Šta je novo?

TS IPTV Informacije, cene, itd.....

I meni su iskljucili polovinom januara,da bi mi rekli da HBO+CINEMAX mogu koristiti do 1.marta besplatno...Da su iskljucili 1.marta..pa da ti objasne da se od tada placa,pa ti trazis da ti ukljuce onda OK...ali iskljucivanje mesec i po dana unapred je neodgovorno.
To oko ARENESPORT je najsmesnije..na pitanja gledalaca na koliko godina imaju otkupljena prava za Spansku i Italijansku ligu rekli su za naredne 2 sezone,sada se dokazuje da su LAGALI i navlacili narod.
Firma koja prodaje prava za prenose im je stavila zabranu na prenos Italijanske,Francuske fudbalske lige a i Spanske kosarkaske.Izgleda da im je istekao ugovor o zakupu prava na te lige.
A nas korisnike zavlacili prve nedelje na pitanje zasto nema prenosa : "Tehnički radovi u sistemu prijema signala uzrokovali su trenutni prekid u emitovanju direktnih prenosa. Ovo se radi sa ciljem unapredjenja našeg sistema prijema signala i realizacije prenosa, kao i prevazilaženja eventaulnih budućih problema slične prirode."
Ja sam im postavio pitanje zasto tokom radnih dana imaju dnevno samo dva LIVE prenosa na 4 kanala,dok SPORTKLUB ima pet LIVE prenosa na 2 kanala,jel oni non-stop odgovaraju korisnicima :"Arena Sport je je pay televizija " Pa ako su PAY TELEVIZIJA onda i nek naprave kvalitetne kanale.

ArenaSport je telekomova televizija, pa shodno tome, monopolistička i može da radi šta joj je ćef. Zar si očekivao nešto drugo? ;)
 
I meni su iskljucili polovinom januara,da bi mi rekli da HBO+CINEMAX mogu koristiti do 1.marta besplatno...Da su iskljucili 1.marta..pa da ti objasne da se od tada placa,pa ti trazis da ti ukljuce onda OK...ali iskljucivanje mesec i po dana unapred je neodgovorno.

Sasvim su lepo objasnili, da ako aktiviraš naknadno, da moraš sam i da deaktiviraš pre 1. marta, uostalom to obavešenje je išlo na info kanalu, a bilo je i na sajtu. Nema tu nikakvog iznenađenja...
 
Izašao program za sutra. Počinje od 12. Dojadilo i njima da puštaju reprize. Bar su sačuvali špansku košarku ako ništa drugo. Navodno, biće Real - Barselona, ako opet "golub ne sleti na antenu, pa ne izgube signal i vrše remont". Btw, ko zna da li će uopšte prenositi fajnal for u NLB. Sećate se da ni njih nisu prenosili poslednje kolo.
 
Poslednja izmena:
Jel moze HBO da se ugasi iz STB-a ili mora da se zove tehnicka koju je nemoguce dobiti ?
 
Nema nista od prenosa ACB lige!u programu je bilo do danas da ce biti prenosa Real-Barselona a danas nema
 
Poslednja izmena:
Ahahaha, koja mafija! Strašno! Lako je nama na telekomu, ali zamisli one koji daju tim lopužama 500 din da bi gledali preostala 3 kanala.
 
Neke od novosti u vezi IPTV su i sledece :

1. RTV Vojvodina na 161 vise nije dostupna sem teritorije Vojvodine ( znaci to nam iskljucili a bilo je do sada )
2. MTV Adria dobila titlove :) konacno

Ja samo ne znam zasto se samo Telekom poziva na neku pokrivenost,kada kroz kablovske sisteme onaj u Bujanovcu moze gledati PANON televiziju iz Subotice a ja sto sam na 80 km od Beograda nemogu da gledam STUDIO B i ostale regionalne i lokalne kanale.U ionako skromnoj ponudi kanala,barem od tih 20-30 lokalnih mogu da vrede barem 3-4 za gledanje.
 
He-he, mi u Vojvodini nemamo ni tu Panon, ali nam zato piče madjari koliko 'oćeš. Ovi nas stvarno zae*bavaju. Ček da vidim da nisu i Vojvođanima ukinuli RTV1, ahahaha.
 
jel ima nekih najava za rasplet dogadjaja sto se tice Arene? mislim cemu 4 kanala ako prenose lajv samo spance i jos ponesto....
 
Uz IPTV i HD 12 meseci po 1 dinar!
11.04.2011

Uključite se u novu IPTV promociju i iskoristite priliku da se uverite u sve prednosti HD usluge po najpovoljnijim uslovima.

Svi novi IPTV korisnici i korisnici kojima je istekao ugovor za IPTV uslugu mogu da se do 30. juna prijave za ovu promociju i, tokom dvogodišnjeg ugovora, prvih godinu dana dobijaju HD uslugu po simboličnoj ceni od samo 1 dinar mesečno.

Takođe, uvođenje HD usluge u promotivnom periodu iznosi samo 1 dinar.

Krenite u novu IPTV i HD televizijsku avanturu i prijavite se na 9818 ili u nekoj od naših poslovnica.

Uživajte uz kristalno čistu sliku, življe boje i bioskopski kvalitet zvuka na Open IPTV!


INFO: http://www.open.telekom.rs/home/News.aspx?temp=8&cid=45243
 
Na Areni se izgleda sve normalizovalo ovog vikenda. Ponovo us tu Seria A, Francuska liga i ACB.
 
NOVA HBO SERIJA NA OPEN IPTV
IGRA PRESTOLA
Povodom premijernog prikazivanja prve epizode HBO serije Igra prestola (Game of Thrones), OPEN IPTV najavljuje akciju.
U ponedeljak 18. aprila u intervalu 21.00 – 22.00 h, kanal HBO će biti dostupan svim gledaocima OPEN IPTV televizije. Uz novu seriju „Igra prestola“ imaćete priliku da se upustite u novu avanturu koja prati kraljeve i kraljice, vitezove i odmetnike, lažove i plemiće u nadmetanju za vlast.
Ne propustite ovu priliku, čak i ako niste aktivirali HBO paket. U navedenom intervalu kanal HBO će Vam biti dostupan, na numeraciji 801, uz prethodno osveženje liste kanala (pritiskom komande HOME na Vašem daljinskom upravljacu).
Ako nakon premijere poželite da gledate i ostatak serije, aktivirajte HBO paket kroz Vaš interaktivni OPEN IPTV meni, ili uz našu podršku, na telefon 9818. Aktiviranjem HBO paketa, dobijate mogućnost da bez naknade uživate u jedinstvenoj usluzi HBO On Demand.
Gledajte Igru prestola. Uživajte uz OPEN IPTV.
Telekom Srbija
 
Ljudi imam jos jedan *****an, retardiran problem sa STB-om.

Jos jednom je zablokirao, po 100-ti put od kako ga imam 4 meseca, samo sto ovaj put kad unesem svoj password 1234 kaze "wrong password" ?! Bzv sam probao da ukucam 123456, prihvati i pise samo "no channels purchased" ?!
Ko je bre ovde lud ? Nisam dirao password kako sam ga uzeo ?

Au kakvo je samo djubre ova oprema sto daje Telekom, ima da ih tuzim, muka mi je od takvog pederluka u Srbiji.
 
NOVA HBO SERIJA NA OPEN IPTV
IGRA PRESTOLA
Povodom premijernog prikazivanja prve epizode HBO serije Igra prestola (Game of Thrones), OPEN IPTV najavljuje akciju.
U ponedeljak 18. aprila u intervalu 21.00 – 22.00 h, kanal HBO će biti dostupan svim gledaocima OPEN IPTV televizije. Uz novu seriju „Igra prestola“ imaćete priliku da se upustite u novu avanturu koja prati kraljeve i kraljice, vitezove i odmetnike, lažove i plemiće u nadmetanju za vlast.
Ne propustite ovu priliku, čak i ako niste aktivirali HBO paket. U navedenom intervalu kanal HBO će Vam biti dostupan, na numeraciji 801, uz prethodno osveženje liste kanala (pritiskom komande HOME na Vašem daljinskom upravljacu).
Ako nakon premijere poželite da gledate i ostatak serije, aktivirajte HBO paket kroz Vaš interaktivni OPEN IPTV meni, ili uz našu podršku, na telefon 9818. Aktiviranjem HBO paketa, dobijate mogućnost da bez naknade uživate u jedinstvenoj usluzi HBO On Demand.
Gledajte Igru prestola. Uživajte uz OPEN IPTV.
Telekom Srbija

A jel nekom bio ukljucen HBO u navedeno vreme,meni nije.Klasicna antireklama i za IPTV i za HBO.
 
A jesi pritisnuo to famozno dugme "home". Neće to samo od sebe da se aktivira. Ne radi na jogurt ni na sunce. :)
 
Ma jesam i "home" dugme i reset uredjaja i reset adsl-a.Cisto probe radi,seriju sam nabavio jos tokom dana :type:
Hbo je ionako bacanje para,kad vec imam adsl imam onda i serije i filmove koje emituju.Iptv sam uzeo samo zbog Arenasporta.
 
Poslednja izmena:
Ljudi imam jos jedan *****an, retardiran problem sa STB-om.

Jos jednom je zablokirao, po 100-ti put od kako ga imam 4 meseca, samo sto ovaj put kad unesem svoj password 1234 kaze "wrong password" ?! Bzv sam probao da ukucam 123456, prihvati i pise samo "no channels purchased" ?!
Ko je bre ovde lud ? Nisam dirao password kako sam ga uzeo ?

Au kakvo je samo djubre ova oprema sto daje Telekom, ima da ih tuzim, muka mi je od takvog pederluka u Srbiji.

Cudno, ja sam imao dve ipo godine IPTV kod njih, tek nedavno sam otkazao, ali STB mi se nije nijednom zaglavio za to vreme. Mozda je do kvaliteta veze, nikad nisam imao neke greske ili kockanje slike, pa ga mozda to zaglupi, ko zna.

Jel si cackao oko paketa nesto, vidim da si hteo da iskljucis HBO iz menija.
 
Cudno, ja sam imao dve ipo godine IPTV kod njih, tek nedavno sam otkazao, ali STB mi se nije nijednom zaglavio za to vreme. Mozda je do kvaliteta veze, nikad nisam imao neke greske ili kockanje slike, pa ga mozda to zaglupi, ko zna.

Jel si cackao oko paketa nesto, vidim da si hteo da iskljucis HBO iz menija.

Ma de sam cackao. Zayebava me STB od prvog dana, nema sanse da je ispravan, moram im nositi to nazad, nek se teraju i oni i njihova usluga. Call centar nema teorije da dobijes. Drzavni olos !
 
Video sam da pricaju o HBO Premium paketu na hbo.rs koji ukljucuje HBO HD i HBO GO. Da li neko zna vise o ovome?
 
Vidim SBB uvrstio neke nove kanale u HD paketu a ovi nasi mamlazi teraju po starom :(
 
HBO Go ekskluzivno samo na SBB. Mada je to nevidjena glupost i mislim da ce se dodatno naplacivati. Tek prva na 2-3 meseca ce biti besplatna za pretplatnike HBO paketa. Glupost, oni koji imaju HBO, sigurno vec imaju i TV karticu i ne trebaju im ovakvi dodatni luksuzi. :D
 
prijavio sam se pre meec ipo i nista, nema opreme navodno. Sad i da pozovu, iz principa necu da uzmem
 
Ljudi jel zna neko sta se desava i kada ce dobiti telekom stb uredjaje, nemaju ih, zvao sam pitao ih, i onaj najgluplji odgovor, ocekujemo ih skoro, jel neko ceka, ili samo ja,ako je neko dobio nek napise koliko je cekao, imam lcd tv ali je nakacen na logu antenu :(
 
pa od Lelekoma ne treba da te cudi nista. Do sada su 1000x pokazali i dokazali da su zalutali, cudom preziveli dinosaurus koji treba pod hitno prodati za dobrobit svih nas. Krajnje nezainteresovani, neposlovni, bahati ... (dopuniti niz po sopstvenom nahodnjenju)
To je na zalost svih nas .... Lelekom.
 
Ja sam podneo zahtev pre godinu ipo dana, do pre mesec dana nije bilo slobodnih portova, a sada nemaju stb uredjaje. Na jednom drugom forumu sam saznao da je krenula isporuka stb uredjaja kada ce koja poslovnica dobiti nezna se .
 
Hteo bih da se prijavim za IPTV, ali me interesuje par stvari, pa bih molio za objasnjenje.

1. Da li moram da menjam postojeceg internet adsl provajdera (orion telekom)?
2. Posto imam jedan LCD tv i jdan ANALOGNI tv, da li je moguce i kako obuhvatiti OBA televizora preko IPTV-a?
3. Da li se desavaju neki prekidi, kod loseg vremena, ili ako je internet preopterecen (neki download), ili je taj protok i protok za internet razdvojen?
4. Da li je tacno da je potrebno dosta vremena da se prebaci sa jednog na drugi kanal?
 
Nazad
Vrh Dno