Šta je novo?

Worms Reloaded

Ja imam problem sa crvicima. Kupio sam igru, izlecio sam je, ali kad udjem, fps mi je uzasno nizak (konfa iz "moja masina"). Imao sam isti problem sa jos jednom igrom koja je sa 2d grafikom, i nisam uspeo da resim, ne znam sta je u pitanju. :S
Probaj da updejtujes directx a mozda i drajvere.
 
Dobri stari crvici... Daj te neku shotku, ja cu tek za dva dana da je nabavim.
 
Skinuo sam nove drivere za directX, nove drivere za grafu, i sad je sve ok. 'Fala. :D
 
ovi crvici mi izgledaju kao da imaju neku tesku bolestinu :) nesto su posiveli.u ranijim delovima su bili zdravi (lepa roza boja). naravno da cu ih probati da se prisetim kako je to nekad bilo :)
 
Imas u Customize team da izaberes vise boja.
 
Dobri stari crvići. Extra
 
Ovih dana sam dosta sa drugarima igrao Worms World Party i sad kad sam probao ove nove crve nakako mi je sve sareno i kao za decu da je pravljeno. U onom weapon meniju nisam mogao da se snadjem, zauzme ceo ekran a ikone oruzja su ogromne. Nisam puno igrao ali nisam odusevljen.
 
Stvarno, mnogo laka igra, kao za neku malu decu...kampanja se prelazi iz cuga...ipak su mi bili bolji world party.
 
Ovih dana sam dosta sa drugarima igrao Worms World Party i sad kad sam probao ove nove crve nakako mi je sve sareno i kao za decu da je pravljeno. U onom weapon meniju nisam mogao da se snadjem, zauzme ceo ekran a ikone oruzja su ogromne. Nisam puno igrao ali nisam odusevljen.
Takav utisak sam i ja stekao, weapon meni je prevelik i kao da je pravljeno za decu do max 7god.
 
Sto igrate ako je za decu od 7 god ? :p
 
1. Worms se nikad nisu igrali radi SP kampanje
2. Naravno da je weapon meni ogroman kad je igra prvo izasla na konzolama

Jedino sto me nervira je to sto je maximalno 4 crva po timu, nije lose za zezanje s drustvom i stari smek je ostao (sto je najbitnije) :)
 
Jel stigao neko do 7 nivoa u kampanji?
Tamo mi se desava da komp preuzme igranje od mene i da naravno pogine a meni propadne misija. Uopste ne mogu da ih ja kontrolisem. Napravio sam i novi tim ali nista.
 
ovi crvici mi izgledaju kao da imaju neku tesku bolestinu :) nesto su posiveli.u ranijim delovima su bili zdravi (lepa roza boja). naravno da cu ih probati da se prisetim kako je to nekad bilo :)

U "edit team" opciji, možeš da im menjaš pigment po želji. :D
 
Kako si pokrenu preko neta, sta treba da podesim? Kad kliknem start game, on kao ucitava i izbaci me iz igre. A kad idem na show players game onda nista ne nalazi.

Izvini, nisam bio jasan... Nisam igrao preko neta, ne znam ni sta sam hteo da kazem... :d

:wall:
 
Ohoho bice zabave! Nego... koliko igra kosta, i gde se to uopste gleda?
 
Sta je falilo 3d ? Nivoa koliko ti dusa iste, grafika, sve.
 
Ja koristim Dark Hunter kapu aka. Predator :d
 
Pa dobro, nije bas ni mala cena. Verovatno cene padaju tamo posle katolickog Bozica?
Da pojednostavim: hoce li to biti u lokalnom winwinu i slicnim maloprodajama, na disku, za 500 dinara:d?

Procesljaj malo temu, vec ima. (hint: Skidrow)

Kako mozete da poredite 3D sa ovim ? Kakve veze ima koju je ocena dobila neka igrica? 3D ne moze da se poredi sa klasicnim wormsima.
 
Pa kad ovde na osnovu single kampanje ocenjuju ovakvu vrstu ciste multiplayer igre. Još govore da je nekako decja, gde sam se slatko nasmejao. Jeste, decja je ako igras protiv dece, a odrasla je ako igraš protiv odraslih, mada sam ja kao klinac(12-13god) u preteči wormsa -Scortched Tanks- rasturao mnoge ''matorce''. Svidja mi se sto su meniji veliki , jer konacno ne moram da bavuljam po ekranu od 40'', čak sta više oduševilo me. Ovo ostalo je sve manje- više isto, sa malo našminkanijom grafikom i starim šarmom....
 
Crvi su extra,bas mi je drago sto su izbacili novu verziju,lepo je nasminkana,ima svega,ostao je stari shmek,super:D
 
Još govore da je nekako decja, gde sam se slatko nasmejao.

WormsReloaded2010-08-2720-54-37-69.jpg

WormsReloaded2010-08-2720-54-30-52.jpg

WormsReloaded2010-08-2720-53-59-24.jpg


Drago mi je ako sam te nasmejao ali ocigledno nisi shvatio moju kritiku. Ako se tebi ovi meniji i kompletan dizajn svidjaju ok, meni su odvratni. Sve je "pufnasto", sareno i u Winks/Ben10 fazonu.To nema veze sa mehanikom igre koja je ostala ista uz brdo animacija i efekata koji doprinose dinamici i zabavnosti i tu nisam imao zamerki (izmedju ostalog jer nisam mnogo ni igrao).
 
Poslednja izmena:
Moram da pitam nesto i da rizikujem da budem ismejan, da li moze da se bira crv kojim se igra??? Vidim da u controls pod TAB pise worm select ali ne radi.
 
Drago mi je ako sam te nasmejao ali ocigledno nisi shvatio moju kritiku. Ako se tebi ovi meniji i kompletan dizajn svidjaju ok, meni su odvratni. Sve je "pufnasto", sareno i u Winks/Ben10 fazonu.To nema veze sa mehanikom igre koja je ostala ista uz brdo animacija i efekata koji doprinose dinamici i zabavnosti i tu nisam imao zamerki (izmedju ostalog jer nisam mnogo ni igrao).

Takav dizajn je u wormsima jos od 1998 god. Pljuvati igru zbog toga sto su meniji malo nasminkani i "pufnasti" (lol)... mislim :lupko:
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno