Šta je novo?

Xbox One

Tako ti je i kod PlayStation-a. Jedino na Xbox 360 ti ostaju igre i kada ti istekne pretplata. Gold je prvenstveno pretplata za multiplayer, dok igre koje dobijaš besplatno su dodatni plus.

Jeste da se na PC/PS3 multiplayer ne plaća, ali ni ovo nije strašno kada godišnju pretplatu podeliš na mesečnom nivou, a uz koju dobiješ brdo igara (na XB1 možeš da igraš i one igre sa XBX 360 koje su podržane, što dolazi do 30+ igara godišnje).
 
I uz Xbox idu mnogo bolje igre koje idu uz pretplatu, mislim ovaj mesec Project Cars, sto uopste nije lose...

Sent from my ASUS_Z00UD using Tapatalk
 
Da ali na PS+ daju Little big planet 3 za ovaj mesec, odavno nisu dali ovako dobru igru!
 
Ali kada pogledas malo unazad i pogledas sta se dobijalo uz gold, a sta uz plus, i tu ce se videti razlika, naravno niko ne porice bolje ekskluzive na ps4, ali xbox je danas vrhunski bang for buck

Sent from my ASUS_Z00UD using Tapatalk
 
Nisi me razumeo oni mesecima vec daju bangave igre na PS+ ovo je bukvalno premija...
 
Jel ima nekih naznaka kad ce izaci Scorpio? Bilo je price tokom praznika koji su odavno prosli.
 
To su praznici za ovu godinu. Dakle tamo negde novembar - decembar '17.
 
Pozdrav,

Imam problem da reedemujem kod za EA access kupljen preko cdkeys. Probao sam i preko browsera i preko konzole i nikako nece da ga aktivira. Kada unesem kod site prepozna da je to EA access kod.
1.JPG

Medjutim uvek izbaci ovu gresku:
2.JPG

Sve sto sam uspeo da nadjem na netu je da problem postoji, ali nisam uspeo da nadjem resenje.

Iskoristio sam stari MS nalog, na konzoli sam uspeo da skinem neke besplatne aplikacije, tako da mislim nije problem do naloga. Probao sam i promenu regiona (US, UK, Srbija) ali uvek isto. Za kod na cdkeys pise da je worldwide, a koliko znam xbox je region free svakako.
3.JPG

Da li je neko imao slican problem ili da li neko zna resenje?
 
Obrati se MS podrsci. Oni jedini mogu da ti rastumace sta znaci taj kod sa printscreena. Deluje mi kao da je vec iskoriscen.. mada stvarno ne znam.
 
Taj kod dole desno na drugoj slici mislim da nema veze sa tipom greske, svaki put kada pokusam se generise skroz drugi.
 
Tako se priča po netu. Ni ja neverujem mada ko zna

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Oko katoličkog Božića 2017. Ako je verovati spekulacijama cena će biti oko 800 USD.



Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
Ok, hvala. :) Ne verujem da ce biti ta cena. Mislim da ce oko 500$. Videcemo, daleko je sve.
 
Da li treba nekom xbox live gold 14 dana trial?
 
Valjda bi pisalo da je iskoriscen. Imas karticu vezanu za nalog ili paypal?

Vezana je kartica sa nalogom, kupio sam posle preko zvanicnog store-a mesec dana ea access, samo sto ovaj cdkeys kod i dalje ne mogu da iskoristim.
 
Kontaktiraj Microsoft podrsku
Mene je tako isto zezalo da nisam mogao da aktiviram samo zato sto mi je pretplata idalje trajala a bilo je iskljucena opcija automatskog produzenja pretplate

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
Nije pretplata, posto je nalog tek povezan sa konzolom, nije nista pre toga aktivirano. U svakom slucaju hvala svima na odgovorima, ostaje mi jos da kontaktiram MS, nadam se da ce resiti problem
 
da li su ti i oba naloga, MS i XBOX locirani u istoj zemlji?
 
NBA 2k17 I Rocket League besplatni za igranje od 16.2-20.2. Takođe moguće je igrati multiplayer bez Xbox Live Gold-a, samo ovaj vikend.
 
Ja juče kupio nba2k17 za 38.99 USD. Za mesec dana kad izađe Live buće još jeftiniji. Ali je odličan kao i uvek.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Ja uzeo GTA, krastavac nikako da ga kupim, a na akciji je
 
Nazad
Vrh Dno