Šta je novo?

TS IPTV Informacije, cene, itd.....

kod vas je problem verovatno portova, kod mene je malo mesto tako da se zavrsi za 1 dan,

ja sam konkretno taj isti dan dobio
 
Novo-Open IPTV na dva TV prijemnika

Svi postojeći i novi Open IPTV korisnici sada imaju mogućnost da programske pakete ove visokokvalitetne digitalne televizije prate na dva TV prijemnika.

To znači da ubuduće odabrane Live TV pakete, kao i sve snimljene sadržaje, možete pratiti na dva TV prijemnika. Takođe, iznajmljene filmove elektronske videoteke (VoD) možete nezavisno pratiti na oba TV prijemnika, a sva podešavanja korisničkih profila, kupovina novih programskih paketa, snimanje ili iznajmljivanje sadržaja biće automatski kreirana na oba STB uređaja, bez obzira sa kog ste inicirali promene.

Nadoknada za korišćenje dodatnog STB uređaja je 250 dinara, bez PDV-a, dok cena mesečne pretplate za odabrane Live TV pakete ostaje nepromenjena i sada se odnosi na oba TV prijemnika.

Dodatni STB uređaj možete povezati na Vaš TV prijemnik samostalno ili, ukoliko to želite, instalaciju će izvršiti naše tehničko lice.

Cena instalacije dodatnog STB uređaja je 1355, 09 dinara, bez PDV-a.

http://www.telekom.nadlanu.com/OPSTE/Vesti.aspx?ac=snews&ui=34052


P.S. samo jedna stvar me interesuje: ako se lan3 izlaz iz rutera koristi za STB, kako ce biti povezan taj drugi STB?
 
Poslednja izmena:
Najverovatnije cu na kraju uvesti Digi Tv, ima li neko iskustva sa njim,a total tv ne bih jer je instlacija oko 50e a digi tv 1200din

Pa pazi ovako Total je jednostavno najbolji, ima gomilu kanala koji nisu besplatni na satelitu za razliku od IPTV-a i Digija. IPTV je još i najgori sa ponudom. Imaju 2-3 bolja kanala od digija a duplo su skuplji. Digi ti je opet namenjen najviše vojvođanima pošto je vojvodina multinacionalna sredina sa dosta stanovnika kojima je maternji jezik mađarski i rumunski pa upravo zbog toga ponuda dotičnih kanala preovlađuje.
IPTV ima sve naše nacionalne besplatne kanale, bosanski, crnogorski i hrvatski (mada ograničen) državni. Discovery i natgeo se podrazumevaju a oni FTA ruski, nemački, italijanski su mi totalno neshvatljivi. Zašto bi iko plaćao te ionako besplatne kanale koje opet niko ni ne gleda.
Total je skuplji ali vredi svaki dinar.
Trenutna ponuda IPTV-a vredi nekih 300din mesečno, tj ja ne bih više platio da moram to da koristim.
 
Pa pazi ovako Total je jednostavno najbolji, ima gomilu kanala koji nisu besplatni na satelitu za razliku od IPTV-a i Digija. IPTV je još i najgori sa ponudom. Imaju 2-3 bolja kanala od digija a duplo su skuplji. Digi ti je opet namenjen najviše vojvođanima pošto je vojvodina multinacionalna sredina sa dosta stanovnika kojima je maternji jezik mađarski i rumunski pa upravo zbog toga ponuda dotičnih kanala preovlađuje.
IPTV ima sve naše nacionalne besplatne kanale, bosanski, crnogorski i hrvatski (mada ograničen) državni. Discovery i natgeo se podrazumevaju a oni FTA ruski, nemački, italijanski su mi totalno neshvatljivi. Zašto bi iko plaćao te ionako besplatne kanale koje opet niko ni ne gleda.
Total je skuplji ali vredi svaki dinar.
Trenutna ponuda IPTV-a vredi nekih 300din mesečno, tj ja ne bih više platio da moram to da koristim.

Kako za koga.... Što se tiče IPTV-a meni se sviđa izbor kanala,pogotovu MTV paket i HBO paket.
 
