Šta je novo?

Windows Phone 8.1

Mislim da postoji opcija da selektuješ više aplikacija pa "move to SD card", tako nešto
 
postoji u storage sense, selektujes i prebacis na sd
 

Prilozi

  • wp_ss_20150325_0003.png
    wp_ss_20150325_0003.png
    132.1 KB · Pregleda: 166
Mogli bi da se zeznu pa da naprave neku domaću aplikaciju, nikad se ne zna :D
 
Ovaj moj telefon izgleda isto zna da se sali kad je prvi april...Krenem jutros u grad, i tapnem dva puta na ekran da vidim koliko su sati, on ne reaguje.Pritisnem dugme sa strane, nista.Sacekam malo pa ponovo pokusam, i dalje ne reaguje, cak ni kad pritisnem i drzim taster za paljenje.Ja reko opet crko(vec jednom mi crkavao).Izvadim bateriju, vratim i upalim ga bez problema, evo radi sve ok :).To mi se danas desilo prvi i jedini put.
Isto mi i ovo simpaticno, iako nema veze sa wp.
Notepad++
 
Ovaj moj telefon izgleda isto zna da se sali kad je prvi april...Krenem jutros u grad, i tapnem dva puta na ekran da vidim koliko su sati, on ne reaguje.Pritisnem dugme sa strane, nista.Sacekam malo pa ponovo pokusam, i dalje ne reaguje, cak ni kad pritisnem i drzim taster za paljenje.Ja reko opet crko(vec jednom mi crkavao).Izvadim bateriju, vratim i upalim ga bez problema, evo radi sve ok :).To mi se danas desilo prvi i jedini put.
Isto mi i ovo simpaticno, iako nema veze sa wp.
Notepad++

E desilo se i meni jednom i provalio sam da je bilo totalno banalno zbog neke glupe igrice sto sam bio instalirao i sta se desava kad izadjem iz igrice ono mi obrce glance na opacke i odma nestaje i tako mi se desilo da zabagovao zbog te game i glance . Ali naravno soft reset drzis power dugme i volume na dole u isto vreme i posle 15-30s telefon se restartuje i pokrece. Msm ja sam i morao tako jer ne mogu da vadim bat na 720 . Kad sam izbrisao tu game nikad mi se vise nije deislo.

Ne znam kako se bese zove game jer taj dan mi bilo bas dosadno pa sam instalirao sve zive moguce :D
 
Zdravo.
Koristim wp8.1, Nokia Lumia 625.
Imam u telefonu sd karticu od 16 gb.
Napravio sam folder Filmovi i kopirao neke mp4 filmove.
Ne mogu da ih pustim. Prvo, ne vide se lepo u preview (nema slicici vec je ikona crna) i drugo, ne moze da se pusti video.
Probao sam da prebacim i na memoriju telefona. Isto.

U cemu je problem?
 
Aki pokusavas da pustis preko default playera, neces ni moci da pustis. Skini VLC player ili .moli player i radice bez problema.
Full verziju moli playera mozes skinuti ako prebacis region na Kinu, skines ga i posle vratis telefon na koji god region da koristis.
 
Default player pusta mp4 (h264) sasvim normalno, ako trazis podrsku za titlove onda skini Moli ili Ccplayer ;)

Na kartici napravi folder Videos i tu guraj klipove ili foldere sa filmovima.
 
Poslednja izmena:
Skinuo Moli i sada radi.
Nikako default palyer nije ranije prepoznavao mp4 *kaze prazan folder*, a ni Ccplayer.

Hvala obojici!
 
Ljudi, ako neko zna. Da li kod nas zvanicno moze da se naruci/kupi Microsoft band ?

Samo u Usa i Uk trenutno , kasnije će proširiti na još neke zemlje.

Microsoft has said today that starting in mid April, the Band will go on-sale at Amazon, Curry’s PC World, Dixons Travel, Harrods, and O2 with an estimated retail price of £169.99.

U Usa može i preko Amazona i drugih lanaca . Inače su ograničene serije i brzo se proda. Jedino da ti neko kupi pa pošalje.

Inače sad vidim na kp jednu za 179 evra, to je ok cena.
 
Poslednja izmena:
Video sam tu na KP ali je prevelika za mene. Ja odradio onaj pdf test i meni treba srednja velicina a lik prodaje najvecu, sto dovodi do pogresnog merenja.
 
Aki pokusavas da pustis preko default playera, neces ni moci da pustis. Skini VLC player ili .moli player i radice bez problema.
Full verziju moli playera mozes skinuti ako prebacis region na Kinu, skines ga i posle vratis telefon na koji god region da koristis.

Ja kad prebacim na kinu pise samo try i buy :trust:
 
Imas dve verzije. Jedna ima onu crno narandzastu boju, a ona besplatna crno belu cini mi se.
 
Pro je crno narandzasta ja mislio moze pro za dz. :)
 
Ima li neko ko drzi Glance upaljen non stop, a da imate IPS telefon? Gledam koliko ima uticaja na bateriju.. planiram 640 da tako koristim.
 
Ima li neko ko drzi Glance upaljen non stop, a da imate IPS telefon? Gledam koliko ima uticaja na bateriju.. planiram 640 da tako koristim.

Ja sam vise od godinu dana koristio peak varijantu na 720 . Ali evo vec 2 meseca koristim non stop on. I mogu ti reci da nisam primetio da mi uopste utice na bateriju. Naravno telefon kad je u dzepu glance se gasi, isto tako dok spavam telefon je okrenut na ekran dole da glance bude iskljucen.
 
Cool cool, hvala. Peak mi je prakticno neupotrebljiv, barem na primeru 925, masem ja rukom kao lud i nista se ne desava, pre cu da odradim double tap nego da se smiluje peak. Idealno bi bilo da ima podesavanje koje glumi funkciju fensi led diode, dobijem neku notifikaciju i tek tad se upali glance i stoji 10, 15 minuta dok je ne procitam. To bi bilo idealno, mada i konstatno upaljeno je vrh, ali barem da mozes da biras jacinu, nema potrebe onoliko jako da sija..
 
Ja koristim glance upaljen non stop (jedino sam postavio da mi se od 23h do 7h ujutru gasi jer apsolutno nemam potrebe za njim dok spavam :)) Uticaj na bateriju je 0 :) Vise od 2 dana normalnog koriscenja, stim da mi je upaljeno sve zivo na telefonu. Wi-fi, 4g :), GPS...Sve to radi bez gasenja.
 
Pro je crno narandzasta ja mislio moze pro za dz. :)
Ma nema neke posebne razlike osim kada instaliras tu kinesku varijantu nema isticanja trial perrioda. Stavis i vozis dok se boje ne rastope [emoji2]
 
Nazad
Vrh Dno