Šta je novo?

Xbox Game Pass PC

Da, ali Turska još uvek nema xCloud.
 
Radi, ali radi malo lošije u odnosu na GFN (konkretno AC Odyssey jer ima na oba cloud-a). Ne znam da li je do udaljenosti servera ili VPN-a.
 
Možeš da testiraš jeftino: Imaš za par evra ultimate na Eneba i sličnim sajtovima GP i staviš na primer na USA i pokreneš sa Urban VPN free (ekstenzija za Chrome).
 
I još jedno odobrenje 🔥
 

Prilozi

  • SmartSelect_20230519_172332_Twitter.jpg
    SmartSelect_20230519_172332_Twitter.jpg
    457.8 KB · Pregleda: 98
Posto mi je istekao gamepass ultimate (konverzija radi samo u tom slucaju), resio sam da odradim ovu konverziju dok jos moze.
Bacio pogled na enebu i cdkeys i video da se trenutno najvise isplati gold od 3 meseca.
Uzeo 2 probna koda (toliko maksimalno moze da se kupi odjednom) i problem je nastao kada je trebalo redeemovati kod. Cimnuo sam Microsoft support, oni su mi rekli da ne bi trebalo da kupujem na cdkeys i da je problem moj region.
Onda sam probao u xbox aplikaciji i sve je proslo bez problema (podesen mi je Novi Zeland kao region).
Aktivirao sam jos 10 gold kodova i jedan mesec ultimate-a (onaj koji markiran kao non stackable) i sada sam miran do februara 2026. godine.

Sve u svemu, 103e za 34 meseca.
 
Evo samo da javim da sam upravo zamenuo svoju visa karticu na game pass posto je staroj isteko rok, postupak je prost i jednostavan.

Ode se u store na pretplatu, pa se ide na izmeni, tu ce te videti vasu trenutnu karticu ali ne mozete podatke da izmenite nego idete na dodaj novo placanje ukucate sta traze onda onaj trocifreni broj za verifikaciju i nova kartica je dodata a stara je odmah ponistena, pojavice vam se jedno prozorce gde pise provera verfikacije i sledeci prozor ce iskoci da ce sledeca pretplata biti skinuta sa ove nove kartice.
 
Poslednja izmena:
Probao sam maloopre da registrujem Game Pass Ultimate preko Turaka... Odradio sve po upustvu: Stavio Turski VPN, proso onih prvih par koraka tokom pravljenja novog usera, stavio Tursku adresu, Tursko ime i prezime, dodao karticu, i kada je krenuo proces placanja karticom, izbacio mi je gresku da im treba jos podataka (ne pise kojih) i nisam uspeo da zavrsim registraciju... Kartica je MasterCard obican sa kojom inace prolazi placanje YT premiuma preko ARG npr
 
Probao sam maloopre da registrujem Game Pass Ultimate preko Turaka... Odradio sve po upustvu: Stavio Turski VPN, proso onih prvih par koraka tokom pravljenja novog usera, stavio Tursku adresu, Tursko ime i prezime, dodao karticu, i kada je krenuo proces placanja karticom, izbacio mi je gresku da im treba jos podataka (ne pise kojih) i nisam uspeo da zavrsim registraciju... Kartica je MasterCard obican sa kojom inace prolazi placanje YT premiuma preko ARG npr
Pa izgleda da baš i nisi poštovao sve korake, jer korak pre ubacivanja podataka sa srpske kartice je kupovina jednog meseca pretplate putem koda... Tek kad verifikuje tu pretplatu možeš ubaciti srpsku karticu.
 
Kako preko Turske, sta odraditi? Do sad koristili opciju za po 1usd dok nisu ukinuli
Meni je kolega preko konzole napravio nalog i povezao moju karticu od banke intesa visa, e sada jedino sto je stavio lazno je adresa i postal kod sve drugo je regularno.

Imas upustvo tu negde na temi kako da odradis. Pitaj clana post iznad tvoga on je pravio tutorijala kako da se odradi.
 
Ja promenio region na Tursku gamepass 50 turskih lira - 245rsd
 
Je li moguće postojeći srpski nalog prebacit na tursku ili mora novi da se otvara?
 
Može da se prebaci tako što se na računarau preko browsera uloguješ u nalog i prebaciš region na tursku, posle sve isto uradiš i u windows podešavanjima naloga. Ja sam to radio kad sam uzeo konzolu i moj savet je, ako je konzola u igri da ipak napraviš nov nalog ili ti, ako nalog koristiš i za druge servise, za game pass ipak napraviš poseban
 
Pošto će starfield biti na game pass-u na xbox-u, je l isto važi i za ovaj na PCu?
 
Uzeo sam nedavno novi laptop Asus Tuf, registrovao uredjaj i sve je kako treba, i po onome sto pise na sajtu retailera, trebao bih dobiti 3 meseca gamepass gratis.
Isao sam tamo gde se to ukljucuje (Microsoft library, pa onaj additional content for new device) i tamo nemam nista (your device doesn’t come with additional content).
Pisao sam i Asus podrsci ali ne odgovaraju.
Cisto me zanima jel imam uopste tu opciju ili da uzimam gamepass preko KP-a?
 
Otvorio sam nalog preko telefona sa turskim vpnom. Ubacio radeem code sa cdkeysa, pa ubacio svoju karticu. Microsoft I xbox nalozi su postavljeni sa turskom adresom...sve je proslo ali nemam opciju da sad ukljucim pc game pass....stoji ultimate verzija, gde pise da ce mi skidati 120tl. Sto je 470din kad se presalta, ne znam gde gledate pa je 2e :)

Ne znam jel sam blesav ili ne vidim dobro. Instalirao starfield malo pre, a to je najvaznije :)
 
stoji ultimate verzija, gde pise da ce mi skidati 120tl. Sto je 470din kad se presalta, ne znam gde gledate pa je 2e :)
Do sad je bila oko 240 din., od iduceg meseca je 121 lira (tj. oko 480 din.).
 
A kako mogu da promenim na pc verziju od 79tl ? Onda kad mi istekne 20.9 ?
 
Nazad
Vrh Dno