Šta je novo?

U kakvoj vi firmi radite? :)

Hmmm nije lose...
Zanimljivo ti je i pitanje,gde stvarno radi(oni koji rade) vecina populacije sa bencha?
 
Ja bih hteo ovde da radim, pa makar bio budjavo platjen :smoke:
 
Budjav sto,15"tft,ok stolica.Zadovoljan.
 
Dorry je napisao(la):
Ja bih hteo ovde da radim, pa makar bio budjavo platjen :smoke:
Nije valjda da još i plaćaju... ?! :eyebrows:
 
Sta oni uopste rade u tom diznilendu ? ...

p.s. koji su verovatno platili od mog adsense racuna :smash:
 
Moja kancelarija je u kolima...bez klime... i svega toga lepog kao tamo kod njih, tj. sve je sivo i crno :S:
 
ja radim u prodavnici auto delova (vw,audi,seat,skoda):)
a ovo je moje radno mesto
2.jpg
 
Poslednja izmena:
Ja radim svuda gde me pošalju ;) Inače ujutru prvo dođem u Tehnicom servis, pošto od njih dobijam platu. :)
 

Prilozi

  • my_desktop.jpg
    my_desktop.jpg
    177.8 KB · Pregleda: 348
Ja radim u gomili krsha i prashine deo radnog vremena, a drugi deo TFT sa vertikalnom crtom preko sredine, smaranje-prodaja..
A ovo stvarno izgleda kao diznilend, preterano.
Jel' oni pishaju il' se zajebavaju?
 
Poslednja izmena:
ma ko zna da li to koriste obicni ljudi :D verovatno je samo za neke sastanke, hvaljenje i lozenje ljudi sa benchmarka :p ja nigde nisam video mesto gde oni RADE... tako da.. :)
 
Chuj, kao rade!
Lenchuge bre!
Ja bik zaspao!
 
Можда Google хоће да прошири посао (отварају старачки дом ;)).
 
Evo još malo Google Inside.

Inače, kažu da Google trenutno ima najbolje plaćene programere, mnogi misle i najbolje, pokupovali su po drugim firmama skoro sve koji su im bili potrebni.
 
Od fotki iz tog Googleplex sveta, jedino onaj mucenik na prvoj slici deluje da stvarno nesto "radi". Svi ostali se bre nesto zezaju, sisaju, masiraju, dovode kucice ... :D.
PS. Obratite poznju na "grafikon" na 4. slici :d
 
mi tu necemo stici, nazalost
 
Ja mislim da je sve ovo moguce, jer na trzistu postoji puno jakih firma i oni se na sve nacine trude da zadrze svoje najkvalitetnije ljude.Pozdrav
 
Ja radim u svojoj firmi, SZTR "Bolje dzabe da lezimo, nego dzabe da radimo".
 
dr.Tiristor je napisao(la):
Ja radim u svojoj firmi, SZTR "Bolje dzabe da lezimo, nego dzabe da radimo".
jel trazite nove radnike?:d
imam odlicne kvalifikacije
 
nisu bas kvalitetne fotke....

moj radni sto



kupatilo



pogled sa terase

 
Poslednja izmena:
M!ST!CX je napisao(la):
jel trazite nove radnike?:d
imam odlicne kvalifikacije
Moras da ispunjavas neke uslove.
Moras da zivis u malom gradu, i da nemas gde da se zaposlis, uprkos znanju, diplomi i radnom iskustvu.
Da se u jedinoj fabrici u kojoj mozes da se zaposlis, liju teski metali na 500m od tvog prozora i da te konstantno zagadjuju.
Ne smes da imas nijedan dan staza u radnoj knjizici, iako si radio na par mesta za mizernu platu u dve smene.
Moras da polazes "Osnove izlezavanja", i da odlicno radis u programu "Snalazenje za pare kako znas i umes V2006" :D
I da tako zaradjujes isto ili vise nego radeci u nekoj fabrici za minimalac.
Prijave na [email protected]

Mada, ja se polako spremam da bezim odavde... :banana:
 
dr.Tiristor je napisao(la):
Moras da ispunjavas neke uslove.
Moras da zivis u malom gradu, i da nemas gde da se zaposlis, uprkos znanju, diplomi i radnom iskustvu.
Da se u jedinoj fabrici u kojoj mozes da se zaposlis, liju teski metali na 500m od tvog prozora i da te konstantno zagadjuju.
Ne smes da imas nijedan dan staza u radnoj knjizici, iako si radio na par mesta za mizernu platu u dve smene.
Moras da polazes "Osnove izlezavanja", i da odlicno radis u programu "Snalazenje za pare kako znas i umes V2006" :D
I da tako zaradjujes isto ili vise nego radeci u nekoj fabrici za minimalac.
Prijave na [email protected]

Mada, ja se polako spremam da bezim odavde... :banana:
ahahaah koji si ti lik:D :d
mada salu na stranu to je jako zalosno sto u ovoj zemlji nije + imati diplomu i znanje nego je bitnije da imas...:
Beogradski Sindikat je napisao(la):
"Obraz ko djon pa da vacjaris fond"
nego da dalje ne skrecem u politiku jer ce mi biti muka :wall:
poz
p.s. iskreno se nadam da ces uspeti u tom "bekstvu" ;)
 
Poslednja izmena:
nema shta, ovi vlasnici su 100 godina ispred svog vremena.
kapa dole.
kako je divno videti da to postoji.
 
U guglu rade sve sami zmajevi. Znam nekoliko ljudi koji tamo rade i preko njih sam upoznao jos nekoliko. To su sve Computer Science PhD (MIT, Georgia Tech, UCLA....). Znaci tamo nema "kako mali perica zamislja kodiranje" i vikend php i asp programeri. Imaju vrhunske plate ali njihove PhD studije su kostale sa pet nula.
Najbolje su prosli oni koji su bili u guglu od samog pocetka. Dobijali su stock options i evo bas je nedavno jedan mladi lav prodao svoje za $38.000.000.
Ko misli da je dovoljno dobar moze da im posalje CV/Resume...
Imaju tamo sve zivo, od bazena, teretane (doduse teretanu imam i ja na poslu:D) pa do ves masina i drajera i obdanista za kucne ljubimce.
Sve je to lepo i ekstravagantno i za sada daje rezultate (mada akcionari nisu zadovoljni) ali im je glavna zamerka odsustvo fokusa, mnogo svastare sto bi rekao nas narod.
 
dr.Tiristor je napisao(la):
Moras da ispunjavas neke uslove.
Moras da zivis u malom gradu, i da nemas gde da se zaposlis, uprkos znanju, diplomi i radnom iskustvu.
Da se u jedinoj fabrici u kojoj mozes da se zaposlis, liju teski metali na 500m od tvog prozora i da te konstantno zagadjuju.
Ne smes da imas nijedan dan staza u radnoj knjizici, iako si radio na par mesta za mizernu platu u dve smene.
Moras da polazes "Osnove izlezavanja", i da odlicno radis u programu "Snalazenje za pare kako znas i umes V2006" :D
I da tako zaradjujes isto ili vise nego radeci u nekoj fabrici za minimalac.
Prijave na [email protected]

Mada, ja se polako spremam da bezim odavde... :banana:

E pa ja ispunjavam sve uslove.
Znaci, pretpostavljam da zivis na Mikronaselju, tamo sam i ja ziveo blok A1, ni dana staza, a radio, i jos radim....
"Osnove izlezavanja" polozio. :)

Kad da dodjem na razgovor? ,)
 
Srga je napisao(la):
Imate lep sto, fensi TFT monitor , dobru fotelju i mislite da radite na OK radnom mestu?

