Šta je novo?

Ventilatori [nije tema za preporuke za kupovinu]

 
Sta uradise sa ovim arctic p12 rev 4 :D tisi su od T30 120 ludilo impresioniran sam za 900rsd
 
Stvarno tolika razlika u odnosu na one ranije revizije?
 
Jel piše verzija na samom fanu? Pošto sam kutije bacio, tako da ne znam koja su revizija. :D Mada verovatno su stariji.
 
pise REV 4,i srafovi su crni

edit a na samom fanu nisam proveravao sad tek skontao sta si me pitao
 
Poslednja izmena:
Proveriću baš, mada 99% je stara.
Jel su im poradili na gumicama za vibraciju?
 
Čoveče, ako su to napravili i sa P14, odmah kupujem...

Sačekaću da se verifikuje, doduše, nigde nisam našao da se pominje ovo.
 
Poslednja izmena:
Ja sam pomešao, ja sve vreme mislim na P120 Bionix, te ja imam. Nemam P12 :D
 
dobile 0 fan,nema sa humom ali ima drugih stvar sa tim rgb 12/14 koje su lose,nije ni bitno najbitnije da smo dobili za dz fan koji trenutno fenomenalan
 
Kakvi su Bionix u poredjenju s običnim P12?
 
Kakvi su Bionix u poredjenju s običnim P12?
Obican crni P12 ima malo bolje performanse ako se dobro secam, ali ne nesto mnogo. generalno problematicni za namestanje, zbog previse mekog rama.

Sa Odstojnicima/spacer-om i montiranjem bez srafova, verovatno bez vecine cudne buke bilo gde (kuciste, kuler, vodeno, filter, mesh, izduv, uduv, itd. Ako ima opet buke, onda standardno ispod < 900 RPM ili > 1150 RPM se utisaju.



nije ni bitno najbitnije da smo dobili za dz fan koji trenutno fenomenalan
Pitanje koliko su performansi izgubili da srede buku, i/ili koliko visoko ce da se stabilizije cena
 
Ja sam prošle nedelje kupio dva P14 PWM PST A-RGB u beloj boji (naravno ;)). Za sada, nemam zamerki. Zvuk motora je veoma sličan P14s Redux Noktuama, tako da su se lepo uklopili.
 
Problem je što koštaju koliko i Silent Wings 4, par evra manje možda...
Pitaću ovih dana ponovo, da vidim da li se nešto promenilo.
 
P14 nije dobio start stop reviziju jos, par ljudi sto je uzimalo P14 ima jos uvek deo njih probleme sa hukanjem, samo P12 za sad


Ovde kaze da ima 0db/0rpm. E sad, da li je to rev.4 nemam pojma..
 
Imao sam prepisku sa Arctic podrškom u vezi mounting kitova pa sam iskoristio priliku da pitam za ovo za P ventove...kad mi budu odgovorili, preneću šta su mi rekli.
 
Ono kad Lian Li zaplače... :) :) :)
 
Arctic P12 Slim je dobio prsten oko lopatica:

xiau1b3o9l7b1.jpg

U vezi "redizajna" standardnih P12 i P14, čovek iz Arctic supporta mi je rekao da nema nikakvu informaciju o tome, u smislu da nije upućen da li je išta menjano na njima...
 
Primetio sam da su im rezultati kod nekih fanova čudni...
A i ne znam da je CM ikada napravio dobar ventilator, heh. Jak možda, tih ne...
Ovi još koštaju 30$ što je već Silent Wings 4 teritorija, tako da...neka, hvala.

Kad smo kod Silent Wings 4, da li su prijavljene neke zezancije po pitanju položaja u kućištu, tipa "bučan je kad se stavi pozadi kao izduv" ili "bučan je kad stoji gore horizontalno", i slično...?
 
Nazad
Vrh Dno