Šta je novo?

xbox vs ps3 [split iz xbox elite teme]

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
A koje to igre na PS-u 3 ne mogu da se igraju "onako kako bi trebalo" ?
 
Svi fpsovi, strategije i rpgovi poput NWN2.
 
Nista od toga neces naci ni na Xboxu (ili nece raditi "onako kako bi trebalo"). ;)
 
Poslednja izmena:
Svi fpsovi, strategije i rpgovi poput NWN2.

Counter Strike je jos uvek najbolja online pucacina koja postoji, ako na KZ2 bude radilo nisanjenje kao u Unchartedu eto srece... cuo si za Frag FX? Kontroler koji kosta kao jedna igra uz koji stize mis i sve pucacine rade kao na PC-u? A mozda i developeri rese da ubacuju podrsku za misa i tastaturu za FPS-ove i strategije, sta onda? mada sam zaista uzivao pucajuci u Uncharted-u..
 
Cuo sam za Frag FX.
Kamo srece da je situacija onakva kao sto je Driver najavljivao, da skoro sve igre mozes da igras pomocu misa i tastature. Za mene je to najvece razocaranje vezano za ps3 :(.
 
Cuo sam za Frag FX.
Kamo srece da je situacija onakva kao sto je Driver najavljivao, da skoro sve igre mozes da igras pomocu misa i tastature. Za mene je to najvece razocaranje vezano za ps3 :(.

Pa pazi, koliko bi kostala bezicna tastatura i mis (jer vecina ljudi igra konzole izdaleka), to ti onda dodje isto (FragFX 3500 dinara sa isporukom)... mada zaista moze biti dobro uradjeno pucanje na gamepad-u..
 
sori za off, ali rama cime se ti bavis u zivotu?

8:30
Ustanem i popijem kavu
Zatim pišam, operem zube, serem ako mi se sere, pa se istuširam :d
Doručak

9:15 - 10:00 Igranje

10:00 - 13:00 Bazen ili štrand

13:30 Kući na ručak, igranje

14:30 - 16:30 Spavanje

16:30 - 18:00 Igranje :D

18:00 - 19:30 Basket

20:00 - 22:00 večera i opuštanje sa curom

22:00 - 03:00 spremanje ispita, msn, kuckanje po forumima i igranje u pauzama između štrebanja

Stim da se to petkom i subotom ne uči već luduje....:D

To je moj ordinarni dan ovih letnjih dana 2008.

Mada od nedelje, se to već koriguje u gledanje OI i štrebanje.
 
Poslednja izmena:
Ne znam, prilicno sam skeptican glede toga, nisam siguran da je osecaj bas-bas isti.
U svakom slucaju, u pitanju je jedan vid varanja :).
 
Ne znam, prilicno sam skeptican glede toga, nisam siguran da je osecaj bas-bas isti.
U svakom slucaju, u pitanju je jedan vid varanja :).

Citao sam par review-ova, igrali su Resistance i kazu da je isti osecaj kao na PC-u, mada jeste lose sto onda dolazi do podele, najbolje resenje je da se serveri dele na gamepad i FragFX (ili tastatura/mis za igre koje podrzavaju).
 
:banana:
Nintendo Wii nije nikakva konkurencija PS3/X360 konzolama, jer:

1)To je, nazalost, uspeli pokusaj Nintendoa da odere casuale, koji nemaju pojma sta kupuju i koliko to vredi, za $250 prodajuci im konzolu cije su tehnicke specifikacije zavrsene 1998. godine (codename Dolphin, ciji je derivat poznat pod imenom GameCube, a koji je ustvari Dolphin bez motion sensitivitya i sa slabijim hardverom).
2)Cilja na drugo trziste - casuale, baka, deka, sestra od 7 godina koja se lozi na Super Marija, Wii Play, Wii Music, Wii ovo, Wii ono i na cinjenicu da u vecini igara za Wii likovi imaju neverovatno velike glave, sto je u najmanju ruku retardirano, ali dovoljno govori o profilu ljudi koji kupuju konzolu, tj. o njihovom neznanju u vezi istih.
3)Ima tragican hardver, softver, i lineup igara koji nisu ni blizu Playstationu i Xboxu, jer se svode na xyz broj igara u cijem imenu postoji rec Wii + Metroid, Zelda i Super Mario.
4)Ima online koji je porazavajuc, a u vremenu kada vecina ljudi igra igre (i) u online multiplayeru, nedostatak unificiranog online servisa (Playstation Network, Xbox Live) predstavlja cinjenicu ravnu katastrofi (za prodaju hardcore igracima).

