Šta je novo?

Xbox Game Pass PC

Ja sam tako ceo gejmeraki vek proveo sa slušalicama na glavi. Sad slabije čujem visoke tonove a pogotovo na desnom uvetu.


Ja bih žrtvovao osećaj za zdravlje. Sad stavljam slušalice samo kad moram.
Moj otac ima 66 godina i u životu nije stavio slušalice na glavu niti je radio sa industrijskim mašinama ili alatima bez zaštite, pa je nagluveo… zamor materijala jbga
 
Oookej...on the topic

Vidim da su meni produžili game pass do 1 jula a već sam testirao nekoliko igara koje sam želeo da kupim.
1. Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge (preporuka)
2. Dune: Spice wars (razočaran)
3. Cookong simulator (ne znam šta mi bi, ali interesantno)
4. Evil Genius 2: World Domination (ok je ali očekivao sam više)
5. Phoenix Point (definitivan buy kada budem imao vremena)
6. Potion Craft: Alchemist Simulator (preporuka)
7. Road 96 (preporuka)

Ostalo mi je još nekoliko samo koje planiram da probam, sledeći je weird west.
 
Oookej...on the topic

Vidim da su meni produžili game pass do 1 jula a već sam testirao nekoliko igara koje sam želeo da kupim.
1. Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge (preporuka)
2. Dune: Spice wars (razočaran)
3. Cookong simulator (ne znam šta mi bi, ali interesantno)
4. Evil Genius 2: World Domination (ok je ali očekivao sam više)
5. Phoenix Point (definitivan buy kada budem imao vremena)
6. Potion Craft: Alchemist Simulator (preporuka)
7. Road 96 (preporuka)

Ostalo mi je još nekoliko samo koje planiram da probam, sledeći je weird west.
Ja sam probao TMNT i iskreno ne vidim u čemu je hajp oko igre... Igra je potpuni mediokritet, jedino pozitivno je licenca na "stare" TMNT na kojima smo odrasli...

Odlučio sam da produžujem GP na neodređeni period, jer za tih 220 din mesečno stvarno ne mogu da pogrešim, pa taman da odigram 3-4 igre godišnje...
A za ova dva meseca sam odigrao Halo:Infinity, Atomis Hearth igram, na disku mi čuči Gears of War Remastered.
 
The last case of benedict fox danas izlazi na GP-u, prvog maja Redfall, Quantum break su stavili isto :) Ima raznih kul naslova.

Od mene preporuka za Norco i Citizen Sleeper, Pentiment takođe iako je malo underwhelming poslednji akt ali sve u svemu sjajan koncept!
 
The last case of benedict fox danas izlazi na GP-u, prvog maja Redfall, Quantum break su stavili isto :) Ima raznih kul naslova.

Od mene preporuka za Norco i Citizen Sleeper, Pentiment takođe iako je malo underwhelming poslednji akt ali sve u svemu sjajan koncept!
Da TLCo Benedict Fox sam stavio u TO PLAY listu kao i Pentiment.
Redfall mi deluje neozbiljno, šareniš.
QB sam odigrao davno i ok je igra.

Sviđa mi se ova ideja da dajemo preporuke za igre dostupne na GP jer realno mi više znači vaš savet i preporuka za neku igru nego neka ocena na nekom sajtu...
 
Ako postoji neko da nije igrao Hollow Knight, eto preporuka od mene. Jedna od najboljih igara koje su mi prošle kroz ruke u poslednje vreme.

Trenutno igram everspace 2 i za sad drži pažnju.
 
Pozdrav do pre neki dan mi je pisalo 110 din za 1+2 meseca za pc game pass,a sad je 800 din mesec. Hoce se opet pojavljivati ta akcija?
 
Pentiment takođe iako je malo underwhelming poslednji akt ali sve u svemu sjajan koncept!
Sve mi diraj, Pentiment mi ne diraj! Game of the Year! Treći akt je užasno dosadan i glup naspram prva dva, ali se pred kraj toliko ubrza i spoji sve da je meni vilica bila na podu. Spektakularan kraj u svkaom smislu.
 
Da, definitivno jeste unikatna igra, i dugo sam razmišljao o njoj, ali te neke stvarčice malo smetaju, iako ne remete previše doživljaj.

Probao sam ovog Benedict Fox-a, za sad je pristojna igra, vizuelno vrlo primamljiva, ima raskošne nivoe i detalje, zvuk isto kul, kontrole dovoljno fluidne, borba zna biti napeta, umro sam par puta već, zagonetke.. pa za sad ne mogu da napravim nekakav presek jer mi se čini da većina stvari na koje naletim, zaključane su iza nekog itema koji tek treba da dođe.
Svakako, osvežavajuća igra.
 
Ja sam probao TMNT i iskreno ne vidim u čemu je hajp oko igre... Igra je potpuni mediokritet, jedino pozitivno je licenca na "stare" TMNT na kojima smo odrasli...

Odlučio sam da produžujem GP na neodređeni period, jer za tih 220 din mesečno stvarno ne mogu da pogrešim, pa taman da odigram 3-4 igre godišnje...
A za ova dva meseca sam odigrao Halo:Infinity, Atomis Hearth igram, na disku mi čuči Gears of War Remastered.
Meni je extra bilo igranje sa klincima preko androida dok sam još plaćao Netflix. Čak i kada igraš sam bez problema ulećeš u partiju gde je full squad. Na windowsu kada god sam probao uvek je sve bilo prazno i igrao sam sam što ne može da se poredi sa igrom sa više igrača.
 
Drugari da li i dalje postoji opcija za game pass za pc da se pretplatis na turski nalog i da ti mesecno skida po automatizmi? Ako da ako neko moze da mi paste uputstvo. Hvala.
 
Drugari da li i dalje postoji opcija za game pass za pc da se pretplatis na turski nalog i da ti mesecno skida po automatizmi? Ako da ako neko moze da mi paste uputstvo. Hvala.

Imas ovde sve objasnjeno sta i kako. Prvi put kupis sa onog linka karticu sa dopunom da aktiviras nalog posle dodas svoju karticu i svaki mesec ti se skida sa racuna iznos. Mozes da ostanes na ultimate ili da se prebacis na pc game pass.
 
Mislim da po povezivanju domaće kartice i aktivacije mesec dana pretplate sa npr. cdkeys-a, po isteku tog perioda automatski skida kintu sa povezane karice za idući mesec.

edit: preteće me @KovacTibor ;)
 
Niko vise nece da procita par strana unazad nesto. Navikli se ljudi da je ovo ChatGPT, dodjes i postavis pitanje i odmah dobijes odgovor. A samo treba prelistati temu malo.

Svaka cast ljudima koji odgovaraju.
 
a kako neko da zna da li je bas njihovo pitanje vec bilo posto mozda i ne prate temu ili forum.....mozda neko i nema vremena da vrati 15 stranica unazad pa da cita jedno sat vremena.
svakako ne verujem da je ljudima koji se razumeju u odredjene stvari problem i da ponovo ako je nesto vec bilo....
 
U vrhu postoji opcija "pretraga". Može se kroz nju proveriti da li je već dat odgovor na traženo pitanje. Nema potrebe čitati celu temu.
 
Izvinjavam se ljudima sto sam postavio pitanje a naravno vec se pisalo o tome. Pretraga generalno na forumima je poprilicno mucna, ne samo na ovom nego generalno, trazio sam odma i vracao se u nazad ali nikako nisam nasao , znam da se pisalo . Hvala svima na odgovoru.
 
Samo da kazem da sam odradio sve po uputstvu i nadam se da je ok, prihvatio je moju karticu kao sredstvo placanja preko turskog naloga. Nadam se da ce sledeceg meseca da mi skine 44 lire. Hvala jos jednom. P.s. javicu sledeceg meseca ako sve bude ok da potvedim.
 
Samo da kazem da sam odradio sve po uputstvu i nadam se da je ok, prihvatio je moju karticu kao sredstvo placanja preko turskog naloga. Nadam se da ce sledeceg meseca da mi skine 44 lire. Hvala jos jednom. P.s. javicu sledeceg meseca ako sve bude ok da potvedim.
Ako ces se igrati samo na racunaru mozes slobodno da promenis nacin pretplate na PC Game Pass jer imas sve sto imas na Ultimate imas i na PC GP samo nemas neke servise koji su bitni ako se igras na xbox-u. Slobodno mozes vec sada da promenis paket a isti ce poceti da ti se racuna od sledeceg meseca za koji ce ti tada naplate 170 dinara. Znam nije neka usteda ali ako nemas potrebe za Ultimate onda sto bi svaki mesec davao 100 dinara na nista.
 
samo jedno pitanje ...zeleo bi da igram jednu igru koja je na xbox one tj crash team racing...da li placanjem odredjenog gamepass naloga pa cak i nekog skupljeg dobijam mogucnost da igram i tu igru na pc-u ...ili se odnosi samo na igre koje vec imaju na pc,a ne na konzoli?
 
Nema crash team racing na game pass, moze da se kupi ali ni tada ne moze da se igra na pc-u samo na xbox one ili xbox s i x verziji.
 
Resio da uplatim game pass. Ostavio sve podatke i nece da prihvati placanje.
Na kartici imam oko 11e sto je vise od 800din,jedino ako ne trazi nesto vise.
ili da kupim ovaj game pass pad a probam tako,ako uopste radi ,da li neko ima iskustva?
ne bi da se napinjem sa vpn-om
 

Prilozi

  • 20230502_144258.jpg
    20230502_144258.jpg
    139.5 KB · Pregleda: 54
  • 1213.PNG
    1213.PNG
    668.3 KB · Pregleda: 51
Poslednja izmena:
Probaj sa drugom karticom gde ima vise sredstava ili dopuni malo karticu.
Drugari samo jos jednu stvar da pitam. Kada uzmem turski nalog i dopunjujem ga, kako pravilno da se podesi da mogu da koristim moj primarni nalog koji nije turski i gde imam sve pozicije?
 
Uloguj se preko browsera i promeni region naloga na tursku.
 
Zna li neko koliko je GP Ultimate preko Argentine (oni imaju xCloud za razliku od Turske).
 
da li bi moga onda kupim za 8e preko instant gaminga karticu gamepass i da je aktiviram,da li je to neko uradio ?
 
Probao sam juce preko druge kartice da kupim game pass,ali aplikacija mi ne prepoznaje karticu,sa tom karticom sam.preko interneta kupova dosta puta,sto igre i ovako nesto. Isprobao sam je juce preko instant gaminga kupio nesto bezveze i prihvatili mi karticu, kupio sam. Upitanju je mastercard. Da li neko zna resenje ovog problema?
 

Prilozi

  • 1.PNG
    1.PNG
    71.7 KB · Pregleda: 40
  • 2.PNG
    2.PNG
    509.3 KB · Pregleda: 37
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno