Šta je novo?

Windows Phone 8.1

Hvala na odgovoru, izbunario sam na windowsphone sajtu. Sinoc hteo da dodam jednu mp3 pesmu na zeninoj L730 pa nisam uspeo :d
 
Ne treba biti duža od 40sec, usb kabl, samsung ativ s, memorija telefona, ringtones, tu ubaci... Posle na podešavanja, izbor zvona, gore u vrhu... Custom...
 
Meni je uspevao i celu pesmu da stavi ali morao sam joj smanjiti veličinu iliti bitrate.
 
Ljudi riknula mi baterija na l620 ,jedva da izdrzi 5 sati normalnog koriscenja ,e sad me interesuje ,gde bi mogao da dodjem do nove ?
 
Ne bih znao.Ja sam tamo zadnju masku za l520 platio manje od 300din...Ja sam za samsung galaxy u nisu u podzemnom platio bateriju oko 1000din, nije original, ali radi bez problema, nema nikakva razlika...
 
Sto bi ga gasio? Ako bas ne zelis da te neko uznemirava za to sluzi cortana(quiet hours) ili airplane mode. Da radi alarm dok je ugasen pa bi imalo smisla ovako i ne bas.
 
Poslednja izmena:
Ово ваљда важи само за Лумиа телефоне, мој НТС се нормално гаси и на пуњачу. :)
 
To se moze lako resiti u registry samo da hoce ali nece :) izgleda lumia mora da non stop radi (Lumia > Prostitutka u prevodu sa Spanskog) ❤ :p
 
Pa zar je i ovde tile providan :D
db5e21c922f98e24d55b0e521ff244db.png
 
Imam neki problem, stalno mi stize u notifikacijama da nije nesto u redu sa emailo, ne mogu se setiti, ali kada udjem u podesavanjima izadje mi ovo
 

Prilozi

  • wp_ss_20150508_0002.png
    wp_ss_20150508_0002.png
    47.6 KB · Pregleda: 110
A sta je tacno blu402-m.hotmail.com, zvuci kao mobilni sajt, jel bi trebao email da ti bude?
 
Jel stigao danas jos nekom abdejt za telefon? Meni upravo instalira neki abdejt vrte se ona dva zupcanika L1520. Nisam ni video sta je.

edit: sad sam video Podrska za dodatne jezike
 
Poslednja izmena:
Imam problem sa 520-kom... Od kad sam update-ovo telefon na Lumia Denim secka,koci jednostavno nema vise onog osecaja ,,letenja" kroz menije... Uradio sam hard reset nakon update-a.... (zamrla je tema oko 520 pa zato pisem ovde)...
 
Isti slučaj. Nisam zadovoljan. Resetovao i opet isto.
 
Da li postoji nacin da se na Lumia-I 640 xl omoguci ona funkcija hey Cortana?
 
Znači nema ništa od toga ni u Windows 10?
 
Nazad
Vrh Dno