Šta je novo?

Xbox Series X / S

Kreiraš nov nalog na konzoli, pošalješ mu username, pass i br.telefona i aktivira ti GPU.
 
ljudi, imate za manje od pola evra GPU za nove naloge na poznatim sajtovima, gamivo i ostali, niko vam ne treba
 
Ili turski ultimate nalog za 350din mesecno. Ne vidim razlog zasto ici preko KP? Mozda gresim.
 
Ili turski ultimate nalog za 350din mesecno. Ne vidim razlog zasto ici preko KP? Mozda gresim.
Ma ja ću tako.
Ljudi ne čitaju da imam vec kumov nalog kao home jer mu dajem ceo library.
Jedino da on uzme taj novi nalog. Drugačije ne može.
Ako je na Tursku 3 evra mesečno pa neću da razmišljam oko toga onda stvarno.
 
Naleteh na netu na ovaj kolaž. pa da podelim. Malo hype-a ne škodi ;)

6zniyaj76mc81.jpg
 
turski ultimate nalog za 350din mesecno. Ne vidim razlog zasto ici preko KP? Mozda gresim.
Kako ga kupujete? Preko kartice naše? Nalog znači se pravi? Da li onda se taj nalog koristi samo za pass a igra se sa glavnog , recimo kao što je to na PS? I da li se sve aktivira na konzoli što se tiče passa ili konkretno za Tursku,na komp pa vpn? I,da li se novi nalozi isključivo prave na konzoli a kasnije preko računara se kupuje pass?
 
Sve praviš na konzoli
 
Ne znam da li od vas neko koristi remote play? Ukratko ako su na istom ruteru u kući možete igrati na telefonu, laptopu igre sa xbox-a. Meni je problem iako je veza žičana, slika je malo pikselizovana na pc-u a nema nikakvih podešavanja. Tražio sam online rešenje i nigde ni reči.
 
Meni je veći problem što mi je Turska samo jednom prošla i nikad više. Izbacuje grešku. Ima li leka, ili je to to?
 
Gamivo ne radi. Sad sam se izcimao jer su mi blokirali novac. Transakcije nema na paypalu a vidi se da je skinuto. Užas od usluge
Ja redovno kupujem na gamivo sajtu bez ikakvih problema
samo su prilikom prve kupovine tražili dokaz o identitetu
 
Ma direktna kupovina je cudna i nema pravila.
Moja visa inspre kartica na US nalogu (i kad sam ga testirao na TR) prolazi direktno uvek. A nekima ista kartica, isti nalog i adresa samo drugi broj nece.

Zato sam pisoa vec. Najbolja opcija je da se ima glavni nalog sa koga se igra, skupljaju achievementi, gde ce biti sve kupljene igre (direktno ili kao gift) a od pomocnih jedan TR i jedan ARG. I u zavisnosti kada sta ima jeftinije ili bolju ponudu kupijete kao gift sa njih i saljete vasem glavnom nalogu. Onda preko VPN redeemujete kod koji ste dobili kao gift (samo u VPN odaberete zemlju TR ili ARG). Preko telefona ili PC. I to je to.
 
Meni na glavnom nalogu MTS kartica uredno skida turski game pass vec skoro godinu dana, juce bas 350din.
A na pomocnom nalogu ista ta kartica nekad prodje kao gift a nekad ne. Koji je djavo ne znam. Obicno ne prodje kad su akcije :)
 
Imam 4k monitor benq el2870u ,igram tokom godine najvise fifu,i odigram po neku eksluzivu koju kupim na sher,tipa rdr,ac,gta ali to odma prodam cim predjem.Kupiti xbox series s ili x?
 
Ne znam ko moze da ti da odgovor na to :D
Misljenja su podeljena. Trenutne cene X po meni su preterane i zali Boze para.

Ja igram vise od godinu i po dana S na 43 TV i prezadovoljan sam. Pogotovo kad uporedim cenu. Ovo je nerealno koliko traze za X.
Svakako je bolji izbor, ali treba napomenuti koliko je mocna serija S. Mala ali jaka konzola. I sto je najvaznije koliko je sada mala razlika izmedju dve konzole nego kada je bila izmedju One X i One S. Najveca mana S je relativno mali HDD.

Ukoliko mozes da nabavis X za realno dobru cenu onda da.

Meni na glavnom nalogu MTS kartica uredno skida turski game pass vec skoro godinu dana, juce bas 350din.
A na pomocnom nalogu ista ta kartica nekad prodje kao gift a nekad ne. Koji je djavo ne znam. Obicno ne prodje kad su akcije :)

Ja sam preko CD keys uzeo 12 meseci Live Gold i 3 meseca GPU.
Redeemujes obican gold pa zatim GPU i ponudi ti da konverzujes obican u ultimate.
15 meseci za malo manje od 5000 din.
Ko ima para treba da uzme max 36 meseci. Bude oko 100e GPU 36 meseci (to je maks). Jeftinije od toga nema.
 
