Šta je novo?

Tom Clancy's H.A.W.X

Imam problem nece da radi dx10 javi nema dll, jel mora sp1 za vistu ili to zeza gtx260 dx9 radi
 
Ne vidim razlog zasto koristiti Vistu bez servis pack-a...
U svakom slucaju, vidi koji ti .dll fali, pa ga skini odavde ,mada nije iskljuceno da ti nece prijavljivati da nedostaje jos neki.
 
Hvaja Nexx

ucitao 2 dll i sve radi
 
Imam problem nece da radi dx10 javi nema dll, jel mora sp1 za vistu ili to zeza gtx260 dx9 radi

Nema veze dal je SP1 ili ne gomili ljudi ne radi igra uopste jer je totalno lose uradjena,DX10 je najveci problem.Npr meni radi sve na max ali moram da stavim Vsync na off da bi imao ok fps ali onda igra ima karakteristicnu slku za vsync off kada se naglo okrecem.A kad je VCync na ON onda ako imam i 2 fpsa.Dx9 radi ok,a i online mozes za sada samo u dx9 da igras tako da iako je dx10 mnogo lepsi jos nije za koriscenje.

Zato svi cekaju pec koji je sredjen jos 6-7.4 ali ovi debili su zacutali i ne izbacuju pec,iako sredjuje gomilu stvari:
Added the option to set the mouse sensitivity.
Added the option to set the dead-zone for a gamepad or joystick.
Added a Ping column in the multiplayer servers list.
Fixed: Saitek X52 Pro crash
Improved the default control mapping for Saitek P990.
Improved the default control mapping for the Thrustmaster Dual Trigger gamepad.
Multiplayer: full servers no longer displayed in the server list.
Fixed: users would not gain a new level in some circumstances when they should have.
Fixed: the game sometimes could not be minimized.
Fixed: the game entered in Windowed Mode if a pop-up from am messaging program appeared.
Fixed: a player could receive two invitations to the same multiplayer match.
Fixed: no error message to players trying to join a full server via an invite.
Fixed: players could not accept invites to multiplayer matches while in certain menus.
Fixed: freeze in the Friend Invite menu after inviting a user with a nickname more than 13 characters long.
Fixed: multiplayer invites did not disappear after being accepted.
Fixed: incorrect name for the host in coop games.
Fixed: the player was unable to join any online multiplayer match after cancelling a Quick Match and then changing between Ranked and Player Match.
Fixed: after the host left a multiplayer match, sometimes the users involved in this match would become unable to find each other's matches.
Fixed the hint for Rotate Camera.
Fixed: buttons overlapping in the Coop menu on LAN.
Fixed: double selection in the profile selection screen.
Fixed: crash when the player applied a profile created on a partition other than the primary one, on Windows Vista.
Fixed: crash when using an Xbox 360 controller and quickly pressing A after entering the options menu.
Fixed: starting the game with CAPS LOCK on caused an input issue.
Fixed several Spanish localization issues.
Fixed: not all French characters were recognized.
Fixed: stuttering and visual artifacts on Nvidia cards when using Vista, the DX10 executable and certain settings.
Fixed: the game window did not maximize correctly when using Vista and the DX10 executable.
Fixed: mission 15 (Operation Thunderbolt) could become impossible to complete when loading from the last checkpoint.

Fixed: crash to desktop if the user tried to join a Ranked Match in certain conditions
Fixed: often, selecting Quick Match lead to creating a new server, even though servers with good latency and available slots existed.
Fixed: if the user hosted a Ranked Match and then quit it and tried to join another Ranked Match, he would end up in an unending loading screen.
Fixed: if the user joined a Player Match using the Quick Match option, then quit and tried to join a Ranked Match also by using the Quick Match option, he would end up in an unending “please wait” screen.
Fixed: the screen went black at game start-up on certain configurations.
Fixed: the game crashed often on laptops using certain ATI video cards.
Fixed: if the user pressed the “Host Session” button too quickly after selecting Custom Match, he would end up in an unending “please wait” screen.
Fixed: players sometimes were unable to accept game invites.
Fixed: the game crashed on Windows 7 Beta when the player tried to create a profile.
Performance has been optimized for Pixel Shader 3.0 videocards running DirectX 9.
Fixed: if the user pressed the “Host Session” button too quickly after selecting Custom Match, he would end up in an unending “please wait” screen.
Fixed: players sometimes were unable to accept game invites.
Fixed: the game crashed on Windows 7 Beta when the player tried to create a profile.
Performance has been optimized for Pixel Shader 3.0 videocards running DirectX 9.
 
Poslednja izmena:
jel zna neko kako da pređem (mislim da je to)21 nivo to je ono kad treba neke električne stubove da pogodite da bi nestao onaj zaštitni crveni štit ima tri štita i podvučem se pod štit i uništim električne stubove i na kraju radar e sad sve ja to odradim i kad ih sve pogodim ostane mi samo gola mapa nigde nijedna meta
jel to ima bag igrica ili neki fazon treba da se odradi?
ima tu i neka baza na sredini mape ali što god radio oko nje nevredi,probao i da sletim i rokao po njoj ali ništa se ne dešava
unapred zahvalan na odgovoru.
 
jel zna neko kako da pređem (mislim da je to)21 nivo to je ono kad treba neke električne stubove da pogodite da bi nestao onaj zaštitni crveni štit ima tri štita i podvučem se pod štit i uništim električne stubove i na kraju radar e sad sve ja to odradim i kad ih sve pogodim ostane mi samo gola mapa nigde nijedna meta
jel to ima bag igrica ili neki fazon treba da se odradi?
ima tu i neka baza na sredini mape ali što god radio oko nje nevredi,probao i da sletim i rokao po njoj ali ništa se ne dešava
unapred zahvalan na odgovoru.

HM to je def bug,nisi prvi koji ima problema sa tim "stubovima" tj generatorima ,to ej operacija Tunderbolt reko bih.JEdino kako ces moci da je predjes to ej u COOP modu,ako oces javi se na pm/xf/msn(ID:rizmal) pa da zajedno predjemo(jer tako sam vec 3-ci pomogao da predju).Jednostavno igra ima neke glupe bugove,srecom ja na gomilu prijavljenih nisam naisao:banana:

Ako neko oce da ima sve avione,znaci one koji se regularno otkljucavaju i DLC i VIP nek urade sledece:
1. Za svaki slucaj uradite BU Vaseg profila.
2. Skinite david profil >>> http://blog.gib.me/wp-content/uploads/2009/03/hawxallunlocks.zip <<<,nemojte ga preimenovati,vec samo uradite ono sto pise u txt dokumentu koji ide uz njega da bi ga aktivirali.
3. Zatim idite u folder gde HAWX cuva profile i preimenujte "David"=>"VAsZeljeniNick" i "David_0.1.525.keys"=>"VasZeljeniNick_0.1.525.keys".
4.Zatim pokrenite HAWX.
5. Onda idite na skrin sa profilima i kreirajte profil VasZeljeniNick.
6. Selektujte novokreirani profil i to je to.

PS-Ovim postupkom mozete da preimenujete i trenutni nick u neki drugi,naravno bez gubljenja vasih dostignuca,s time sto kad preimenujete svoj trenutni profil ,za svaki slucaj dodajete i (mada ovo ne bi bilo lose da uradite i u prvom slucaju):
7.Nakon selektovanja profila,proverite pilot records(tj vasa dostignuca) i dal su vam svi avioni tu.


Ovo je provereno i radi,samo pratite upustva I NE ZABORAVITE DA BU VAS TRENUTNI PROFIL ZA SVAKI SLUCAJ BEZ OBZIRA DAL MENJATE VAS TRENUTNI PROFIL ILI SE BAKCETE S IMENOVANJEM DAVID PROFILA U ZELJENI



Jedina fora ej sto onda morate sve iz pocetka,ali zato je tu artmoney za dobijanje lvla a za celindze krastavac moracete taj deo iz pocetka:smash:
 
Poslednja izmena:
Ma ja igram iz zadovoljstva, misije odavno završene, odrađujem chalenge-e, vežbam gađanje sa raznim oruđima, šteta što nema više mapa.
 
Ma ja igram iz zadovoljstva, misije odavno završene, odrađujem chalenge-e, vežbam gađanje sa raznim oruđima, šteta što nema više mapa.

Svi mi igramo iz zadovoljstva,ali jako je glupo da smo em uskracceni za pec(koji resava probleme deadzona) em smo uskraceni za gomilu aviona koje japanci dobijaju regularno za otkljucavanje...A meni je vece uzivanje kad predjem celu igru da imam sve pa da vozim MIG MFI,MIG 31 i sl a ne predjes igru i pola stvari nemas,a trenao bi,takodje i moje misljenje je da su zaskrtarili s misijama za kampanju
 
Poslednja izmena:
Tek kad mi ovo sve dosadi, onda cheat:p
 
Tek kad mi ovo sve dosadi, onda cheat:p

Ovo sto sam ja naveo nije po meni nikakav cit,jer sve te avione smo i mi trebali da dobijemo pri prelazenju lvla,ovako imam 1 profil bez tih aviona gde sam krvavo prelazio lvle sve do 40og i ispunjavao celindze,a drugi profil je sa otkljucanim avionima,gde sam prvo presao kampanju,dosao do 28lvla pa da ne bi opet 5dana burgijao bez potrebe do 40 lvla samo sam artmoneyem to ubrzao,a sad ej ostalo da se opet postizu celindzi koji su vec odradjeni naprvom profilu:D:smash:,a po meni cit bi bio uletanje u zemlju kad te juri raketa pa kad explodira o zemlju ti se vrnes na mapu,koriscenje RGM raketa kao da su multiAA,....e to su citovi koje ljudi koriste,a ovo po meni nije cit,vec Ubijeva glupost,gde su najvise stradali ljudi koji su narucili igru u steam verziji kao preoder koji ne mogu ni preko kodova da otkljucaju 3 dodatna aviona koje ostali mogu,dok za razliku od svih nas Japance boli uvo,oni odma dobiaju sve:wall:
 
e do mojega i bag a taman se naložio na igru
jel kako to da ti se javim da zajedno pređemo šemu hoćeš li mi malo pojasnit nov sam na netu pa te nisam razumeo i šta je to coop mod
hvala
 
E pa ovo stvarno nije u redu.... sad moram da kupujem džojstik!!! :D
 
E pa ovo stvarno nije u redu.... sad moram da kupujem džojstik!!! :D

Ma igra je extra,samo jos da srede bugove i dodaju podesavanja za JSQ,,avione sam sredio sad se prangijaju celindzi po 2.x i extra:type:
 
ehhh što nije ovo izašlo u januaru da se ko čovek zabodem kući i izližem hard od igranja :D...ovako prosto greota napolju lepo vreme a unutra prosta milina uz ovo čudo cccc
Ima bugova ali da se podneti :)
 
ehhh što nije ovo izašlo u januaru da se ko čovek zabodem kući i izližem hard od igranja :D...ovako prosto greota napolju lepo vreme a unutra prosta milina uz ovo čudo cccc
Ima bugova ali da se podneti :)

Zavisi kako ti zapadne,meni npr sve radi extra ,samo imam problem s ddeadzonama,dok evo ljudi ko lukic ne mogu da predju misiju,dx10 stuca i jako je los fps,...a i u MPu fali tabela s pingom da se vidi ko laguje i koji je server/host ok a koji ne,sto donosi novi pec koji ce def doci sledece godine....
 
Kako preci onu misiju kad treba zastititi predsednika!!! milion aviona i svaki put dodjem do pola i sjebu ga!
 
Da li imaju još neki serveri za on line a da nije garena?
 
Kako preci onu misiju kad treba zastititi predsednika!!! milion aviona i svaki put dodjem do pola i sjebu ga!

Ne moj previse da se odaljavas od aviona predsednika i stalno pritiskaj dugme (1) da tvoji wingmeni takdje napadaju neprijateljske avione a ne da ti brane ledja.Za rakete uzmi avion sa RGM,Multi AA i AAspect raketama,tako ih sa RGM zdrndas dok su daleko,sa Multi kad su an pola puta a sa AAspect kad su oko tebe i predsednickog aviona u blizini.



Da li imaju još neki serveri za on line a da nije garena?

mozes da igras preko hamacija,ili da kupis igru ,ali vidim da se ovi s originalima bune da im ne rade original serveri pa i oni sljakaju preko garene/hamacija

Ps-ja sma malo kreno da radim na menjanju skinova aviona:D,za pocetak je to stavljanje nasih oznaka,oznaka hawxa ,pa da vidim neki klan da oformim pa na rep da stavim neku znacku,trenutno sam u radu na 2 skina ,jedan za mig 29 drugi za su47,ako nekog interesuje nek poseti moji xf ili evo linkova;)
http://screenshot.xfire.com/screenshot/natural/fdf1f5082767ecc7783684103777ad268130f494.png
http://screenshot.xfire.com/screenshot/natural/fe13dbfe8201119646560d1fdc183808c138a29c.png
Kamuflaze mi s esvidjaju na 29ci tako da mislim d anju necu dirati ubuduce
 
Poslednja izmena:
Ne moj previse da se odaljavas od aviona predsednika i stalno pritiskaj dugme (1) da tvoji wingmeni takdje napadaju neprijateljske avione a ne da ti brane ledja.Za rakete uzmi avion sa RGM,Multi AA i AAspect raketama,tako ih sa RGM zdrndas dok su daleko,sa Multi kad su an pola puta a sa AAspect kad su oko tebe i predsednickog aviona u blizini.





mozes da igras preko hamacija,ili da kupis igru ,ali vidim da se ovi s originalima bune da im ne rade original serveri pa i oni sljakaju preko garene/hamacija

Ps-ja sma malo kreno da radim na menjanju skinova aviona:D,za pocetak je to stavljanje nasih oznaka,oznaka hawxa ,pa da vidim neki klan da oformim pa na rep da stavim neku znacku,trenutno sam u radu na 2 skina ,jedan za mig 29 drugi za su47,ako nekog interesuje nek poseti moji xf ili evo linkova;)
http://screenshot.xfire.com/screenshot/natural/fdf1f5082767ecc7783684103777ad268130f494.png
http://screenshot.xfire.com/screenshot/natural/fe13dbfe8201119646560d1fdc183808c138a29c.png
Kamuflaze mi s esvidjaju na 29ci tako da mislim d anju necu dirati ubuduce




SJAJNO!!! računaj mene u eskadrili :D....i dajte IP za hamachi!Ufff jedva čekam da dođem iznad 20 lvl da napakujem malo boljih raketica :)...sad sam mali :( pa me ace-ovi namirišu sa većih daljina :) Top nije loš ali teško je naciljati sa njim mada malo vežbe i ... :D
 
SJAJNO!!! računaj mene u eskadrili :D....i dajte IP za hamachi!Ufff jedva čekam da dođem iznad 20 lvl da napakujem malo boljih raketica :)...sad sam mali :( pa me ace-ovi namirišu sa većih daljina :) Top nije loš ali teško je naciljati sa njim mada malo vežbe i ... :D

Radi se polako na unapredjenu postojecih skinova ,za 29ku sam zavrsio ima an XF profilu,naravno svaka kritika i predlog je dobro dosao,kad budem imao jos vremena videcu da uradim vecinu aviona,a i da navatam neku dobru kamuflazu pa da je stavim mesto postojecih skinova:D

A za eskadrilu sam mislio da uzmem ime vitezovi u njihovu cast mada ima i drugih dobrih eskadrila pa mozda na predlog kolege markonija ime klana bude SAF
 
Poslednja izmena:
Пробао сам ову игру и одлично је оптимизована, ради на мом сокоћалу у 1680х1050 (без АА и АФ) са јако добрим фрејмрејтом (онај његов тест каже да је 50+).
А нашао сам и један баг у оном програмчету које провери да ли конфигурација задовољава минималне захтеве, мени пријављује да графичка не одговара јер се зове All in wonder, а он тражи Radeon или GForce :)
 
Radi se polako na unapredjenu postojecih skinova ,za 29ku sam zavrsio ima an XF profilu,naravno svaka kritika i predlog je dobro dosao,kad budem imao jos vremena videcu da uradim vecinu aviona,a i da navatam neku dobru kamuflazu pa da je stavim mesto postojecih skinova:D

A za eskadrilu sam mislio da uzmem ime vitezovi u njihovu cast mada ima i drugih dobrih eskadrila pa mozda na predlog kolege markonija ime klana bude SAF

Promuvaj se po ovom forumu možda nađeš nešto inspirativno...
http://www.dizajnzona.com/forums/lofiversion/index.php/t60052.html

Btw a imaš i ovde svašta...
http://www.serbianeagles.com/
 
Poslednja izmena:
Radi se polako na unapredjenu postojecih skinova ,za 29ku sam zavrsio ima an XF profilu,naravno svaka kritika i predlog je dobro dosao,kad budem imao jos vremena videcu da uradim vecinu aviona,a i da navatam neku dobru kamuflazu pa da je stavim mesto postojecih skinova:D

A za eskadrilu sam mislio da uzmem ime vitezovi u njihovu cast mada ima i drugih dobrih eskadrila pa mozda na predlog kolege markonija ime klana bude SAF

Lepo, ali pogledaj ovo kao predlog, bar što se tiče izgleda:

http://www.defenseindustrydaily.com/images/AIR_MiG-29_Slovakian_Digital_Thunder_Camo_lg.jpg

http://www.mars.slupsk.pl/fort/mig/big/mig-29-slovakia-[0921]-2007dec.jpg

http://bp2.blogger.com/_I2KtyvwA8HQ...YvV6YL_Q/s1600-h/img181715611204679245qh8.jpg

Predivna šema:)
 
Sema je extra,samo moram da nadjem kamuflaze velike rezolucije,pa da se bakcem s time a onda bi trebao da instaliram PS,tako da ce posao na tako necemu da malo priceka.Inace svi americki avioni imaju unutar igre USAF skinove samo ih treba staviti umesto onih koje vidimo po defaultu.
 
Poslednja izmena:
Meni je ova shema naj...:) Ta Slovacka isuvise vuce na NATO trend i njihov digital.Mada fino izgleda svakako.

MiG-29SMT_3_main.jpgSu-35BM_big.jpg
 
Meni je ova shema naj...:) Ta Slovacka isuvise vuce na NATO trend i njihov digital.Mada fino izgleda svakako.

Pogledajte prilog 48660Pogledajte prilog 48661
Evo ti SU35 skin,neko je vec napravio takav(doduse sa par strafta u odnosu an tvoju sliku):
http://screenshot.xfire.com/screenshot/natural/a0f0d0c3bbe153cbec096678d6d818c9f5b731fa.png
http://screenshot.xfire.com/screenshot/natural/97fa7c8cef1dde558649340add6747a40e3d0748.png

Moram da uvatim neke likove sto su napravili extra hawx skin tool,naravno ako zele da podele program s mene:D
 
Poslednja izmena:
Ne znam kako su to uspeli...fajlovi unutar .pak datoteka (dds-ovi) su zasticeni lozinkom.Zanimljivo:)
 
Ne znam kako su to uspeli...fajlovi unutar .pak datoteka (dds-ovi) su zasticeni lozinkom.Zanimljivo:)

Sifru je neko nekako izvalio,ako oces dacu ti je ,kao i upustvo kako da koristis custom skinove:D
 
Nazad
Vrh Dno