Taj bezobrazni Nintendo nam je uvalio stari hardver a likovi sa ogromnim glavama nam skaču po ekranu niske rezolucije, i stvarno nije fer da mi uživamo u tome.
A mogli smo da kupimo PS3 i da igramo na vrhunskom hardveru , sa vrhunskim softverom i da uživamo u tome.
Ček, možemo da kupimo bilo koju konzolu i da uživamo u njoj ?
MOŽEMO DA BIRAMO?

30 miliona ljudi je odabralo Wii :banana:, nisu valjda svi "poremećeni kupci" kojima Nintendo uvaljuje?
 
Neko je rekao da na PS3 nema šta da se igra osim MGS4 i još poneke igre...PS3 apsolutno i definitivno, za pravog gejmera, opravdava kupovinu samim postojanjem igara kao što su MGS4 i GT5p, sve da nema igara kao što su Uncharted i ostale ekskluzive ili dobre multiplatforme. MGS4 je igra kakve nema nigde drugde, GT5p je igra kakve nema nigde drugde, a to su žanrovi za koje se valjda možemo složiti da su univerzalno popularni, da ne idem sada u igre koje se ne sviđaju baš svima.

Naravno, to se ne može objasniti ljudima koji će radije da opikaju Need for speed, pa Colin McRae Dirt, a onda se oduševe Gridom, ili koji će da furaju kojekakve šatro multiplatform krševe i igraju gomilu trt mrt igara, koje niko ne bi ni pogledao da nema piraterije. Evo ga i rama opet, 20% igara nije ni najavljeno kada izlazi ali su u izradi, 10% se ne zna ni da će izaći niti je najavljeno da se rade, za gomilu je potvrđeno da će doći tek posle 2010. godine (npr. Gothic 4) ali mu je drago kada vidi da se neka igra za PS3 odloži za 2-3 meseca, 85% su kojekakve multiplatforme, a sve što je boldovao izlazi i za konzole, uz 2-3 izuzetka.


Bilo bi fino kada bi se banovali sasamikulic, rama i ostali koji objedinjuju 2 stvari:
1) samo nešto prozivaju i to im je cilj u svakom postu
2) ne kažu ništa korisno u desetinama postova

Isto važi i za ostale, ali gluposti ovih momaka baš upadaju u oči ovih dana...Mislim, naravno da lupetaju gluposti ovi mentoli koji pričaju kako PS3 crkava i to je potpuno jasno, ali ovi šatro dobronamerni i prikriveni, a potuljeni su baš onako ljigavi i odvratni...
 
Ja sam naveo da je čovjek sa ovog foruma u igraonici od 6 PS3 imao crkavanje na svih 6. A što se tiče crkavanja lasera imaš google i mnogo foruma gdje moderatori nijesu brisali svaku ružnu riječ o PS3 pa izvoli. Eto je i Lozac rekao da se to masovno dešava kada se konzola ugasi na prekidač ako igra zablokira.
 
Poslednja izmena:
Pravi gejmer je onaj koji kupi konzolu da bi odigrao "par kvalitetnih naslova"?
Pre će to biti fanboy (geek), a takvi su retki, jedino na ovom forumu vidim veću koncentraciju :d.
Ja imam skroz drugačiju sliku gejmera.