A moze li neko da napise tacno uputstvo kako i sta se radi sa ovim turskim nalogom i kako to posle prebacim na svoj nalog? Ja sad imam kupljen preko KP i morao sam da otvorim novi nalog, ali sam uspeo da pokrenem moj stari nalog da prihvati tu subskribciju. Razumeo sam da mora vpn to je ok, ali ne znam odakle kupujem?
 
A moze li neko da napise tacno uputstvo kako i sta se radi sa ovim turskim nalogom i kako to posle prebacim na svoj nalog? Ja sad imam kupljen preko KP i morao sam da otvorim novi nalog, ali sam uspeo da pokrenem moj stari nalog da prihvati tu subskribciju. Razumeo sam da mora vpn to je ok, ali ne znam odakle kupujem?
Evo uputstvo za Argentinu, isto je i za Tursku, samo se region prebaci na Tursku i stavi se Turska adresa. Sve kupuješ sa Store-a na konzoli:

U kratkim tezama:
Sa Xbox konzole: otići u Settings i promeniti regiju konzole na Argentinu. Sačekati da se updateuje konzola i Store
Napraviti novi nalog na konzoli
Pri prvoj kupovini u Xbox Store-u tražiće vam da unesete načine plaćanja i tu unosite podatke kartice i stavljate Argentinsku adresu (grad, ulicu i broj)
Sa novog napravljenog naloga odaberete željenu igru i idete na opciju Buy as Gift.
Odaberete opciju da prosledite Gift na Mail, i upišete mail vašeg primarnog naloga
Sada u Mail: Pronađete poruku na vašem mail-u u kojoj se nalazi gift code, kopirate kod.
Otvorite VPN aplikaciju koju koristite i stavite Argentina regiju (preporuka za TunnelBear app)
U Google unesete “xboxredeem” za direktan link ka stranici za redeem koda. Ulogujete se na vaš primarni US nalog. Nalepite kod u polje i kada kod prođe, osvežite listu igara koje posedujete na konzoli na vašem primarnom nalogu i igra koju ste sami sebi poklonili će biti tu.
Nakon što ste ovo uradili, možete vratiti region konzole na US, takođe, možete sačuvati argentinski nalog na konzoli, tako da sledeći put kada budete kupovali nešto ne morate ponovo da pravite novi i dodajete ga na konzolu.
 
Za sta pitas? Pretplata ili igre?
U pravu si zaboravio sam da preciziram, pitanje se odnosilo na gamepass pretplatu. Doduse ja koristim game pass za pc.
Iskreno sam poceo da razmisljam da prodam ps4 i da kupim xbox series x, sto je vervoatno bila i poenta microsofta kod su pokupovali sve ovi firme, da nas navuce da kupimo. Kazite mi do koje cifre ima smisla platiti xeries x? Ako sam razumeo njegova osnovna cena je 499e , preporucena cena, ali naravno po toj ceni je nemoguce da se nadje.
 
Poslednja izmena:
Ja izgleda da sam jedini koji ne voli to što jedna kompanija kupuje sve što stigne...
Ne, nisi. Ni meni se ovo ni najmanje ne svidja jer mislim da konkurencija mora da postoji a M$ nije bas poznat kao kompanija koja je dobronamerna ka konkurenciji. Takodje, Sony tesko da moze da parira ovome jer su dzepovi M$ beskrajno duboki.

Plasim se da ce vecina gore pomenutih fransiza proci kao Star Wars kod Disney...
 
Koliko vas je spremno da plaća $15 gamepass ultimate(ne računam turke i gaučose)? Ja ne bih plaćao da nije 3-4 dolara iskr.
 
Koliko vas je spremno da plaća $15 gamepass ultimate(ne računam turke i gaučose)? Ja ne bih plaćao da nije 3-4 dolara iskr.
Pa ono, realno uvek ima neka fora za jeftinije. Ali teoretski govoreći, kad ne bi postojala. Verovatno bih plaćao dok ima šta da se odigra. Jednostavno ne bih stalno imao aktivnu pretplatu. Mada i tih 15$ je realno skroz okej cena. Pa to je 1/4 cene bilo koje AAA igre.
 
Ako ikada bude legalno zaživeo GP za Srbiju očekujem dosta ispod 15$, iako smo neviđeni ekonomski tigar 😁
 
Nazad
Vrh Dno