Šta je novo?

Xbox Series X / S

Ima li ikakve šanse da se uzme Series X za nekih 530-550€ u neko skorije vreme?
U prodavnicama ništa, a na KP samo preprodavci koji traže 700-800€.
Kontaktirao sam nekoliko prodavaca na KP, ali gotovo niko ni da odgovori na poruku. Samo od jednog sam dobio odgovor da će biti krajem februara, mada vidim u opisu oglasa da je digao cenu na 630€, tako da ništa od toga :D
 
Veoma teško, jedino zvaničnim kanalima msrp+pdv, al' mislim da i tu ima lista čekanja kao za ps5..
 
Ja sam uzeo za 650 eura na KP , to je mislim trenutno najjeftinije ako izuzmes regularne kanale gde ga nema i pitanje je kada ce biti dostupno .
 
Uzeo u Budimpešti za 530e pre 3 nedelje. Kod nas teško da će biti
 
B-SMART , to je nick na KP
 
Može li preporuka za neki "punjač" novog džojstika Xbox Series X/S ? Šta je najbolje? XD
 
Koliko vas Xbox korisnika koristi Microsoft-ov game-pass? Kakva su vam iskustva i da li je vredno?
Ako se uzme u obzir da Microsoft pod palicom sad drži velike gejming studije poput Bethesde i Obsidiana, te kad njihove igre dođu na game-pass da li će tu ostati zauvek ili će trajati mesec dana? Ne znam baš kako funkcioniše to.
 
Game pass ultimate je vrhunska stvar za male pare , sve preporuke za kupovinu
 
Koliko vas Xbox korisnika koristi Microsoft-ov game-pass? Kakva su vam iskustva i da li je vredno?
Najbolje je da pogledas listu igara koje su na GamePass-u i da sam odlucis da li ti se to isplati ili ne. Ja licno nisam bas odusevljen ali izgleda da sam u manjini.
 
Da, to je jedini nacin.
Ja sam gomilu tih igara presao, a multiplayer igre slabo igram.
Meni licno je Gamepass apsolutno nezanimljiv, i ni ne razmisljam o njemu.

Opet, nekome ce mozda biti vrh stvar, i imace gomilu igara tu.

Pogledajte llistu pa sami procenite..
 
Koliko vas Xbox korisnika koristi Microsoft-ov game-pass? Kakva su vam iskustva i da li je vredno?
Ako se uzme u obzir da Microsoft pod palicom sad drži velike gejming studije poput Bethesde i Obsidiana, te kad njihove igre dođu na game-pass da li će tu ostati zauvek ili će trajati mesec dana? Ne znam baš kako funkcioniše to.
Koristim i na xboxu i pc-u i vredno je (posebno ako uzmes obican gold i konvertujes u ultimate).
Postoje igre koje sigurno ne bih ni probao, a posto su besplatne jesam...i uzivao sam.
Ne verujem da ce igre sklanjati, ali cak i da se to desi, sigurno to nece uraditi posle mesec dana.
 
Ako se uzme u obzir da Microsoft pod palicom sad drži velike gejming studije poput Bethesde i Obsidiana, te kad njihove igre dođu na game-pass da li će tu ostati zauvek ili će trajati mesec dana? Ne znam baš kako funkcioniše to.
To je i mene zanimalo, pa sam nalteo na ovu listu svih trenutnih i bivših igara

Igre obično budu 6-12 meseci, neke i duže. Dok igre od studija koje drži MS ostaju zauvek izgleda.
 
Racunajte da je ovo kao Netflix, sto ce reci ono sto proizvodi MS ostaje uvek u Gamepass-u, a ono sto proizvode drugi ostaje neki period, a nakon toga nestaje, mada iskreno mislim da Destiny vise nikad nece izaci iz Gamepass-a jer je klasicna MP igra i daju sve ekspanzije uz Gamepass tako da ono meni se samo zbog toga isplati jer D2 igram najvise u poslednjih par meseci tj cim je stigao full edition na Gamepass. Igara ima, e sad da je skroz nezanimljivo ne bi imali toliko pretplatnika i zesce osiromasili games with gold gde bukvalno otkada su pojacali Gamepass nije dobijena krstena AAA igra, tek proslog meseca Gears 5, sto je opet njihova igra, sto ce reci pare se pumpaju u pretplatu i zato su tamo nesto bolje igre i ima za svakog ponesto.
 
Može li neko da mi napiše postupak kako izvršiti konverzaciju gamepass u ultimate kad se uzme gold? sa kog regiona preporučujete?
 
Poslao sam ti uputstvo na PM (da ne ispadne da reklamiram druge forume ovde).
 
20210303_161026.jpg
Nove igre na Game Pass-u.

 
Ima li negde na stanju series s? Do skoro je bilo na vise mesta, sad ne vidim po sajtovima radnji da ima? Dal neko nije video neku u radnji :) (kp ne racunam)
 
Jel ima neko sličan 'problem'? Aktivirao sam ona 3 meseca na sekundarnon nalogu. Sećam se da sam ugasio recurring billing pre 2 dana, al' na kompu. Kad vidim noćas stiže email da nije uspela transakcija(imam prepaid visu, dopunjavam samo kad plaćam). Vidim po netu da kao moram da platim $15 da bih cancel-ovao. Kako da ne, sve trčim 😂
Jel ima neko da se dopisivao sa supportom-om i da je rešio problem?
 

Prilozi

  • Screenshot_20210307-132236.jpg
    Screenshot_20210307-132236.jpg
    51 KB · Pregleda: 43
Bethesda i zvanicno postala deo Xbox first party studija, vec je receno da ce biti ekskluzivnih igara za Xbox i PC, tj nece izaci za PS5, a u toku ove i sledece nedelje dodace jos Bethesda igara u Gamepass tako da imace sta da se igra i bas me zanima na sta ce liciti Starfield.

https://apple.news/Af4sQvBNhSjKNka6f_s_w4Q
 
Nemam ja nista protiv toga da ps5 vlasnici placaju igru 70e + dlcove, a da mi koji placamo GPU dobijemo sve to "besplatno" :).
 
Bethesda i zvanicno postala deo Xbox first party studija, vec je receno da ce biti ekskluzivnih igara za Xbox i PC, tj nece izaci za PS5, a u toku ove i sledece nedelje dodace jos Bethesda igara u Gamepass tako da imace sta da se igra i bas me zanima na sta ce liciti Starfield.

https://apple.news/Af4sQvBNhSjKNka6f_s_w4Q
Cenis da ce se M$ lako odreci baze od 110+ miliona korisnika? Nisu ni oni bas toliko blesavi jer M$ ovo nije uradio (akviziciju Bethsda) zato sto nas voli nego da bi zaradili sto vise.

Pre ce biti kao sto shin-bojan kaze, PS korisnici ce placati 70+€ a GPU korisnici samo pretplatu.
 
Cenis da ce se M$ lako odreci baze od 110+ miliona korisnika? Nisu ni oni bas toliko blesavi jer M$ ovo nije uradio (akviziciju Bethsda) zato sto nas voli nego da bi zaradili sto vise.

Pre ce biti kao sto shin-bojan kaze, PS korisnici ce placati 70+€ a GPU korisnici samo pretplatu.
Pa pazi ima istine u tome, ali treba poboljsati prodaju hardvera i da ljude da kazemo ubedis da udju u Xbox ekosistem, a to neces postici ako nemas neku ekskluzivu, iskreno bas me zanima sta ce MS uraditi u narednom periodu, a sigurno ce kupiti jos nekog, bice ovo zanimljiva generacija cim naravno dodjemo do konzola 😅
 
Nazad
Vrh Dno