Šta je novo?

Xbox One

Uzimaj i ne razmisljaj, odlicna cena nema sta, taman ce klinac i imati sta da igra u pocetku (4 igre u kolekciji), plus ea access sa dosta igara, i jos uhd 3D player, za 205eur best buy! I taman scorpio krajem godine i nastavis gde si stao [emoji2]

upravo pazario, hvala!
 
Javi utiske kao neko ko nije imao konzolu
 
Orb pravi jako kvalitetne dodatke ali imaj u vidu da su to ipak NiMh baterije

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Sto bi znacilo da ova varijanta orb za maltene 15e bi bila jako dobra investicija :)

Koliko vidim te baterije su namontirane na poklopac. Ako je tako onda je @Goxy upravu da nisu baš neke. Ako hoćeš već baterije koje su u sklopu poklopca onda su bolje Li-ion baterije (Xbox Play & Charge Kit ili neke druge). Ako pak želiš NiMh baterije onda su bolje one sa originalnim procesorskim punjačem. Pitanje je koliko će NiMh baterije trajati dok ih puniš preko tog USB-a koji dolazi uz ORB.
 
Poslednja izmena:
Ako je dodatak za punjenje Smart (tj. procesorski)- onda je OK. Ako planiraš da naručuješ sa ovog sajta ShopTo imaj na umu da plaćaš i dostavu, tako da će te možda izaći kao da si kupio Eneloop Pro kod nas ili Play & Charge Kit preko KP.

Nece, posto imam drugara koji zivi u Londonu a dolazi u Srbiju 24. Januara, a dostava za UK besplatna 1-3 dana stize, tako da sam tu okej :)
 
Javi utiske kao neko ko nije imao konzolu

Hm, ne znam kako si baš mislio,ali evo prvih utisaka...

Sve je OK, konzola i kontroler su imali update, igrica koja dolazi uz konzolu je ključ, sve je OK, kozola fino izgleda...
Definitivno je 500gb malo, ovih dana cu pazariti WD passport, verovatno 2Tb...pretpostavljam da je ovaj model OK?
Ubacio 14d live gold kluč koji dolazi uz njega...
Sve u svemu,klinac zadovoljan, e sad treba pratiti popuste...
Stavio sam UK region...
 
U play a charge kitu baterije nisu namontirane na poklopac

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
U play a charge kitu baterije nisu namontirane na poklopac

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Znam, ali ne mogu da se odvoje iz svog pakovanja, praktično unutra izgleda kao da se nalaze dve baterije. Iako je u pitanju jedna Li-ion.
 
Hm, ne znam kako si baš mislio,ali evo prvih utisaka...

Sve je OK, konzola i kontroler su imali update, igrica koja dolazi uz konzolu je ključ, sve je OK, kozola fino izgleda...
Definitivno je 500gb malo, ovih dana cu pazariti WD passport, verovatno 2Tb...pretpostavljam da je ovaj model OK?
Ubacio 14d live gold kluč koji dolazi uz njega...
Sve u svemu,klinac zadovoljan, e sad treba pratiti popuste...
Stavio sam UK region...

Na to sam mislio, a sto se harda tice vrh izbor! WD i Transcend su se najbolje pokazali i sto se performansi, a i prodaje tice... Ostavi UK, kada budu popusti dosta stvari bude jeftinije (npr Primal je bio 12£, a na US 25$ pa preracunaj koliko stedis).

Sent from my ASUS_Z00UD using Tapatalk
 
Kolko sam ja video, Rusi imaju najbolje popuste. Tu sam kupio Witcher 3 za nekih 15e. :)

Sent from my Le X821 using Tapatalk
 
Kakva je to fora,na KP-u Xbox One S 500 Gb (Bela) za 200 evra sa jednom igrom?
Zašto je toliko jeftinija od one debele,a bolja je navodno.
 
Za debeljucu nzm ali Slim je odlicna konzola, ako ti odgovara gejming na xbox-u samo cepaj i gledaj da dobijes sto vecu garanciju i pici.
 
Fat je dobar jer se manje cuje zbog odlicno resenog hladjenja pa se skoro i ne kvare, a Slim ima prednost u 4K entertainment-u(fat uopste ne moze da izbaci 4K sliku, 1080p je max output) i bolje je uzeti nju u ovom trenutku, fat nije vise dobra kupovina osim ako se ne prodaje ispod 200eur i to sa garancijom, mene je usralo pa sam je dobio za 210 sa 2god garancije minus jedan mesec koliko je bila kod prethodnog vlasnika...

Sent from my ASUS_Z00UD using Tapatalk
 
Jel moguće uzimati Games with Gold bez kartice na nalogu?
 
mislim da da, ja sam novi, neka stariji potvrde...

imam i ja početnička pitanja:
1. registrovao sam se na kompu, i samo logovao preko XO, region sam stavio UK, ali nigde me nije pitalo za adresu? da li to treba staviti i gde?
2. vezivanje kartice za nalog...koliko sam razumeo, karitca treba ako se baš sa nje plaća...ako, npr, kupim na nekom sajtu 10 funti, ne marom da imam vezanu karticu?
3. u principu, ako igrice i gift-ove (pare) kupujem na drugim sajtovima, ne moram da vežem karticu?
4. jedino moram da pazim da uzimam isključivo gift za UK?
5. i da povrdite moj odgovor kolegi iznad, mislim da može Games with Gold bez kartice na nalogu? ja sam juče jednu krenuo da skidam, nije bilo problema...

hvala!
 
@deki30 za adresu te pita tek kada vezujes karticu, ono billing address, i da giftove kupujes u funtama, mada po meni bolje je vezati karticu i kupovati direktno sa store-a, nema smaranja sa tim gift karticama, konzola je region free, tako da ako je nesto povoljnije u tom trenutku npr na US store (batman Arkham Knight je bio skoro duplo jeftiniji nego na UK) samo sam switch na US kupio, vratio se na UK i stavio da se skida
 
I ja porucih. Cekam covek da mi donesem. Uzeo sam je prvenstveno zbog uhd playera. Za igrice nisam jos odlucio kako i gde da ih uzmem.
 
Hvala Marko, otprilike sam tako i mislio...
hm, moram prvo ea access da pazarim, onda klinac hoce Rocket League, slabo ga ima u ponudi, i gde ga ima skup je, jedino na store-u...i kad istekne 14d gold, da uzmem godišnju...
e onda ću da se igram sa karticom i sl...
 
Poslednja izmena:
Hvala Marko, otprilike sam tako i mislio...
hm, moram prvo ea access da pazarim, onda klinac hoce Rocket League, slabo ga ima u ponudi, i gde ga ima skup je, jedino na store-u...i kad istekne 14d gold, da uzmem godišnju...
e onda ću da se igram sa karticom i sl...
Pa zar nisi uz konzolu dobio mesec dana eaacessa

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Papir uz konzolu takođe

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
I ja porucih. Cekam covek da mi donesem. Uzeo sam je prvenstveno zbog uhd playera. Za igrice nisam jos odlucio kako i gde da ih uzmem.
Imas g2a, polovne igre na KP, prati akcije u Game-s, i naravno akcije na store-u :)

Sent from my ASUS_Z00UD using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno