Šta je novo?

TWS slušalice

Pa ko te tera, ti uzmi na 2/3/4 rate ili za keš ako hoćeš. 24 rate su max što je i logično jer je operater u pitanju ;)
 
Aјоooј. Koliko su ti platili za reklamu?

Prelistaj malo ovaj sajt
Odakle ti to , samo gledmo nesto xiaomi redmi buds 5 pro , da bi uzeo , em bi upario sa telefonom , a i xiaomi bio nekeo vreme u bestbuy , a sad video da ove Realme buds air 5 pro bolje od tih sto sam gledo, koje usput nisam nigde ni nasao da ih ima na stanju .
Ovaj sajt sto si postavio ,, scurbir ,, je bas to sto mi treba , gde je neko lično probao sve te slusalice i dao ocene , sto mi vise znači nego brojke na papiru .
Like za scurbir sajt a placenu reklamu si omašio
 

1. Najbolje jeftine slušalice za telefonske i video pozive ispod 100 USD: OnePlus Buds 3


 



link pocinje od testa mikrofona
 
Odakle ti to , samo gledmo nesto xiaomi redmi buds 5 pro , da bi uzeo , em bi upario sa telefonom , a i xiaomi bio nekeo vreme u bestbuy , a sad video da ove Realme buds air 5 pro bolje od tih sto sam gledo, koje usput nisam nigde ni nasao da ih ima na stanju .
Ovaj sajt sto si postavio ,, scurbir ,, je bas to sto mi treba , gde je neko lično probao sve te slusalice i dao ocene , sto mi vise znači nego brojke na papiru .
Like za scurbir sajt a placenu reklamu si omašio
Boki kupio sam Redmi Buds 5 Pro i nikakav noise cancell ne osecam , stavio sam ih na Deep mode i nista ne osecam razliku , i dalje bas sve cujem oko sebe . Pomazi ako mozes i ako znas neko resenje pls. Bas sam se razocarao
Gde imas ove honor za 5k?
Stock na mojima Noise Cancell ne radi uopste jbt , stavio sam na Deep mode ali ne osecam nikakvu razliku, i dalje sve oko sebe cujem. Sta da radim brate bas sam se razocarao. Redmi Buds 5 Pro je u pitanju nove ganc kupio. :(
 
Mogao si bolje slusalice da kupis za taj novac. Ako ti nije proslo 14dana, vrati ih.
 
Uzela sam danas honor choice earbuds x5 pro. Za 5600 za koliko sam ih kupila zadovoljavaju moje potrebe i izgledaju kao da su skuplje.
 
Prije par dana uzeo Sony WF1000XM5 za 150eur paši/badži. Pa ćemo ih testirati ovih dana i uporediti sa mojim WF 1000XM4.
 
Sony wf1000xm4 su jedno klasicno smece od slusalica, na rad nemam zamerki ali baterija posle godinu ne moze da izdrzi 40 minuta, koriscene su mozda mesec dana ukupno i sada su potpuno beskorisne...
Svaka cast sony, nikad vise nista od vas
 
Gde si ih uzeo/kupio za te pare?
Uzeo preko kleinanzeigen-a, lik prodavao za 190eur, uđemo u priču, malo se cijenkali, i pristane na 150eur (sa poštarinom).
Nove, ne otpakovane slušalice. Malo sam se tripovao da će me ispaliti, ali na kraju došlo, veoma ih je dobro ušuškao u kutiji za slanje sa tonom papira (da se ne oštete).
1710747966055.png
Sony wf1000xm4 su jedno klasicno smece od slusalica, na rad nemam zamerki ali baterija posle godinu ne moze da izdrzi 40 minuta, koriscene su mozda mesec dana ukupno i sada su potpuno beskorisne...
Svaka cast sony, nikad vise nista od vas
Isto tako sam i ja mislio kada su mi krajem prošle godine baterije spale na 30min.
Poludio sam. Malo istraživao i nađem na netu da neki ljudi uspješno odrade zamjenu baterija.
Te sam se i sam odlučio na taj poduhvat, kontam ako uspijem da ih zamjenim i da normalno rade (a da nešto ne sje8em) sve super.
Ako ne, onda štekam pare i uzimam XM5 kad naleti nešto povoljno.
Naručio zamjenske identične baterije preko neta, došao i alat za zamjenu sa njima.
Našao video tutorial na YT-u kako je lik odradio zamjenu.
Fenom dobro zagrijao prvo jednu slušalicu, polako je stiskao da lijepilo popusti, i onda je polako otvorio.
Moj predlog ti je da odma kupiš i ono crno lijepilo (T8000 Mobile Phone Display Glue) što se koristi za lijepljenje ekrana na mobilnim ili tabletima za kućišta. Ja ga nisam odma kupio, pa sam se iznervirao zbog svoje lične loše procjene (kao neće mi trebati, da ne bacam pare bezveze, prvo ću zamjeniti baterije pa ako nešto ne pokvarim, kupit ću lijepilo)....
Dok budeš skidao kopče i vadio konektore, koji su jako sitni, budi pažljiv jer koliko vidim mnogi su malo jače trzali i pokidali te flat kablove i onda ih možeš baciti.
Uglavnom, zamjenim ja baterije, sav sretan nisam pokidao ništa. Sklipom ih, ali pošto ih nisam zalijepio (jer tad nisam kupio lijepilo) one poluotvorene. Kontam držat će kućište od baterije...
Ubacim u kućište za punjenje, daje kontakt na kratko i ugasi se lampica na kućištu, ostavim da se pune preko noći, sutradan one prazne... poludio! Zamalo da bacim u smeće.
Vidim da je lik zalijepio sa tim crnim lijepilom, stegao minijaturnim stegama i ostavio preko noći da se osuše.
Te i ja narućim lijepilo, zalijepim, obrišem višak (stvarno se fino sve skinulo i to veoma lako) i pošto nisam imao te minijaturne stege ja sam koristio 2 plastične štipaljke.
Ostavio preko noći, sutradan ubacim u kućište, nakon par sati izvadim RADEEE!!!! Ono pucam od sreće ali sa dozom straha... testirao par puta ono 8 sati drže... znači niko sretniji od mene.
Pokušaj da sam zamjeniš ili da ti neki kvalitetan serviser odradi (u koga imaš povjerenja).
 
Ja se nešto lomim baš oko tih sluški, naravno za sportske aktivnosti, ovo je baš dobra cena + kuponi trenutno, može za 20ak evra da se kupi.
 
Znaci ne mogu da verujem.. Danas mi ukrali kuciste/punjac za Samsungove Buds2 Pro dok sam isao busom.. Smorio sam se :(
 
Koje su mi opcije, moze li negde da se nadje punjac/kutijica ili jok?
 
Iscimao sam Begram, 5500 nova kutijica.. Skupo ali sta da radim.. Pa drugi put nema nosenja bilo cega od vrednosti u dzepovima od jakne.
 
Nisam ni znao da moze tako da se nabavi...valja znati za ne daj boze, posto rabim buds pro 😀
 
Ja sam za airpods 2 uzimao samo kutiju, ali na oglasima polovnu od nečijih slušalica, normalno radi spaja se nema nikakvih problema, na većini slušalica nema problema sa tim.
 
Ne mogu da verujem da anker uradi ovu glupost sa liberty 4 nc, kacenje za gumice uopste nije klasicno nego neka plitka kockasta glupost i sad ne mogu da nakacim svoje cp100+ gumice na koje sam navikao. Da sam znao za ovo ne bi ih narucio nikad. Sto se tice kvaliteta zvuka jako dobar, kapiram da bi bio jos bolji da mi gumice lepse legnu u uvo, ali anc nije nista specijalno, prilicno zvuka prolazi u odnosu na capsule 3 pro, mada i ovo je opet mozda subjektivno zbog gumica. Razocarenje.
 

Prilozi

  • IMG_3909.jpg
    IMG_3909.jpg
    114.3 KB · Pregleda: 45
  • IMG_3910.jpg
    IMG_3910.jpg
    89 KB · Pregleda: 54
Meni odgovaraju najveće gumice koje dolaze u pakovanju i ok su mi. ANC nisam probao na boljim slušalicama nekim, pa da mogu da klažem kakav je u odnosu na druge.
Za ova pare mislim da su dobra kupovina svakako.
 
Probao sam, velicina nije problem nego sto su plitke pa mi ispadaju, zato i koristim cp100+, slusalice kao slusalice su odlicne za te pare.
 
Pa da, zavisi od ušne školjke. Individualno je to.
 
Ne mogu da verujem da anker uradi ovu glupost sa liberty 4 nc, kacenje za gumice uopste nije klasicno nego neka plitka kockasta glupost i sad ne mogu da nakacim svoje cp100+ gumice na koje sam navikao. Da sam znao za ovo ne bi ih narucio nikad. Sto se tice kvaliteta zvuka jako dobar, kapiram da bi bio jos bolji da mi gumice lepse legnu u uvo, ali anc nije nista specijalno, prilicno zvuka prolazi u odnosu na capsule 3 pro, mada i ovo je opet mozda subjektivno zbog gumica. Razocarenje.
Možeš da nakačiš, ja imam istu kombinaciju i uspeo sam. Nije baš za sekund ali može (2 minuta posla).
 
Ove QCY H07 je nemoguće poručiti sa Alija..jel ih poručivao neko u skorije vreme?
 
U kom smislu nemoguće?
 

Prilozi

  • Screenshot_20240325_222252_AliExpress.jpg
    Screenshot_20240325_222252_AliExpress.jpg
    84.3 KB · Pregleda: 35
Nazad
Vrh Dno