Šta je novo?

Worms Reloaded

Meni ne smetaju meniji, vec malo ruzno nacrtani crvici :( Kao sto je to vec neko primetio, cini mi se da su ranije (wwp) bili lepse nacrtani... Ali brzo se zaboravi na to kad pocne hotseat :)
 
Ma ja sam primetio i stojim iza toga, kompletan dizajn WWP (W2) je lepsi, nekako jednostavniji i manje napadan a opet ima humora na pretek.

@Slaninica Ajde procitaj jos jednom sta sam napisao gore i ranije i nadji gde sam "pljuvao" igru.
 
Poslednja izmena:
Sada probah demo, yup, očekivao sam da će da me zvizne onaj stari šmek po nosu :) Kao malo su "velike" slike oružja i drugačije nacrtani crvići, ali pobogu, sve je tako... isto, ludo, blesavo, kao nekada :D Igraće se ovo, kako neće... :D
 
Sada probah demo, yup, očekivao sam da će da me zvizne onaj stari šmek po nosu :) Kao malo su "velike" slike oružja i drugačije nacrtani crvići, ali pobogu, sve je tako... isto, ludo, blesavo, kao nekada :D Igraće se ovo, kako neće... :D

Tebi je i Mini Ninjas do yaya igra! :d
 
ofc da je dobra, pomogla mi je za ubijanje vremena, a ne nabijanje postova :) . Jest' da nije baš GOTY, ali vredi odigrati u ime starih dana :)
 
Ovih dana sam dosta sa drugarima igrao Worms World Party i sad kad sam probao ove nove crve nakako mi je sve sareno i kao za decu da je pravljeno. U onom weapon meniju nisam mogao da se snadjem, zauzme ceo ekran a ikone oruzja su ogromne. Nisam puno igrao ali nisam odusevljen.
Posto si istakao zelju za praznom polemikom - eto to si rekao i tvrdis kako te nisam razumeo(li)?
Ajde de dobro, izvini sto se ti nisi dovoljno dobro izrazio da bih ja tebe shvatio, a posto vidim da za tebe treba zaista puno razumevanja, ja cu sebe prisiliti da te razumem, a ti pokusaj da razumes moj sarkazam u prethodnom postu.Dakle, crvicima ne treba neki dizajn da bi izgledali kao igra za decu, ONI SU ODUVEK PO DIZAJNU IZGLEDALI KAO IGRA ZA DECU, so wtf?:D. Evo pohvalicu tvoje ostro oko koje je to na vreme primetilo:)...
Drago mi je ako sam te nasmejao ali ocigledno nisi shvatio moju kritiku. Ako se tebi ovi meniji i kompletan dizajn svidjaju ok, meni su odvratni. Sve je "pufnasto", sareno i u Winks/Ben10 fazonu.To nema veze sa mehanikom igre koja je ostala ista uz brdo animacija i efekata koji doprinose dinamici i zabavnosti i tu nisam imao zamerki (izmedju ostalog jer nisam mnogo ni igrao).
Hmm, ne znam zasto, ali i dalje me zasmejavas, no to nije u mojoj kontroli vec je,ocigledno, jos jedna od tvojih skrivenih sposobnosti kojima ne mogu da odolim. Evo u ovom drugom postu ti kazes kako izrazavas ''odvratnost'' prema menijima i kompletnom dizajnu dok je mehanika igre ostala ista uz brdo animacija i efekata koji doprinose dinamici i zabavnosti. Osecam se pomalo glupo, ali jesam li dobro shvatio?:) Eventualno si mogao dodati ''odvratnost i povracanje'', tako bi recenica dobila jos vise na nekoj dramskoj tezini, a da opet ne zvuci preterano - suvisno i ne dovede tvoje zdravo rasudjivanje u pitanje pretvarajuci ga u puku zelju za kontriranjem...:)
 
Moram da pitam nesto i da rizikujem da budem ismejan, da li moze da se bira crv kojim se igra??? Vidim da u controls pod TAB pise worm select ali ne radi.
Pa napravi custom game style i u njemu ukljuci promenu igraca, mislim da se opcija zove worm select
 
Rektume skoro pa da si me svojim baljezgarijama ubedio da sam sve umislio. Na tvoju zalost, ostajem pri tome da je WWP lepsi, jednostavniji, pregledniji pa samim tim i igriviji. Pogotovo sto sam u medjuvremenu odigrao par partija, crvi u nazad skacu kao atleticari a oruzja tj. sve eksplozije generalno prave mnogo vise stete nego ranije sto mi se isto ne svidja. Vracam, se na WWP.
 
haha, mozes ti to i bolje:D. Sledeci put kad hoces da privuces paznju, ofarbaj kosu u crveno i pusti punk frizuru, ili pirsinguj nos i jezik mislim da ces ostaviti daleko jaci utisak:D. Salim se... Igraj sta hoces, naravno, i radi sta hoces, uzivaj u svome ubedjenju, to je tvoje pravo a i moje....;)
 
Da li je neko ovde završio celu SP kampanju? Kad se završi da li se imaju pare da se sve otključa ili ne?
Da znam da li da krećem ispočetka jer mi ponestalo para na gluposti...
 
Ubacih WWP da se podsetim malo...kada pokrenem igru nedostaju boje. Kao da je 256 modu. Ako instaliram DirctX 7 sa CDa, može svašta biti. Šta uraditi?
 
Ubacih WWP da se podsetim malo...kada pokrenem igru nedostaju boje. Kao da je 256 modu. Ako instaliram DirctX 7 sa CDa, može svašta biti. Šta uraditi?

Alt + Tab, udji u task manager i ugasi explorer.exe proces. Alt + Tab nazad u igru. Kad zavrsis samo pokreni ponovo explorer.exe (preko File - New Task (Run...))
 
Hvala, već sam počeo da vijam neke Fixeve po netu :)...
 
Kako do banane i "aleluje"? Mora ta kampanja da se predje?
 
Kao veliki ljubitelj igre Worms Armageddon kada sam prvi put probao Worms Reloaded bio sam prilično uzdržan u ocenama. Međutim nakon pređene kampanje i igranja Warzone-a siguran sam da se na mehanici igre ozbiljno radilo i da je Team17 ubo pravu meru uspeha.
Inače se pojavio Worms Reloaded v1.0.0.452 update i meni je lično rešio par problema tako da ga preporučujem, igra više ne puca kada se uđe u multiplayer meni, a i meni se svaki put restartovao komp kada izađem iz igre bez ovog patch-a.
 
Gde si skinuo patch?
 
Imaš ga sada već svuda po netu, 16,6MBa je velik, kucaj Worms Reloaded v1.0.0.452 update u Guglu.
 
Uf odlicno, taman da obradujem dedu, voli da igra ovo, ali ima neki stariji, mislim da je World Party :).
Ja ga jos nisam probao (nemam vremena), ali prvom prilikom cu da instaliram i odigram koju partiju, da se podsetim odrastanja :D.
 
Jel probao neko preko hamachija, jel radi?
 
Meni su super novi crvići, nisam ih još skroz istestirao al mislim da je u svakom segmentu ostvaren napredak u odnosu na WWP.
 
Evo i ja ih isprobah i dosao sam sa utiscima :D.

Svidja mi se sto i dalje ima opcija quickplay za one kojima se ne smara da setujes sve pola sata :). Krenuli su u sve komplikovanijem smeru pa sam mislio da ce i ovo da ukinu, da moras da se smaras kao sa vecinom danasnjih igara dok pokrenes partiju.

Ne svidja mi se sto moze da se bira boja crva. Crv je bledo-roze, i nikako drugacije! :d Jeste da sam se navikao na one stare ali ovo je stvarno suvisna opcija u igri..
 
Meni igra zabada kad Steam nije upaljen, a bojim se da me banuju ako bude palio legalan nalog. Da pravim samo drugi nalog ili sta ?
 
Jel radi multiplay preko tungle-a ili hamachija da li je neko probao ?
 
Nazad
Vrh Dno