Šta je novo?

Xbox Series X / S

Ne rade, nažalost. :) Pogledaj na sajtu kurirske službe koju očekuješ.
 
Uzeh u TC Okov u Gigatronu jedini Xbox Series X, hvala Coraxu na info!
 
Poslednja izmena:
U G**** ima onaj Pdp gaming play and charge sa cak dve punjive baterije i 4 poklopca za dzoj, podrzan i za XS X/S... Posto vidim da Microsoftovog original nema, zna neko koliko ovaj third party je losiji, baterije su 1200mha? Cene su iste ovog i zvanicnog play and charge kita
 
Meni su sinoć javili iz computerlanda da mi je stornirana uplata za play and charge kit koji sam preorderovao 11.10. jer ga nema i ne zna se kad će biti ali čim bude javiće mi. Baš ću da ih čekam.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Ja cu uzeti onaj Pdp pa sta bude :)
 
Meni treba X verzija ako je negde ima javite , nebitno gde
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
CL laze , dobili su okruglo 4 konzole na celokupan preorder na launch day , 1 X I 3 S verzije . Iskreno se nadam zbog svih koji su u CL preorderovali PS 5 da nece I tu biti identicna situacija , ja s druge strane vise od CL necu kupiti apsolutno nista , veoma veoma neozbiljna firma , da ne pricam o obmanjivanju zainteresovanih kupaca u vezi ovog preordera
 
Strasna stvar je da vlasnici CL su uvoznici za Srbiju a nisu uspeli da ispostuju bar 20 ljudi koji su kod njih narucili. Na kraju ispade da je bolje bilo da se naruci od drugih firmi nego od direktnih uvoznika.
 
U CL u Bigu ima jedan slobodan One S, sad sam bio i kupio dodatni joypad za Series X.
 
Da li vi ljudi mislite da oni (uvoznici) ne bi uzeli kozole da su mogli. Cuj, nisu ispostovali. Jeste, njima je hobi da vas frustriraju. :)
 
Normalno da nisu ispostovali, ustupili par gigatronu, par ovom par onom i naravno da nisu ispostovali svoje kupce.
 
Što niste naručili preko Xbox Republike? Ovi su očigledno neozbiljni.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ja sam poručio od lika sa KP xbox Series S, dosta mi sranja sa našim LeGaLniM radnjama. Stiže 25. Novembra.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Ja sam poručio od lika sa KP xbox Series S, dosta mi sranja sa našim LeGaLniM radnjama. Stiže 25. Novembra.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
Series S imas po radnjama na stanju , ako si hteo sa dve godine garancije , u Gigatronu muslim da imas .
 
Jok, rasprodato. Možda ako je neko po Bg blizu neke veće radnje, al' preko onog EAN koda, kaže da nemaju na stanju više.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Jel neko zna kolika je garancija kod Istvana, jel isto godinu dana?
 
Jeste, zato što je to zvanična garancija Microsoft-a, a on daje godinu dana garancije. Doduše svuda na zapadu garancija je manje-više godinu dana.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Treba imati u vidu i da Iris Mega, kao zvanični uvoznik, verovatno mora da obezbedi svima konzole, a ne samo svom brendu iliti ComputerLandu.
 
U redu da obezbedi svima ali da sebi obezbede jednu X konzolu je glupo. Isto onaj gigatron, izbaci juce da imaju X narucim je, normalno posle pola sata nema konzole na sajtu i danas zovu da kazu da nemaju. Sta je onda nudis uopste ako je nemas, neozbiljne su radnje u Srbiji mnogo.
 
Ako neko juri S model na Gigatronu sajtu stoji da ga ima u jednoj radnji u Bgu I da rade do 21 cas , ima I kontakt broj radnje na sajtu pa nek proveri
 
Jel neko kupio ovu series s konzolu. Koliko je to dobra kupovina? Vidim da je dosta slicna sa starim one x serijom. Vredi li ovih 350e
 
U redu da obezbedi svima ali da sebi obezbede jednu X konzolu je glupo. Isto onaj gigatron, izbaci juce da imaju X narucim je, normalno posle pola sata nema konzole na sajtu i danas zovu da kazu da nemaju. Sta je onda nudis uopste ako je nemas, neozbiljne su radnje u Srbiji mnogo.

Bilo ih je po komad u Okovima i Areni, problem sa sajtom je sto je povezan sa radnjom, pa kako stave na stanje tako se ulista na sajtu, kako se proda, tako se i skine sa sajta, mozda ne u realnom vremenu ali tako funkcionise..

Series S otisla oba komada danas u Areni preko Haloshop-a tako da u Gigatronu verovatno vise nigde nema, nisam ocekivao da ce Series S tako brzo otici..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno