima..Slabo ti ovde neko moze pomoci oko toga,dok tamo u temi ima dosta ljudi koji putuju non stop i prave akrobacije sa karticama..Ja licno ne znam nista oko ovoga.
 
Aj malo da mi pojasnite eSIM na 12t pro?
Znaci meni je na eSIM sad trenutno yettel,a na sim 1 mts kao sekundarna kartica.
Za par dana idem na Maldive i citam da je najbolja opcija kupiti njihovu eSIM karticu za net.
To dalje znaci da pored yettel imam opciju dodaj "eSIM" sto bi znacilo sta?
Dodam Maldivsku eSIM jos i kako to funkcionise?
Po nekoj logici mogu se lako prebacivati sa yetel na Maldivsku mrezu,a sim 1 da mi je i dalje mts,a bolja opcija bi bila da recimo yettel sve vreme bude aktivna,a maldivska samo za net...sto je nerealno,ali bi bila skroz cool fora?
Dakle da mi pojasnite jel to dodaj ustvari imam sacuvane dve eSIM mreze,pa se malo prebacujem sa jedne na drugu tj.jednu aktivarm,dok drugu deaktiviram,jel?
Mozes imati samo jedan esim i jednu obicnu sim, nikako ne moze dva esim.
 
Na 12t pro samo Sim2 može biti Esim. Znači Sim 1 obična plastična sim kartica a Sim 2 moze biti i jedno i drugo. Tako da kad dodjes tamo, i uzmes njihov broj u postavkama Esima biraš aktivnu karticu. Ne možeš obje istovremeno. Druga , ali skuplja solucija je da prije nego li kreneš divertuješ pozive sa Yettel na Mts.
 
Ma meni tamo treba zbog neta,posto kazu da je to najbolja opcija.
 
Ljudi, posle 4 godine korišćenja 9t Pro, red je da se ponovim 🤣

E sad, Poco F5, F5 pro (ako se nađe), ili 12t pro?

Šta vi mislite, iz iskustva?
 
Nazad
Vrh Dno