Chekirajte kako izgledaju nove Google kancelarije u Australiji:

http://www.just-browse.it/index.php?option=com_content&task=view&id=1591&Itemid=44

:S: :smoke:


Moram da primetim da tako izgledaju kancelarije svake solidnije firme ovde. Mi pored ovih kuhinja, loungeova za odmor i zabavu imamo i npr. sopstvenu masazerku (pa mozes uvek da narucis masazu :eyebrows: ), terasu sa rostiljchinom + velikim hdtv beamerom za pracenje utakmica (kozzni kauchi za slucaj da se prospe nesto :d), dole se pravi trenutno i omanji fitness centar, u prizemlju je bier garten, itd. Pored svega toga firma vodi (dakle na racun firme) leti na Majorku ili slicne destinacije, zimi na skijanje u Alpe (nekad Svajcarski, nekad Francuski, nekad Svapski deo). Ako vec rmbas prekovremeno i od toga firma lepo zaradjuje, onda firma i gleda tebi da izadje u susret i pruzi ti dobre uslove za rad, skine fixno radno vreme, itd.
Eno tamo u podforumu Programiranje imas x ljudi kod nas koji mogu da zarade 500-1000-1500e i misle da je to to. Ima tu jos dosta da se popuni na kvalitativnom nivou.
 
koje je to programiranje, sta da pocnem da ucim???
 
silverglider je napisao(la):
Moram da primetim da tako izgledaju kancelarije svake solidnije firme ovde. Mi pored ovih kuhinja, loungeova za odmor i zabavu imamo i npr. sopstvenu masazerku (pa mozes uvek da narucis masazu :eyebrows: ), terasu sa rostiljchinom + velikim hdtv beamerom za pracenje utakmica (kozzni kauchi za slucaj da se prospe nesto :d), dole se pravi trenutno i omanji fitness centar, u prizemlju je bier garten, itd. Pored svega toga firma vodi (dakle na racun firme) leti na Majorku ili slicne destinacije, zimi na skijanje u Alpe (nekad Svajcarski, nekad Francuski, nekad Svapski deo). Ako vec rmbas prekovremeno i od toga firma lepo zaradjuje, onda firma i gleda tebi da izadje u susret i pruzi ti dobre uslove za rad, skine fixno radno vreme, itd.
Eno tamo u podforumu Programiranje imas x ljudi kod nas koji mogu da zarade 500-1000-1500e i misle da je to to. Ima tu jos dosta da se popuni na kvalitativnom nivou.



posmatrano iz srbije....ovo deluje jedno 137 godina udaljeno....
,)
ovde covek treba da bude srecan ako i dobije platu uopste....
 
Office, sto, kuhinja, terasa...
 

Prilozi

  • Ofis1.jpg
    Ofis1.jpg
    41.3 KB · Pregleda: 219
  • Ofis2.jpg
    Ofis2.jpg
    49.7 KB · Pregleda: 232
  • Sto.jpg
    Sto.jpg
    52.2 KB · Pregleda: 214
  • kuhinja.jpg
    kuhinja.jpg
    29 KB · Pregleda: 190
  • terasa.jpg
    terasa.jpg
    48.9 KB · Pregleda: 226
silverglider je napisao(la):
Moram da primetim da tako izgledaju kancelarije svake solidnije firme ovde. Mi pored ovih kuhinja, loungeova za odmor i zabavu imamo i npr. sopstvenu masazerku (pa mozes uvek da narucis masazu :eyebrows: ), terasu sa rostiljchinom + velikim hdtv beamerom za pracenje utakmica (kozzni kauchi za slucaj da se prospe nesto :d), dole se pravi trenutno i omanji fitness centar, u prizemlju je bier garten, itd. Pored svega toga firma vodi (dakle na racun firme) leti na Majorku ili slicne destinacije, zimi na skijanje u Alpe (nekad Svajcarski, nekad Francuski, nekad Svapski deo).

Silver, nemoj ti sad tu da prosipash bimove i teeftejeve :)
Okachi slike pa cu da ti poverujem...

Sto se mene tice ovde prica na netu kao Nemacka, programiranje ovo ono - a u stvari Martijev komsija u Maloj Moshtanici :) :d

Salji slike ... ;)
 
Nazad
Vrh Dno