Sve to iz suplje u prazno. Posle 2god setili se da moze na 2 tv... a HD? Godina 2010. i oni nemaju HD ponudu a i hoce li moci HD na 2 tv? Jos uz net.....
 
Kako za koga.... Što se tiče IPTV-a meni se sviđa izbor kanala,pogotovu MTV paket i HBO paket.

Meni je najbitniji kvalitet slike i Arena sport :)

Jel ovih 250 din za drugi stb jednokratno ili ulazi u cenu pretplate svakog meseca?


Inače digi tv imam u vikendici i ako se ne varam fali dosta domaćih kanala kao što su SOS, FOX, Pink...
 
Poslednja izmena:
Meni je najbitniji kvalitet slike i Arena sport :)

Jel ovih 250 din za drugi stb jednokratno ili ulazi u cenu pretplate svakog meseca?


Inače digi tv imam u vikendici i ako se ne varam fali dosta domaćih kanala kao što su SOS, FOX, Pink...

ja mislim da je to uz pretplatu svakog meseca...kao neko iznajmljivanje uredjaja...tako sam ja shvatio
 
E ljudi, jel zna neko kako da rucno podesim ruter da bi mi radio iptv?Imam ruter Level One WBR-3460A.
 
Pa pazi ovako Total je jednostavno najbolji, ima gomilu kanala koji nisu besplatni na satelitu za razliku od IPTV-a i Digija. IPTV je još i najgori sa ponudom. Imaju 2-3 bolja kanala od digija a duplo su skuplji. Digi ti je opet namenjen najviše vojvođanima pošto je vojvodina multinacionalna sredina sa dosta stanovnika kojima je maternji jezik mađarski i rumunski pa upravo zbog toga ponuda dotičnih kanala preovlađuje.
IPTV ima sve naše nacionalne besplatne kanale, bosanski, crnogorski i hrvatski (mada ograničen) državni. Discovery i natgeo se podrazumevaju a oni FTA ruski, nemački, italijanski su mi totalno neshvatljivi. Zašto bi iko plaćao te ionako besplatne kanale koje opet niko ni ne gleda.
Total je skuplji ali vredi svaki dinar.
Trenutna ponuda IPTV-a vredi nekih 300din mesečno, tj ja ne bih više platio da moram to da koristim.

Hvala,
Izbor mi se sveo na 2 slova ili total tv ili da platim prikljucak na kablovski radijus vektor, i jedno i drugo me izadje 4000din. Sta mislis koji izbor je bolji?
nesto me mrzi da mi se vuku kablovi i risiver i satelitska po stanu (blok62), jel moze total tv na 2 tva?
 
studio b, sos, enter, metropolis postali lokalni kanali za podrucje 011
 
" studio b, sos, enter, metropolis postali lokalni kanali za podrucje 011 "

Cist bezobrazluk kome nema kraja !

Prvo su posle godinu dana rada NENAJAVLJENO IZNENADA preko noci povecali cenu osnovne pretplate, a onda da budu dobri su dodali par kanala da nam zamazu oci sa Četiri programska paketa po ceni Osnovnog !

Ma cena osnovnog paketa je bila 500 dinara i nisam hteo nikakve dodatne kanale za vece pare !

Onda su poceli da naplacuju cenu Snimanja materijala, dodatni STB ....

A sad i da nam UKIDAJU kanale, a obecali uvodjenje novih, HD i sl......

Satro regionalni kanali samo za podrucje gde imaju dozvolu i sad ispada da Beograd ima par kanala vise od nas u centralnoj Srbiji za iste pare !

Kako to da Telekom ( Lele.com ... Le le Konj ... Lenji Konj ) se ne izbori da svi korisnici koji placaju IPTV pretplatu ne placaju dodatno RTS pretplatu i sl. ???

Strasno sam razocaran uslugama i bezobrazlukom " ovog konja " u zadnje vreme.

Odustajem od IPTV dok se stvari ne promene ....



[ razocarani korisnik TS IPTV ]
 
Naravno da treba odustati od IPTV.
Sto se tice placanja snimanja sadrzaja moja koleginica je poslala obavestenje Telekomu da u Ugovoru pise da ne smeju da menjaju cene dok traje ugovor, i odgovorili su joj posle nedelju dana pa naravno da za Vas ovo ne vazi necemo Vam naplacivati ovu uslugu. Znaci ko se upeca taj ce da plati.
 
Ja sam takodje jos pod ugovorom od godinu dana (istice u avgustu). Ocekivao sam uvecan racun zbog pocetka naplate snimanja sadrzaja ali ga nisam dobio. Placam i dalje cenu Osnovnog paketa. Kad kazem "cenu osnovnog paketa" msilim na cenu od 500 din + PDV.
 
Poslednja izmena:
Info za one koji imaju njihov adsl a cekaju na iptv- u toku je provera
ja sam cekao dva meseca odjavio total tv i ostao osudjen na krovnu antenu.
Uz malo raspitivanja uspeo da nadjem vezu, provera je zavrsena u roku od odmah zvali su me sutradan i evo vec nedelju dana koristim iptv.
Po meni je bolji od totala sto se tehnicke strane tice,
Sto se cena tice videcemo.
 
Info za one koji imaju njihov adsl a cekaju na iptv- u toku je provera
ja sam cekao dva meseca odjavio total tv i ostao osudjen na krovnu antenu.
Uz malo raspitivanja uspeo da nadjem vezu, provera je zavrsena u roku od odmah zvali su me sutradan i evo vec nedelju dana koristim iptv.
Po meni je bolji od totala sto se tehnicke strane tice,
Sto se cena tice videcemo.

Koje dno dna !
Pa ako i za ovo treba veza onda ih stvarno treba :mad: po grčkom receptu.
 
@/\_JoE_/\
Ja imam drugacije informacije. Naime, u poslednje vreme skoro niko nije mogao da dobije IPTV zato sto nisu imali neke licence ili tako nesto za veci broj korisnika, tako da se cekalo na to. Od pre dve nedelje to je reseno i svi koji su se prijavili u periodu pre toga su sada dobili sa ili bez veze.

Moja komsinica npr. je podnela zahtev pre vise meseci i dobila je tek pre dve nedelje, a drug je podneo zahtev pre nedelju dana i dobio za 2 dana.
 
ja sam imao info da neko nije prosirio servere na vreme, pa se cekalo prosirenje servera da bi mogli da se puste novi korisnici i to je kao razlog zastoja :)
 
@/\_JoE_/\
Ja imam drugacije informacije. Naime, u poslednje vreme skoro niko nije mogao da dobije IPTV zato sto nisu imali neke licence ili tako nesto za veci broj korisnika, tako da se cekalo na to. Od pre dve nedelje to je reseno i svi koji su se prijavili u periodu pre toga su sada dobili sa ili bez veze.

Moja komsinica npr. je podnela zahtev pre vise meseci i dobila je tek pre dve nedelje, a drug je podneo zahtev pre nedelju dana i dobio za 2 dana.

A ja? Prijavio sam se 5. Maj proshle godine, dakle pre vise od godinu dana i nishta ni dan danas od IPTVa. Njihov ADSL koristim godinama, blizu centrale, bez smetnji, u ruteru sve cifre idealne za IPTV - max Bandwidth 24 Mbps...
 
Situacija je ovakva, a treba mi savet i vaše mišljenje:

Trenutno stanje - ADSL SezamPro, bez kablovske TV

var1. Telekom ADSL+IPTV
var2. SBB MIX (D3+Internet)

Šta je bolja varijanta, ako uzemo u obzir dužinu čekanja na uvođenje, priključne takse i pretplate? I naravno, kvalitet.
 
ako imas uslove za SBB nemoj ni da razmisljas o telekomu ;)
 
U zgradi postoji već SBB.
 
Da li preko IPTV-a mogu da se prate dva razlicita kanala na 2 tv-a.
Do sada je moglo isti kanal na 2 tv-a. Tako su mi rekli pre mesec dana kada sam zvao Telekom.
 
Poslednja izmena:
Moze li neko od korisnika IPTV-a da mi kaze kakav je kvalitet slike Eurosporta i Arene, od kako su prebaceni u 16:9 ??? Naravno na LCD-u ili plazmi.
 
Vrh Dno