Možda zato Sony ne postiže uspehe kakve je očekivao (kao sa PS2), jer je ciljao pogrešne "prave gejmere" ?

Edit:
zaboravih
PS3 je isto što i PS2, sa boljom grafikom i lošijim izborom igara :p
 
Poslednja izmena:
Pravi gejmer je onaj koji kupi konzolu da bi odigrao "par kvalitetnih naslova"?
Pre će to biti fanboy (geek), a takvi su retki, jedino na ovom forumu vidim veću koncentraciju :d.
Ja imam skroz drugačiju sliku gejmera.
Ne radi se o "odigravanju" par igara, već "igranju" par igara (trajni glagol). Ni pravi PC gejmeri ne drndaju 5 igara mesečno, to rade likovi sa foruma. Oni igraju par igara (nekada Quake 3, CS, Warcraft, Starcraft, F1 Challenge sa modovima, sada GTR2, WoW, Battlefield ili šta već) i tih nekoliko igara im je dosta za popriličan broj godina. To što neko ima naviku da igra i prelazi svaki krš, umesto da se posveti kvalitetnim naslovima jeste potpuna izvitoperenost, uzrokovana mogućnošću da se proba sve i dostupnošću svega i svačega - a ne zaboravimo ni ekstremno bitan faktor - (ne)dostupnost interneta, koja je onemogućavala igranje igara u režimu za više igrača, a gotovo svi kvalitetni naslovi se za to i prave. Pravim gejmerima ne treba gomila igara, već nekoliko probranih koje vredi igrati. I to je tako. Ko se igra duže od 3-4 godine a ima vremena da se drka sa svakim naslovom koji izađe, svaka mu čast...

Možda zato Sony ne postiže uspehe kakve je očekivao (kao sa PS2), jer je ciljao pogrešne "prave gejmere" ?
Kakvi su to "očekivani" uspesi? Nakon izlaska Xboxa 360 godinu dana ranije bilo je sasvim jasno da će u početku biti ovako kako jeste. Playstation 3 je izašao pre nepune 2 godine, u Evropi je godinu i četiri meseca i već je pretekao Xbox. Prodato je 15 miliona primeraka za manje od dve godine. PS2 je prodat u 100 miliona primeraka za malo manje od 10 godina. Vrlo je očekivano da će se trend porasta prodaje nastaviti i ubuduće, kako budu izlazile igre i sl. Po svim parametrima, PS3 je uspešniji u ovo vreme postojanja na tržištu od PS2. Nije još uvek izgazio konkurenciju, ali neka svaki treći od 120 miliona korisnika PS2 odluči da, čisto logičnim putem, uzme sebi PS3 u nekom narednom periodu - malo li je? Jednostavno, ovaj put je konkurencija uspešnija nego što je do sada bila i to je to. Ali polako.

Edit:
zaboravih
PS3 je isto što i PS2, sa boljom grafikom i lošijim izborom igara :p
Propustio si sjajnu priliku da ćutiš, nažalost...:D
 
Poslednja izmena:
Neko je rekao da na PS3 nema šta da se igra osim MGS4 i još poneke igre...PS3 apsolutno i definitivno, za pravog gejmera, opravdava kupovinu samim postojanjem igara kao što su MGS4 i GT5p, sve da nema igara kao što su Uncharted i ostale ekskluzive ili dobre multiplatforme. MGS4 je igra kakve nema nigde drugde, GT5p je igra kakve nema nigde drugde, a to su žanrovi za koje se valjda možemo složiti da su univerzalno popularni, da ne idem sada u igre koje se ne sviđaju baš svima.

Naravno, to se ne može objasniti ljudima koji će radije da opikaju Need for speed, pa Colin McRae Dirt, a onda se oduševe Gridom, ili koji će da furaju kojekakve šatro multiplatform krševe i igraju gomilu trt mrt igara, koje niko ne bi ni pogledao da nema piraterije.


