Šta je novo?

Worms Reloaded

skida se,1.27gb,narodna verzija :p
 
midgard, mozes li link da mi posaljes na pm , preorderovao sam original, al dok ne izadje igrao bih malo narodnu :))
 
Jel ovo stvarno izaslo, ja nigde ne nadjoh na netu, narodnu verziju?
 
Ni ja nisam nasao,ima samo onaj iz 2008!
 
jos 200mb pa javljam da li je fail ili ne,vuce se jer nemam premium na fileserve :D
 
skinuto,ikonica exe itd su Worms Reloaded,velicina je 1.47gb,odbija da mi se pokrene uopste :(
 
100% je fake.
Ne možeš tako nasesti..

To izdravači namerno rade, napune trackere fakeovima pre izlaska igre.
 
Chuck Norris može fake-uje orgazme....

EDIT: wow, ovaj zonfa još ne postoji ni na stranim ni na domaćim forumima, znaci premijera:D...
 
Poslednja izmena:
Jel ovo stvarno izaslo, ja nigde ne nadjoh na netu, narodnu verziju?

Nije izašlo. Postoji samo neka beta verzija, a pitanje je da li i ona radi. Rekao je već čovek na drugoj strani ove teme:

Poceo pre-purchase na Steam-u.

http://store.steampowered.com/app/22600/

26. Avgusta izlazi, ko je kupi do tog datuma dobija 10% popust, 24h early access i par bouns itema...

Isto kaže i proizvođač igre:

Worms Reloaded Now Ready to Pre Order (30 July 2010), Worms Reloaded to launch on 26th August 2010.
 
Bilo je moguce u ranijim delovima napraviti neku vrstu "preset"-a u fazonu koja oruzja se mogu koristiti. Ja sam sa bratom igrao samo sa zelenim kasikarama i bazukama sa dozvoljenim crate-ima , pa koga ukaki neko extra oruzje..ukaki :p
 
Jel radi u mp-u da možemo da se cepamo? Barem dok ne uzmemo originale... :/
 
Ima u MP-u opcija LAN, tako da bi trebalo da moze, ja bih rado igrao :)
 
Ima opcija , ali ne radi u ovoj nasoj verziji :)
Takodje ako iko ima problema sa zvukom u igri (ne radi) , problem se resava prostim updatom directX-a na najnoviji sa MS sajta.
 
Sem MP sve mi radi ok...dobri stari crvi....ali nekako mi se cini da su oni stariji bili lepse crtani, smesnije su delovali...
 
Probao sam, radi hot seat! Jeiijjjj! Mada, cini mi se da moze maksimalno cetiri igraca u hot seatu da igra. Nema LAN podrske, naravno, preko neta je sve kul.
Ju, sada cu da se podsetim good old tajmsa! :)
 
Probao sam, radi hot seat! Jeiijjjj! Mada, cini mi se da moze maksimalno cetiri igraca u hot seatu da igra. Nema LAN podrske, naravno, preko neta je sve kul.
Ju, sada cu da se podsetim good old tajmsa! :)
Kako si pokrenu preko neta, sta treba da podesim? Kad kliknem start game, on kao ucitava i izbaci me iz igre. A kad idem na show players game onda nista ne nalazi.
 
Ma samo kada radi HS :) Kontam da preko neta igra pocinje vise takmicarska nego kada prijatelji sede pored tebe. Nemerljivo je kada vidis facu nekoga kome si upravo odvalio 2-3 crva :)
 
Napokon dobri 2D crvici:D
A ovaj lekar Skidrow definitivno ima problema sa vakcinama,treba mu oduzeti lekarsku diplomu,prvo mafia sad ovo,sad cekammo revakcinaciju i crvica izgleda...
Ima li jos neko problem da pored toga sto ne moze online da ne moze da se igra ni kampanja?
 
Kampanja kod mene radi, nece samo online...mislim da za online treba kupiti igru ipak.
 
Kampanja kod mene radi, nece samo online...mislim da za online treba kupiti igru ipak.

Hm kod mene zabode na isti nacin kao i kad stisnem MP,igra se samo zaglavi i ne pomaze nis osim CTRL+ALT+Del

NAsao problem,naime u meniju mi se selektor setao na dole kao da pritiskam strelicu na dole i setio sam se da sam isti takav provlem imao u COD5 kad mi je prikacen volan (G25) ,s tim sto ovde pored setanja kroz meni igra puca kad se ide na kampanju.KAd otkacim volan sve osim MPa radi normalno.

Eto ovo mozda nekome ako bude imao iste probleme pomogne
(samo mi nije jasno sto se novije igre koje se ne igraju volanom kose s istima)
 
Poslednja izmena:
Ja imam problem sa crvicima. Kupio sam igru, izlecio sam je, ali kad udjem, fps mi je uzasno nizak (konfa iz "moja masina"). Imao sam isti problem sa jos jednom igrom koja je sa 2d grafikom, i nisam uspeo da resim, ne znam sta je u pitanju. :S
 
Nazad
Vrh Dno