Šta je novo?

Windows Phone 8.1

Koliko se secam mora.
 
Od juče kad pritisnem duže back svi prozori od aplikacija beli....koji mu je ?!
 
Cool cool, hvala. Peak mi je prakticno neupotrebljiv, barem na primeru 925, masem ja rukom kao lud i nista se ne desava, pre cu da odradim double tap nego da se smiluje peak. Idealno bi bilo da ima podesavanje koje glumi funkciju fensi led diode, dobijem neku notifikaciju i tek tad se upali glance i stoji 10, 15 minuta dok je ne procitam. To bi bilo idealno, mada i konstatno upaljeno je vrh, ali barem da mozes da biras jacinu, nema potrebe onoliko jako da sija..


To sa "dioda notifikacijom" je kad bolje razmislim jedina stvar koja mi zaista nedostaje na WP. I ne shvatam zašto je problem da se to implementira?
 
To sa "dioda notifikacijom" je kad bolje razmislim jedina stvar koja mi zaista nedostaje na WP. I ne shvatam zašto je problem da se to implementira?

Pa sad sa Glance-om (kad bi ga svaki model podrzavao) je zapravo tri puta bolja fora od diode.
 
Pa l520 nema glance i tad je to bilo glupo ,asad kad je doslo vreme za novi tel sa glance ,sad je to mnogo bolje od diode :D
 
Glance je odlična stvar. Mislim ok i dioda je super kao notifikacija ali glance jer bar meni vidno elegantnije rešenje :)
 
Elegantnije je da moras da dolazis do fona da bi video sta ti je na displeju, umesto da preko pola sobe bacis pogled ka fonu i odmah znas sta se zbiva?? Slaba ti definicija elegantnog resenja :)
 
Elegantnije je da moras da dolazis do fona da bi video sta ti je na displeju, umesto da preko pola sobe bacis pogled ka fonu i odmah znas sta se zbiva?? Slaba ti definicija elegantnog resenja :)

A ovako sta? Svetli mi dioda koja mi kaze da imam nesto. Svakako moram da dodjem do telefona da vidim sta je to nesto, dakle isto.
 
Onako dolazis do telefona i kad nemas nista ;) A da ne pricam sto dioda ima svoju boju za pozive/poruke/mailove/vajbere fejzbuke..... pa znas i sta je.
 
Onako dolazis do telefona i kad nemas nista ;) A da ne pricam sto dioda ima svoju boju za pozive/poruke/mailove/vajbere fejzbuke..... pa znas i sta je.

Vidi, to ti je kao i sa zenom... Moze na daljinu, ali nekad mora i da se pipne, ako me razumesh... ;) Ti odluchi koja ti se varijanta vishe svidja. A ja sam glance iskljuchio, samo ostavio DT. Pip je pip, nema zamenu... :D
 
Nemam ja nista protiv, naravno da mora da se pipka (osim ako imate Moto X) :) Samo ako ti je zena Glance, onda mora i da se oblece ;)
 
Svako ima svoje preferencije. Telefon mi je vecinu vremena tu negde uz mene tako da prica da sa jednog kraja sobe stalno gledam na drugi gde je isti, bar kod mene ne pije vodu. a ovako, kad mi je telefon u neposrednoj blizini vidno lepse resenje mi je glance. Koristio i jednu i drugu varijantu dovoljno dugo da mogu da procenim sta mi vise odgovara. Naravno, to ne znaci da svi imaju iste potrebe i postujem da se nekom vise svidja dioda.
 
Realno, kada bi glance radio kao dioda (da se pali samo kada treba) to bi bilo idealno resenje, spoj najboljeg iz oba sveta. Bas me cudi da jos nisu omogucili takvu opciju...
 
Samo ako ti je zena Glance, onda mora i da se oblece ;)

A, brate, oko koje nije moralo da se oblece??? :D I da se oblece, i da se mashe, i da se pipka... Zahtevan je to komad "tehnike"... :D

Inache, slazem se da je sve samo stvar navike. Ja sam se na SGS navikao da mi svetli pozadinsko osvetljenje na tasterima, i isto bacao pogled sa drugog kraja sobe. A na DT sam se navikao u roku od odma'. Shto bi rekla Srpska Majka: "Ziv se chovek na sve navikne..."! :D
 
Radi li to sa diodom u različitim bojama... Sećam se da je sony imao, samo nije radilo na ics...
 
Radi i meni na ovom ubogom LG L7II, kad ga zapostavim jedno dva sata i uzmem ga, a on k'o nova godina
 
Ne mogu da odradim backup podešavanja na L520. Dođe do 100% i izbaci grešku da nije moguće odraditi... Ima li drugi način za backup?
 
Pokusaj da obrises prethodni back up pa onda pustis da ga odradi, ako vec nisi to pokusao.
 
Pozdrav svima. Skinuo sa Developer Preview radi isprobavanja aplikacije sa Visual Studio, medjutim on mi nije ni trebao posto nisam trazio na netu. Kako sada da vratim sistem u normalno stanje? Izbrisao sam aplikaciju ali to nije kraj, nudi mi apdejtove koje ne prihvatam.
 
Ljudi, koristi li neko od vas neki POP server za web mail, zeza me evo drugi dan, koja su setovanja?
Piše li se POP ili POP3 u "incoming"? Radilo je lepo....
 
Nazad
Vrh Dno