Šta je novo?

Vodič kroz PayPal (FAQ u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne mogu sa istom adresom i mejlom. Zato hoću ovaj da obrišem.
 
To sam na kraju i uradio posle raznoraznih pokušaja brisanja, dodavanja itd.
Pohvala i za pokretača teme, sada sam u prvom postu našao odgovor na još jedno pitanje.

Samo se nadam da nas neće sankcionisati, ako bude problematičnih ponašanja naših ljudi, što iz neznanja, što namerno.
 
Mogu li se dva naloga povezati sa istom karticom. Tj da li nalog na npr Sloveniju, Bosnu hrvatsku može da se ostavi a potom napravi novi sa identičnom adresom i drugim mailom i potom poveže sa istom karticom.

Ovo pitam da u slučaju da paypal iz nekog razloga neće da verifikuje nov nalog ili karticu ostane stari
 
Ne!
Jedan nalog, jedna kartica.
Možeš da imaš 2 naloga na isto ime i adresu, ali ne možeš da imaš 2 naloga, a jednu karticu, pogotovo na različite države.
Ja sam npr. ostavio moj hrvatski nalog i dalje, a otvorio srpski sa novom mail adresom (umesto @beotel.net, stavio sam @beotel.rs), svi podaci identični (čak mi je i šifra ista), ali ovaj put nova kartica, Master Card.
 
edit... Saznah u međuvremenu.
 
Poslednja izmena:
Imam Log In problem na Paypal-u. Ne prepoznaje mi Paypal lozinku pa ne mogu da pristupim mom nalogu. Mogu samo ako promenim lozinku ali sledeći put sa istom lozinkom ne mogu da pristupim. I tako u nedogled.

Ima li neko ideju zašto se to dešava?
 
Obrisi cache, cockies pa probaj..
 
Zanima me ovako, posto meni treba da upalte na paypal pare iz inostranstava, e sad ako oni meni uplate npr sutra da li ce te pare da mi se prikazu u stanju kada bude omoguceno primanje novca iz inostranstva ?
 
Mislis za jedno dve godine :D Toliko je otprilike trebalo Hrvatskoj, pa ne verujem da ce kod nas to brze ici, ta sledeca stepenica kod paypala.

Uplata verovatno nece proci, to je mnogo realnije nego da prodje, pa da stoji par godina.
 
Dve godine auuuuu. A sta ce biti sa parama, msm jer ti sto mi salju nece uspeti da posalji, ili ce uspeti a pare ce jednostavno nestati negde :D
 
Neće uspeti da pošalju.
 
Otićiće kod Dinkića na račun ...

Može l neki moderator da promeni naslov, da samo doda kao u MTS temi -srpski PayPal ne prima novac, SAMO PLAĆANJE-
 
Da dodamo i "Prodajem Yuga 1991, k'o čaša"? :D

Ako treba nešto da se dodaje, napišite tekst pa ćemo lako prebaciti u prvi post.
 
Mislio sam zbog ovih koji malo malo pa pitaju "kako da im neko uplati pare na PayPal!" ....
 
Baš zato bi trebalo sve bitne informacije staviti u prvi post (u naslov staje jako malo), lakše nego pretragom pronaći...
 
Ima jedno pitanje, vec 3-4 meseca mi paypal ne vraca onaj 1.5 euro sto uzimaju za verifikaciju naloga. Na koju e mail adresu da posaljem poruku?
 
Baš zato bi trebalo sve bitne informacije staviti u prvi post (u naslov staje jako malo), lakše nego pretragom pronaći...

Napisao čovek sve, samo treba neko i da pročita:

P: Nije mi jasno, radio sam nekom svetskom čoveku projekat i on hoće da mi plati putem PayPal-a, da li je to moguće?
O: Nažalost trenutno nije moguće primanje novca od drugih PayPal korisnika, u početku ta usluga je onemogućena.
P: A da li će mi tu uslugu aktivirati ili šta ja treba da radim kako bi mogao da primam uplate na svoj PayPal?
O: Kada je PayPal omogućio uslugu za početak je pružio samo plaćanje, a na osnovu toga kao i primera iz susednih država svima je bilo omogućeno prvo plaćanje nekih godinu-dve, a posle toga su dobili kako neki nazivaju "full" PayPal sa kojim mogu da se primaju uplate.
 
Ima jedno pitanje, vec 3-4 meseca mi paypal ne vraca onaj 1.5 euro sto uzimaju za verifikaciju naloga. Na koju e mail adresu da posaljem poruku?

ja mislim da ti oni prvo uplate na račun 1,5 euro a posle toga skinu 1,5 euro kao potvrdu da je kartica ispravna.
 
ja mislim da ti oni prvo uplate na račun 1,5 euro a posle toga skinu 1,5 euro kao potvrdu da je kartica ispravna.

Njet, skinu ti sa racuna i vrate ti posle 2-3 nedelje, u zavisnosti od banke...
 
Uplatio sam danas prvi put pare na Inteza vizu, povezao sa paypal-om, i traze mi neka 4 broja za verifikaciju koje nigde ne vidim...jel se na to ceka ne znam koliko ili je trebalo vec da stigne u mejlu ili gde vec..?
 
Oh boy... Ajd ako već nisi pročitao celu temu (a nije velika), pročitaj bar prvi post, čovek se svojski potrudio da odgovori na najčešća pitanja u vezi sa PP.
 
To se nalazi na intesa on-line, ali sam zaboravio korisnicko ime i LIB, tako da ne mogu da udjem da vidim taj code..
 
E krastavac onda, probaj preko Call centra, mada će verovatno i tamo da ti traže LIB. Ako ne to, idi u najbližu ekspozituru i traži izvod, zajedno sa rezervisanim sredstvima.
 
E krastavac onda, probaj preko Call centra, mada će verovatno i tamo da ti traže LIB. Ako ne to, idi u najbližu ekspozituru i traži izvod, zajedno sa rezervisanim sredstvima.

Slepci 7ebote, najbolje da cu da cuvam onu glupu kovertu sa tim 5ranjem ili da ga pamtim..a na sajtu nema opcija da se zapamte podaci, id1oti
 
Vodič kroz PayPal - Pitanja i Odgovori

Id1oti?

Kada se prvi put uloguješ sa lib što si dobio, imaš opciju da kreiraš username i pass po želji.

Šta više očekuješ? To što si ti nesposoban da pročitaš uputstvo za korišćenje intesa online bankinga, teško da je krivica banke.

Za situaciju si sam kriv, i niko više.
 
Poslednja izmena:
Slepci 7ebote, najbolje da cu da cuvam onu glupu kovertu sa tim 5ranjem ili da ga pamtim..a na sajtu nema opcija da se zapamte podaci, id1oti

I onda neko sedne za tvoj komp i naruci nesto i odose pare i onda zilionita tema, nisam JA, majke mi...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno