Šta je novo?

Windows Phone 8.1

Primetih da sad na denimu, pri slikanju u lumia kameri, svaki snimak je kao animacija gde je zadnji frejm u stvari slika. Kako da ovo iskljucim. Ili, kako da ovo iskoristim...
 
u podesavanjima to mozes iskljuciti. bez veze je sto se takve pokretne slike prikazuju samo u lumija kameri ali ne i u galeriji..
 

Prilozi

  • wp_ss_20150315_0001.png
    wp_ss_20150315_0001.png
    120.9 KB · Pregleda: 170
Da li to mozzartsport nema aplikaciju za WP ili ne umem da je nadjem?
 
Da li to mozzartsport nema aplikaciju za WP ili ne umem da je nadjem?

Nema , slepci kao i mts sa njihovim aplikacijama a mogli su odmah za ios da naprave .

Mozzartsport me toliko ne zanima koliko mozzartbet za online klađenje. Po meni je to bezobrazluk čist da naprave pre za ios aplikaciju .
 
Sta je bolje, kupiti L830 sad ili cekati naslednika kad god on izadje?
 
danas došao na posao, a ono dva saradnika uzela 830! Ja imam 925, crna 830 izgleda jako slično, jer je crn metal sa strane kao i na 925. Za cm je duža, displej sjajan, mislim da je odlična kupovina. A koji bi pa bio naslednik 830?? 640 sigurno nije, možda izađe nešto na jesen... ali svi će dobiti windows 10, tako da ne treba čekati. Moje skromno mišljenje...
 
Hmmm... Zar ram 830 nije od plastike, izgleda kao Al, ali nije?!
 
Koliko su pouzdani ovi na KP i kakva je procedura ako zatreba garancija?
Ako imate nekog pouzdanog moze na PM, jos ako je iz BG jos bolje :)
 
Naslednik ce biti L840 :) Ali cisto sumnjam da se biti pre oktobra novembra. L640 je naslednik L 630 i to pravi upgrejd. L840 sigurno fhd displej neki sd615 npr i baterija od 2500 mah kamera mozda 13mp. Bar je po meni to upgrejd sa l830
 
Vrsim pripreme za prelazak na WP, koji je najbezbolniji nacin da sacuvam kontakte i sms poruke?
Da li moram da otvaram outlook nalog ili mogu da se registrujem preko gmaila?
Da li postoji aplikacija za gmail?
 
Da bi koristio market, potreban jr MS nalog. Što se tiče podešavanja gmail naloga, u settings, dodavanje naloga ima gmail, samo ne prenosi sms, već imenik, kalendar i mail.
Imenik možeš ubaciti na još jedan način (bez da upisuješ gmail nalog), u samom gmailu idi na export kontakt i odaberi outlook verziju, tada na već kreiran outlook nalog uvezi sve kontakte. Obavezno mora biti za outlook.
Po upisivanju naloga na telefon, povuće sve brojeve telefona...
Sam wp nudi backup svega navedenog, ali za outlook nalog... Imaš u temi windows phone šta, gde i kako youtube upustvo prelaska sa andrid na wp...
 
IE mi stalno puca na wp8.1 l925 je u pitanju... Npr. Otvorim da pogledam rezultate i browser pukne...
 
Drugaru je pucao redovno i ispostavilo se da je imao neko djubre na memorijskoj, neki malware. Formatirao je i sve je doslo na svoje mesto
 
De znam... Nemam memorijsku. Ali i nije redovno, ponekad.
 
Na eng. je. Bas me cudi, prvi put sam mislio da je zbog memorije ali nije. Ponekad ali iritira pomalo :D
 
Ma siguran sam da je do renderovanja sajta...dešava se i na 535
 
Kad sam rekao "denim" mislio sam na 8.1.1, slažem se sa tobom, malo sam zabrazdio u nokia terminologiju... "enivej" kad si pomenuo ativ s, zna li neko kad će camera od samsuga biti dozvoljena za market... i hoće li ikad...?!
 
Potreban mi je prostor na internoj memoriji, jedino sto mogu da prebacim na kartici su aplikacije. Moze li to nekako odjednom da se prebaci?
 
Nazad
Vrh Dno