Šta je novo?

TWS slušalice

Biće kroz 18h ponovo veliko sniženje u sound peats store na AliE:

Nemojte bacati pare na Redmi Xiaomi i slično za ovaj novac, uopšte nisu isti segment, sem po ceni.
Ja mislim da je ovo ona klasična priča - dignu cene i lupe neki "wow" popust (tipa 50%), neke su čak i skuplje nego što su bile sa običnim popustima od pre mesec dana, ali može da se probere i uštedi.
Primeri:
1. SoundPeats Free2Classic su sad 2,739.15, a pre možda dve nedelje su bile na nekom popustu za oko 2.500 (baš sam njih gledao)
2. Kod SoundPeats Air 3 je ja mislim ista cena kao i sa starim popustima (4,566.02)
3. SoundPeats Air 2 su skuplje za 200, 300 din nego sa starim popustom itd...
Uglavnom su sve stare cene koje su možda podignute za 200, 300 dinara.
Inače ko gleda da sada kupi ove sluške preko Alija neka sačeka do 24.11. (oko 9.00 kreću popusti) inače će platiti po još skupljoj ceni.
 
Bile su snižene 11.11 i launch cena za De Luxe. Sad je opet.
 
Na domaćem sajtu na "akciji" Sennheiser CX true wireless za 9990 din.
Vredi li to ?
 
Takodje na domacem sajtu ima na akciji JABRA Bežične bubice Elite 4 Active TWS za 8999 din.
Da li ima neko iskustva s njima?
 
Drugari da li Redmi Buds 3 Pro vrede da se kupe za 5500 dinara?
 
Air 3 pro ili ništa lošija a znatno jeftinija Life, ako se traži ANC.

A za uloženo dobijeno definitivno Air 3 DeLuxe HC sa LDAP i personalizovanim ekvilajzerom.
 
Ja mislim da je ovo ona klasična priča - dignu cene i lupe neki "wow" popust (tipa 50%), neke su čak i skuplje nego što su bile sa običnim popustima od pre mesec dana, ali može da se probere i uštedi.
Primeri:
1. SoundPeats Free2Classic su sad 2,739.15, a pre možda dve nedelje su bile na nekom popustu za oko 2.500 (baš sam njih gledao)
2. Kod SoundPeats Air 3 je ja mislim ista cena kao i sa starim popustima (4,566.02)
3. SoundPeats Air 2 su skuplje za 200, 300 din nego sa starim popustom itd...
Uglavnom su sve stare cene koje su možda podignute za 200, 300 dinara.
Inače ko gleda da sada kupi ove sluške preko Alija neka sačeka do 24.11. (oko 9.00 kreću popusti) inače će platiti po još skupljoj ceni.
Verovatno je onda najbolje uzeti Soundpeats Sonic ili Truengine 3SE jer su obe nešto preko 30USD, a za BF se dobija 4USD popust na svakih potprošenih 30 USD, pa mu SOnic dođu 32, a Truengine 28USD, a dosta su bolje od Free2Classic za koje nema popusta jer koštaju ispod 30USD.
 
A gde to gledate za kupovinu ovih Soundpeats? Vidim ima na KP.
 
Ma ne smem vise da porucujem sa alija zadnje 3 porudzbine nisu mi stigle. Tako da vidim , mozda uzmem sa kp. Ako neko ko ima ove Soundpeats bubice, da mi kaze samo da li imaju problem sa sinhrinizacijom zvuka i slike? Unapred zahvalan.
 
Ma ne smem vise da porucujem sa alija zadnje 3 porudzbine nisu mi stigle. Tako da vidim , mozda uzmem sa kp. Ako neko ko ima ove Soundpeats bubice, da mi kaze samo da li imaju problem sa sinhrinizacijom zvuka i slike? Unapred zahvalan.
Takve stvari šalju sa praćenjem, provereno...
Ja imam stare Soundpeats HD30 i zvuk i slika ne kasne kad su povezane sa TV preko BT, ili sa PS4, svejedno...
 
Hvala na preporukama momci. Naručene air 3 deluxe, ceh 32USD sa svim popustima.
 
Ma ne smem vise da porucujem sa alija zadnje 3 porudzbine nisu mi stigle. Tako da vidim , mozda uzmem sa kp. Ako neko ko ima ove Soundpeats bubice, da mi kaze samo da li imaju problem sa sinhrinizacijom zvuka i slike? Unapred zahvalan.
Ma kakvi, izuvaju naročito u tom delu povezivanja i kompatibilnosti.

Poruči sa AliE, ostavio sam gore link za zvaničan Sound Peats Store, sumanuta su sniženja. Batali KP.
 
Aha da pa to sam i izabrao i prosli put i kao stiglo mi a nije, ni dispute mi nije uvazio, doduse cifra je bila 6-7e ovo vec nije malo 35e.
 
Aha da pa to sam i izabrao i prosli put i kao stiglo mi a nije, ni dispute mi nije uvazio, doduse cifra je bila 6-7e ovo vec nije malo 35e.
Piše tracking avaible, meni nikad nije zakazao tracking kad to piše da ga ima.
Problem je što na ALI nude 5-6 opcija dostave sličnog naziva, to možda buni ljude, a u suštini treba samo gledati koji ima tracking i koji ti je najpovoljniji odnos novac-vreme dostave.
 
Šta se više isplati uzeti: SoundPeats Air 3 Deluxe HS sa Alija u odnosu na Huawei FreeBuds 3 iz domaće prodavnice?
Bojim se da mi ne dođu pokvarene, šta se radi u tom slučaju, da li je onda to "mačka u džaku" ili ipak ima neki način da se ostvari reklamacija?
 
Da li neko ima Ugreen HiTune T1 i kakvi su utisci? Vidim da ih imaju na kp za oko 4500din. Po recenzijama ne deluju tako lose.
 
Da li neke od navedenih slušalica dolaze bez touch komandi? Uzeo bih neke koje nemaju touch opcije, može na klik ili bez tih opcija uopšte. Verujem da se to sad teško nalazi
 
Da li neko ima Xiaomi Redmi Buds 4 Pro, da li su udobne i da li su generalno bolje od prethodne generacije?
 
Dobre su to sluške, ali za prosečnog korisnika je to velika cena.
 
U Srbiji da. Juce smo bili sa sinom u MM da uzme sebi nesto (JBL mu riknule), XF i XM su bile spustene na -40%, jedva ostalo nesto.
Posle par isprobanih ipak je uzeo i on CX Plus TW, kaze odlican mu zvuk za mnogo manje para u odnosu na ostale.
 
Naručih Shure Aonic Free, 100e na nemačkom Amazonu. Koliko vidim, svuda imaju odlične ocene, a vuče me taj aptX zbog toga što ga ima i moj Zenfone 9, pa hoću da probam kako to zvuči. Razmišljao sam i o dosta skupljim modelima (Jabra 85t, Sony WF... kako već, trenutno najbolje ocenjene Sony TWS itd, ali mi se čini da ove imaju bolje ocene od svih tih u onim aspektima koji mene zanimaju). Utisci kad stignu.
 
https://www.whathifi.com/reviews/shure-aonic-free

To je super cena, jer inače nisu baš jeftine. Deluju odlično za 100€.
Ako ti budu zvučale previše neutralno ili dosadno (vidim da whathifi navodi analytical sound) lako ćeš im malo ''zamastiti'' zvuk preko EQ :D
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno