Šta je novo?

Traži se štapni usisivač

kUdtiHaEX

Super ridža
Administrator
Učlanjen(a)
18.07.2001
Poruke
18,056
Poena
1,365
Moja oprema  
CPU & Cooler
Intel® Core™ i5-9500F, NZXT Kraken Z63
GPU
Asus GTX 2070 Super
Storage
Samsung 980 Pro NVMe 1 TB
Kućište
NZXT H210i
Monitor
LG C2 42"
Miš & tastatura
Logitech G502, Keychron K8, Nuphy Air75, Ducky TKL One 2
Ostale periferije
Glupi HP štampač
Laptop
Apple Macbook Pro 14" M1
Tablet
Apple iPad Pro 11"
Mobilni telefon
Apple iPhone 13 Pro Max
Pametni uređaji
Apple Watch Ultra
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Planiram da kupim štapni usisivač iliti usisivač koji ima bateriju umesto kabla.

Nemam neki definisani budžet, samo bih voleo da ima normalnu autonomiju od bar 30 minuta, da se relativno brzo puni, da može da očisti tepih od dlaka moje mačke koliko-toliko i da nije preglomazan za čuvanje (znam, mnogo zahteva).

Video sam razne Philips, Bosch pa čak i XIAOMI modele ali ideje nemam šta da gledam.
 
Slazem se, stapni usisivaci pre svega imaju turbo cetku zbog manje snage usisivanja da bi povecali efikasnost.

ta turbo cetka je odlicna kod usisavanja dlaka, zato vecina kupi ovaj tip usisivaca prevashodno da bi lakse pokupili dlake i mrvice a ne da bi dubinski usisavali debele tepihe jer za to je ipak bolji klasican usisivac koji ima veliku snagu/

Niko ne pominje lubluelu koji je izuzetno popularan na amazonu i po drugim online prodajama, usisivac prakticno bez losih recenzija.
Mi smo kupili bas njega.
 
Pisali smo iskustva nekoliko puta, prelistaj par strana unazad, koliko sam skontao, razlika je samo u paketu dodataka i broju baterija koje stižu uz određeni model.
 
Bio bih zahvalan ako neko može da podeli utiske o Xiaomi G9+.
 
E sad pogledaj na eponudi koliko košta taj usisivač i vidi da li ti tih 30 % vredi ičemu
 
Bio bih zahvalan ako neko može da podeli utiske o Xiaomi G9+.
Imam G9, to je identičan usisivač. Cena na akcijama i na kp je oko 200e.

Sasvim dovoljno, nema potrebe ići na jači što se mene tiče.
 
^ Naručio ga danas za 22k.
 
Meni deluje da Dreame pravi usisivace za Xiaomi, bar G9 i G10 modele, tako da verovatno ima smisla. Dreame ima i fleksibilno crevo u paketu, za razliku od Xiaomi, ako se ne varam.
 
Dobar dan svima. Srećno vam Badnje vece. Odlucila sam da kupim stapni usisivac. Nemam tepihe po kući nego je sve parket i pločice. Uzimam ga kao varijanta brzog usisavanja i dopuna robot usisivacu sa kojim sam zadovoljna. E sad, sto se tiče cene, ne bih bas da platim 1000 evra, ali do 600 evra je max, a idealno ako ima neki koji bi ispunio ono sto mi treba i da bude oko 300 evra. Iscitala sam više puta vaša iskustva, svaki put sam na početku. Od skoro imamo i kucu pa je i to bitna stavka. Sve preporuke su dobro dosle. Hvala unapred
 
Stigao Dreamy v10pro zena je zadovoljna, ja probao i ok je za laminate i keramiku. Za 200e je ok cekao sam xiaomi g10 plus moze se i naci za 300e ali smatram da nista ne bih dobio a skuplji je. Sve u svemu za ovaj novac ok kupovona.
 
Ako može neka aktuelna preporuka za neki što jeftiniji štapni usisivač, kvadratura 50m2, bez tepiha, ali sa mačkama :D

Vidim da ima Gorenje Štapni usisivač SVC 144 FBK za 13k trenutno, ali baš nisam u materiji. U teoriji i nije tolika drama da bude bežični ako ima žičnih za preporuku.
 
Poslednja izmena:
Pitanje za poznavaoce. Da li uzeti lidl-ov za 12500din ili doplatiti i uzeti xiaomi g9 plus za 22000? Da li se isplati doplata tj da li se dobije primetno bolji usisivač za tu doplatu?
 
Pisao neko ranije nedavno da je vratio jel nije bio dobar za dlake od životinja valjda. Ja znam dvoje koji su kupili isti i skroz su zadovoljni. Nisam hteo da rizikujem pa sam pre par dana uzeo dyson v8 absolute na KP za slične pare..za sada sam prezadovoljan (napomena na nemam i životinje i tepike u kući)
 
Pisao neko ranije nedavno da je vratio jel nije bio dobar za dlake od životinja valjda. Ja znam dvoje koji su kupili isti i skroz su zadovoljni. Nisam hteo da rizikujem pa sam pre par dana uzeo dyson v8 absolute na KP za slične pare..za sada sam prezadovoljan (napomena na nemam i životinje i tepike u kući)
Ja nemam životinje, ali imam tepihe..
 
Poslednja izmena:
Od mene preporuka za štapni usisivač iz lidl-a. Odlično usisava prašinu, dlake i mrvice. Baterija odlično drži. Generalno odličan uređaj za svoju cenu. Ja sam prezadovoljan.
Napominjem da tepihe u stanu nemam.
 
Planiram da kupim štapni usisivač iliti usisivač koji ima bateriju umesto kabla.

Nemam neki definisani budžet, samo bih voleo da ima normalnu autonomiju od bar 30 minuta, da se relativno brzo puni, da može da očisti tepih od dlaka moje mačke koliko-toliko i da nije preglomazan za čuvanje (znam, mnogo zahteva).

Video sam razne Philips, Bosch pa čak i XIAOMI modele ali ideje nemam šta da gledam.


Mišljenje o ovom štapnom usisavaču?
Mislim da je bolji bcs711ext. Zbog dodatak. Fleksibilno crevo je dobaR dodatak kad se usisava auto.
 
Nazad
Vrh Dno