Šta je novo?

Worms Reloaded

Potpuno dostojan naslednik, mene jedino iritira što AI ili ubija sam sebe ili izvodi nemoguće stvari.
Al dobro ionako nije poenta u singleplayeru.
 
Ljudi, ima li fora da kada pravim sam preset za igranje (određujem koja će oružja biti dostupna, koliko je vreme za igranje... itd), da namestim da mi ne postavlja kompjuter crve već da to radim manuelno. Znam da je to bilo u ranijim verzijama, ali ovde ne mogu da pronađem tu opciju.
 
Novi crvici su smor! Gde nestadose oruzija poput babe koja eksplodira, lude krave, golub, saly army, ming vaza, aqua sheep, sheep launcher, sheep strike, mail strike, mole strike, mine strike, super banana, magic bullet, mb bomba.... jedino ako sam glup pa to ima, a ja ne vidim?
 
Do ponedeljka na Steamu novi Wormsi za svega 8 eura, ja malo pre kupio.
 
Pozdrav ljudi... imam problem sto se tice Worms-a...
Windows 7 je u pitanju, racunar je u full-u sa konfiguracijom tako da nema teorije da ima problema sa pokretanjem igrice sto se tog dela tice :D
Skidao sam sve moguce WORMS-e sa torrenta ni jedan bukvalno nije mogao da se aktivira, izbacuje neku gresku na jednoj od instalacija i upucuje me na ERRORLOG.txt, obzirom da nisam bas upucen u sam nacin rada igrica potrebna mi je pomoc sta da radim da bih ovo instalirao i igrao :wall: ?
Probao bih i nove Worms-e, ali bih voleo i ARMAGEDON da imam... Unapred hvala.
Pozdrav
 
covece jel tebe muce armagedon ili reloaded crvi?
 
Pozdrav ljudi... imam problem sto se tice Worms-a...
Windows 7 je u pitanju, racunar je u full-u sa konfiguracijom tako da nema teorije da ima problema sa pokretanjem igrice sto se tog dela tice :D
Skidao sam sve moguce WORMS-e sa torrenta ni jedan bukvalno nije mogao da se aktivira, izbacuje neku gresku na jednoj od instalacija i upucuje me na ERRORLOG.txt, obzirom da nisam bas upucen u sam nacin rada igrica potrebna mi je pomoc sta da radim da bih ovo instalirao i igrao :wall: ?
Probao bih i nove Worms-e, ali bih voleo i ARMAGEDON da imam... Unapred hvala.
Pozdrav

P.S. zaboravih da dodam SP3 je u pitanju... ima li to veze?

Pa jel ti imaš problem sa Windows 7 ili XP?
 
-Nesvidja mi se sto je Time Limit 30sec. Nestignem da se okrenem i vec istekao potez. Trebalo bi da bude bar 45sec, a ako hocu da mogu da podesim i na vise kada igram champain. Stalno imam osecaj da moram da zurim i na kraju sve ispada bezveze. Ako moram da sa kanapom odem malo dalje na mapi, to mogu zaboraviti. Veliko razocarenje sto se toga tice
-Animacija eksplozija i nije neka. U worms armaggedon eksplozije su bile izuzetno zadovoljavajuce.
-Zoom je uzasno los. Ili si toliko zumiran da vidis ogromnog crva ili si toliko daleko da se vidi cela mapa a crvici izgledaju kao tackice, jedva se vide.
-Animacija kretanja crva je bagovita, kada se krecu izgleda kao da zapinju non-stop. Isto tako kada crvic upadne u vodu zakuca na ivici ekrana umesto da potone skroz i onda samo nestane. Takodje kada upadne u vodu na povrsinu izadje samo 0 umesto da se vidi koliko je crvic imao HP

Tek sam poceo da igram campaign ali nije to onaj stari feeling. Kako su samo mogli tako da ga ukake a imali su primer iz prethodne igre kako treba da izgleda.

Nego, igra li neko ovde multyplayer? Mozemo li mi ovde da se nadjemo i raspalimo jedan worms ili i od toga nema nista?
 
Da li postoji mogucnost,da brat i ja igramo Reloaded jedan protiv drugoga,ja na svom a on na svom racunaru? Jel se to neki server trazi ili sta? Imam wifi ruter,postoji mogucnost i da se kablom umrezimo,spremni smo na sve samo da ne sedimo jedan pored drugog...Pomoc?
 
ja bi igrao protiv nekog worms armagedon!! a kazite mi kakav je ovaj novi worms,misljenje??
 
worms armageddon su ubedljivo najbolji worsi...ko hoce da igra online neka se javi:D
 
Nazad
Vrh Dno