MGS4 i GT5 su fenomenalne igre i sa tim se slažem, trenutno su najbolje u svom žanru (stim da potonja izlazi najranije 2010.), ali sem toga ničeg što bi mene interesovalo nije na vidiju sem FFXIII. Kao što si naveo sve ostalo su multipatform igre koje će izgledati bolje na PC.



Evo ga i rama opet, 20% igara nije ni najavljeno kada izlazi ali su u izradi, 10% se ne zna ni da će izaći niti je najavljeno da se rade, za gomilu je potvrđeno da će doći tek posle 2010. godine (npr. Gothic 4) ali mu je drago kada vidi da se neka igra za PS3 odloži za 2-3 meseca, 85% su kojekakve multiplatforme, a sve što je boldovao izlazi i za konzole, uz 2-3 izuzetka.

Pa naravno, to sam ja postovao u konzolaškom fazonu, ja uopšte ne razmišljam na taj način, na taj princip funkcionišu par PS3 botova koji izdekliniraju 6-7 ekskluzova, od kojih sem 1-2 se ne zna definitivan datum izlaska, sem ne zvaničnog koji se svakog par meseci prolongira na još par poput ulaska naše zemlje u EU. A onda na kraju kad te ponpezno najavljivane igra izađu dođe do razočarenja.

http://www.metacritic.com/games/ps3/

1. Do sad je jedino MGS4 dobio veću ocenu od 90, a sve ostale koje su dobile više ima i na PC. I to nije dovoljno za ulaganje u konzolu.
Između 85-90 dolaze samo: Ratchet & Clank Future: ToD; Uncharted; Ninja Gaiden; Resistance: Fall of Man; Soulcalibur IV


(od čega ja nebi trošio vreme na Soulcalibur, Ninja Gaiden i Ratched, Ratchet & Clank jer takve igre ne gotivim )

To je zaista mršavo, zar ne? i ne vredi 1200e za konzolu, plazmu i originale. A tu listu sam dao upravo zbog toga što je navika nekih drugih da sastavljaju razno razne liste i to da im prestavlja neku satisfakciju i opravdanje za uložene novce.

A tih 85% multiplatform igara se zna da će ih većina konzolaša vući po svojim praistorijskim ragama mesto da ih igraju na PS3.
 
Pa da bi igrao igru par godina treba da ima dobar "riplejabiliti". To mož neka multi, online ili neka sa izmenjivim sadržajem (kao dungeoni i item-i u Diablu npr.), ali to ne može singlep. skriptovani FPS, avantura ili slično.

Pitam se šta gejmeri (ove tvoje definicije) igraju na PS3? Da čujem. Ali nemojte da nabrajate ove multiplatform igre što pljujete (cod, gta, pes....)!
 
Poslednja izmena:
Ne radi se o "odigravanju" par igara, već "igranju" par igara (trajni glagol). Ni pravi PC gejmeri ne drndaju 5 igara mesečno, to rade likovi sa foruma. Oni igraju par igara (nekada Quake 3, CS, Warcraft, Starcraft, F1 Challenge sa modovima, sada GTR2, WoW, Battlefield ili šta već) i

Upravo tako. većina mog igračkog vremena se svodi na redovno on-line igranje CS:S;TF2; BF2 sa modovima, CoD 4, i Starcraft. Mada što se tiče Starcrafta u zadnjih pola godine nisam odigrao ni jednu partiju, mmorpg izbegavam, mada sam proveo mesec i po dana prošlog leta na WoW-u. I prešao sam Gears of War u co-op modu preko hamachija i to mi je dovoljno što se tiče on-line igranja. Nisam ja kriv što se većina igara obrne za 7-9 sati igranja na najtežem nivou (jedan dan pada kiša, bolestan sam ili tako nešto i za taj dan pređem jednu igru). Mesečno pređem 2-3 igre i to mi je dovoljno, mada započnem mnogo više, ali me većina smori posle 2-3 odigrana sata ali mi za to vreme pruži vrhunsku zabavu, sem rpg-ova(ali kad pogledam Mass Effect i tu je dovoljno par sati igranja, jedino ako je neko lud da troši vreme i radi one generičke misije) . Evo npr. sad sam DMC 4 prešao 7 misija od 20-tak koliko ima i ludo sam se zabavio, ali mi je sad već dosadila i neću joj se više vraćati, možda je nastavim za mesec dva. Igra mi je taman pružila onoliko koliko mi je potrebno i to mi je dovoljno.

Inače imam listu igara kojoj se uvek vraćam a ona glasi otprilike ovako:: Close Combat serijal; Defcon; Battlestations Midway; Frontline: Fields of Thunder; SpaceForce: ROGUE UNIVERSE; Sins of a Solar Empire; Carriers at War; Ageod American Civil War; Conquest of the Aegean, Europa Universalis serijal.
Sve same eskluzive :d

Takve igre igram isključivo zimi kada imam dosta vremena da se makslimalno koncentrišem na njih, jer one ipak zahtevaju malo više truda od skoči, pucaj, reži, ajd sad jedan combo, gas do daske igara.
 
Poslednja izmena:
Jedino sto mi nije jasno jeste sta vas dvoje, koji imate PC i Wii, radite u PS3 vs. X360 threadu?
 
Jedino sto mi nije jasno jeste sta vas dvoje, koji imate PC i Wii, radite u PS3 vs. X360 threadu?

To sam i ja pitao pre par stranica neke koji su počeli u ovu temu da ubacuju, da dodam bez ikakve potrebe, PC i lepo sam odgovorio da je najbolje da se napravi nova tema koja će uključiti i PC u naslovu, ali ne oni su nastavili da nas provociraju :d
 
Poslednja izmena:
9:15 - 10:00 Igranje
13:30 - 14:30 Kući na ručak, igranje
16:30 - 18:00 Igranje :D

Stim da se to petkom i subotom ne uči već luduje....:D

Mada od nedelje, se to već koriguje u gledanje OI i štrebanje.

ok, i to je jos sad na raspustu kad se ima vise vremena.. dakle kad ti mislis da predjes onaj spisak dole?

Pa ja već imam spisak koji ću preći peške:

Neverwinter Nights 2: Mysteries of Westgate
Neverwinter Nights 2: Storm of Zehir
S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky
Tom Clancy's HAWX
Fallout 3
Left 4 Dead
Project Origin
Postal III
Gothic 3: Forsaken Gods
Crysis Warhead
Call of Duty: World at War
Call of Duty 6
Prince of Persia 3
Civilization IV: Colonization
Far Cry 2
Bioshock 2
Warhammer 40.000: Dawn of War 2
Alpha Protocol
StarCraft II
Aliens vs Predator 3
Operation Flashpoint 2: Dragon Rising
DOOM IV
Mafia 2
Diablo III

Ferrari Project
Saints Raw 2
Mass Effect 2
Mass Effect 3
Gothic 4
C&C: Red Alert 3
Gears of War 2
GTA IV
Rage
Aliens VS Predator 3
Risen
Ferrari Project
Splinter Cell: Convinction
Brothers in Arms: Hell's Highway
Battlefield 3
Rise of Argonauts
Empire: Total War
Silent Hill: Homecoming
Resident Evil 5


+veći broj igara od kojih se zasad ništa ne očekuje, ali će iskočiti i iznenaditi svojim kvalitetom.
 
Poslednja izmena:
Ja sam naveo da je čovjek sa ovog foruma u igraonici od 6 PS3 imao crkavanje na svih 6. A što se tiče crkavanja lasera imaš google i mnogo foruma gdje moderatori nijesu brisali svaku ružnu riječ o PS3 pa izvoli. Eto je i Lozac rekao da se to masovno dešava kada se konzola ugasi na prekidač ako igra zablokira.

ok.. posto se ovde ocigledno prica u prazno ajde da uradimo jedno glasanje (nadam se da ce biti iskreno) od strane vlasnika ps3 i xb360 konzole.

ako moze moderator da ubaci poll

PS3 nikad se nije kvario:
PS3 kvario se (bar jednom):
XB360 nikad se nije kvario:
XB360 kvario se (bar jednom):

i da pustimo te "lazne" informacije sa neta nego da vidimo konkretno ovde kod nas kakva je situacija.
 
Ne radi se o "odigravanju" par igara, već "igranju" par igara (trajni glagol). Ni pravi PC gejmeri ne drndaju 5 igara mesečno, to rade likovi sa foruma. Oni igraju par igara (nekada Quake 3, CS, Warcraft, Starcraft, F1 Challenge sa modovima, sada GTR2, WoW, Battlefield ili šta već) i tih nekoliko igara im je dosta za popriličan broj godina. To što neko ima naviku da igra i prelazi svaki krš, umesto da se posveti kvalitetnim naslovima jeste potpuna izvitoperenost, uzrokovana mogućnošću da se proba sve i dostupnošću svega i svačega - a ne zaboravimo ni ekstremno bitan faktor - (ne)dostupnost interneta, koja je onemogućavala igranje igara u režimu za više igrača, a gotovo svi kvalitetni naslovi se za to i prave. Pravim gejmerima ne treba gomila igara, već nekoliko probranih koje vredi igrati. I to je tako. Ko se igra duže od 3-4 godine a ima vremena da se drka sa svakim naslovom koji izađe, svaka mu čast...

Pazi, ja generalno podrzavam ovu pricu, ali se ona tesko moze odnositi recimo na GT5, igrao sam igru 2-3 dana kod ortaka i vec sam se poprilicno smorio sa malim brojem staza (i nepostojanjem sudara, to mi bas bode oci), dok sa druge strane neko odigra, TDU, DiRT, GRID i jos neke voznje za par meseci...
 
Metacritic? Meni dosta, neka hvala! Tu Need for Speed ima istu ili bolju ocenu od GT5p. Sapienti sat!

Biće prilike da GT5 svoju ocenu zaradi kad izađe 2011.
Inače zadnji NFS ima ocenu 73 za PS3, a 71 za PC, a GT5p ima 80, tako da nemoj da nas lagiš, molim te, ne pristaje ti.
80 za demo je sasvim dovoljno.
A da si čitao primetio bi da sam rekao da je GT5 najbolja igra u žanru.
 
Poslednja izmena:
Jedino sto mi nije jasno jeste sta vas dvoje, koji imate PC i Wii, radite u PS3 vs. X360 threadu?

Pa možda kupimo neku od ovih "hardcore gejmerskih" konzola.:d

Nego, da ponovim još jednom pitanje :
Pitam se šta gejmeri (ove tvoje definicije) igraju na PS3? Da čujem. Ali nemojte da nabrajate ove multiplatform igre što pljujete (cod, gta, pes....)!

pod "tvoje definicije" mislim Filipenkovu definiciju, ali pitam sve vas ponosite vlasnike PS3-ke.
 
Nego, da ponovim još jednom pitanje :
Pitam se šta gejmeri (ove tvoje definicije) igraju na PS3? Da čujem. Ali nemojte da nabrajate ove multiplatform igre što pljujete (cod, gta, pes....)!

pod "tvoje definicije" mislim Filipenkovu definiciju, ali pitam sve vas ponosite vlasnike PS3-ke.

Ja sam uzeo pre dva meseca konzolu... Posedujem trenutno samo Uncharted i GTA IV... Verovatno cu pazariti jos i Ratchet & Clank jer mi se ne daje Uncharted u zamenu i GTA takodje, jer je to igra koju uvek mozes da igras... Vidim sebe, da, kad izadje Wipeuot HD, LBP i KZ2 da ce mi to biti vise nego dovoljno za dosta dug period... Sta da ti kazem, ja igram LFS jos od 2005-e i uz fudbal to me je drzalo svih ovih godina, uz povremene izlete kao Rainbow Six (Raven shield/Athena sword), SWAT 4... uzecu verovatno za PC i Ground Branch (od istih ljudi koji su radili ranije Rainbow six serijale)..
LBP, Wipeout i KZ2 (koje ce verovatno imati veliku online zajednicu) su igre vise nego dovoljne, jer imaju ogroman riplejabiliti sto bi ti rekao, uz naravno povremeno single player remek delo kao sto su GOW3, Heavy Rain, Uncharted 2, i ostalo sto nas ceka (ona cuvena tajna igra sto nas hype-uje BBC-ev novinar vec duze vreme), igra od Team ICO koja po svim pricama ne moze da omane.... nepropustive multiplatforme za koje ne moram da brinem kako ce i da li ce raditi (Mafia II ce se igrati naravno na PS3), itd, itd...
 
Nego, da ponovim još jednom pitanje :
Pitam se šta gejmeri (ove tvoje definicije) igraju na PS3? Da čujem. Ali nemojte da nabrajate ove multiplatform igre što pljujete (cod, gta, pes....)!

a sta igraju na pc-u ili xb a da nisu multipl. kao svi smeju multipl. a samo ps3 ne sme

jel si mogo debilnije pitanje da postavis? (ko da sto puta do sad nisu nabrajane exkluzive).. definitivno bi trebalo da promenis par slova u nick-u :wall:
 
Biće prilike da GT5 svoju ocenu zaradi kad izađe 2011.
Inače zadnji NFS ima ocenu 73 za PS3, a 71 za PC, a GT5p ima 80, tako da nemoj da nas lagiš, molim te, ne pristaje ti.
80 za demo je sasvim dovoljno.
A da si čitao primetio bi da sam rekao da je GT5 najbolja igra u žanru.

GT5p izlazi 2010. a ne 2011. godine. Inače, ne posećujem pomenuti "servis" ali je xxxander ovde citirao svojevremeno po izlasku GT5p isti kako daje manju ocenu za GT5p u odnosu na neki NFS, da li je poslednji ili pretposlednji, ne znam.
BTW, nije demo, već nekakav preview, zasebna kategorija. Daje manje u odnosu na full GT5, a mnogo više nego full verzije nekih drugih igara.


Pitam se šta gejmeri (ove tvoje definicije) igraju na PS3? Da čujem. Ali nemojte da nabrajate ove multiplatform igre što pljujete (cod, gta, pes....)!

pod "tvoje definicije" mislim Filipenkovu definiciju, ali pitam sve vas ponosite vlasnike PS3-ke.
Aman, zašto sada teraš ljude koji se igraju na konzoli da prihvataju ranije navedenu definiciju? Ona je karakteristična za vlasnike PC računara, a ne konzola. Na konzolama je em neka druga priča, em je broj žanrova toliki i toliko ima kvalitetnih igara po žanrovima da čovek može da igra komotno 1-2 igre mesečno i da se zadovolji tokom cele godine i pokrije sve živo i neživo. Šta ja da igram na PCju van "standardnih" žanrova? Tomb Raider 105, za napaljene klince koji bi da bulje u bulju sisate ribe u šorcu? Ili Uncharted? Ratchet & Clank? P&C avanturu ili igru kao što je Folklore?

Neka igraju ljudi šta hoće. Ali to ne znači da sada trebaju da furaju i isprobavaju i drndaju svaki bogovetni naslov koji se pojavi. Tu je net, gejmplej filmića i opisa ima koliko duša ište. Meni nije jasno kako ljude ne mrzi da skidaju 2 dana nešto za šta mogu da ustanove da je odvratno odlaskom na 1 sajt i gledanjem par filmića u roku od 5-10 minuta. Problem nastaje kada dođe neko i argument mu je da je on baja jer ima kolekciju od 270 igara :D ili je igrao sve što je izašlo u tim i tim žanrovima, kao da nije dosta odigrati 2-3 najkvalitetnije igre u žanru (a i to je vrlo često mnogo)
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno