Šta je novo?

Tom Clancy's H.A.W.X

Da li je neko uspeo da otključa Saab 35 Draken-a? Video sam na internetu da navodno može.
 
@zero-E si resio problem izbacivanja???E si updatovao igru na 1.01 mozda je to problem

a kako da upalim force feedback? :(
def HAWX nema opciju za FF,svi se zale da im ne radi vibracija,itd....:smash:

Ja se navukao ko zmija, prosto je problem da prestanem:p
spavao sam samo 4 sata da bih igraoXD
cuti ne pricaj mi nista:smoke:isti problem imam i ja:whip:

Da li je neko uspeo da otključa Saab 35 Draken-a? Video sam na internetu da navodno može.
Hm sad sam bacio pogled u hangar,i stvarno SAAB-a nema ,a na netu pice da je UBISOFT VIP BONUS avion,a sve ostale VIP BONUS avione sam dobio kad sam presao kampanju ali SAABa ne:S:
 
Sta ce vam ta kanta od aviona:p ?
 
Sta ce vam ta kanta od aviona:p ?

Meni ne treba ,ja koristim samo ruske avione pretezno dedin MIG21,nas MIG29 i SU 27 dok ne otkljucam SU37 i SU47,Ali ako su rekli da ga ima trebalo bi da ga stave,eto bas zbog Masterchief-a:type:
 
@zero-E si resio problem izbacivanja???E si updatovao igru na 1.01 mozda je to problem

Nisam resio problem. Svasta sam pokusavao i uvek dc nakon 5 minuta maksimalno i odustao sam. :wall: Nisam update-ovao igru, nadam se da ne treba? :)
 
Poslednja izmena:
Nisam resio problem. Svasta sam pokusavao i uvek dc nakon 5 minuta maksimalno i odustao sam. :wall: Nisam update-ovao igru, nadam se da ne treba? :)

Mozda te zato izbacuje,vidi probaj jer update tj patch je 30ak mb sto nije puno s obzirom koliki su pecevi danas:smash:

IL evo ja sam na gareni u europe room BB dodji pa cu ja hostovati pa da vidimo oce li te izbaciti
 
Poslednja izmena:
Presao kampanju na hard, 21 nivo...simpaticna igra.Svaki avion probija zvucni zid...pa cak i A-10 :d

Zanimljiv unlock - XA-20 razorback zanimljivo izgleda:)
A nigde nemam SU-35, ni SU-47 ...moracu ja to jos malo da pikam...
 
Poslednja izmena:
Presao kampanju na hard, 21 nivo...simpaticna igra.Svaki avion probija zvucni zid...pa cak i A-10 :d

Zanimljiv unlock - XA-20 razorback zanimljivo izgleda:)
A nigde nemam SU-35, ni SU-47 ...moracu ja to jos malo da pikam...
Su-35/37/47 dobijas na 34/36/40lvlu

Sto se tice razorback-a izgleda veoma zanimljivo a i postoji u stvarnosti:S
 
Poslednja izmena:
Gde bre postoji u stvarnosti :p Da su ga nazvali PAK-FA pa da i poverujem...:)
 
Gde bre postoji u stvarnosti :p Da su ga nazvali PAK-FA pa da i poverujem...:)
Na ovom nosacu aviona;)
41tdxzhax2.jpg
 
^Ahahaha:d lep render.

Ovo na slici i nije razorback (polgledaj gde su mu uvodnici vazduha), vec jedan od aviona iz filma STEALTH

edit...ni blizu :)

hawxrazorback.jpg
 
Poslednja izmena:
^Ahahaha:d lep render.

Ovo na slici i nije razorback (polgledaj gde su mu uvodnici vazduha), vec jedan od aviona iz filma STEALTH

edit...ni blizu :)

hawxrazorback.jpg
Moguce,ali ne bi me cudilo da ameri stvaro rade na takvom obliku,sto pokazuju f117,b2,...

U pravu si nije isti kao razorback ali ako primecujes osnova im je ista(nos aviona bi rekao da je identican),sto se tice filma nisam gledao,bas cu da skinem pa da pogledam,tako da si mozda i upravu za to da je render iz tog filma)
 
Poslednja izmena:
Ah 9(lvl-a) more to go do SU-47 Berkut-a:D
 
Poslednja izmena:
U cemu je onda fora prelaska igre?E ti taj unlocker otkljucava pomenuti nedostajuci SAAB DRAKEN?JEr ja sam pesaka stigo do 31lvla i sve avione po spisku imam koji se dotle dobijaju osim drakena
Kao što piše na linku, otključava još 15-ak aviona koje inače ne možeš otključati.
Unlock Planes and Missions including more than 15 DLC and VIP planes not normally accessible on the PC version....
Valjda ih ima 15, ja nisam prebrojavao.
 
Poslednja izmena:
U cemu je onda fora prelaska igre?E ti taj unlocker otkljucava pomenuti nedostajuci SAAB DRAKEN?JEr ja sam pesaka stigo do 31lvla i sve avione po spisku imam koji se dotle dobijaju osim drakena

Hm ipak ima fore,jedino tako mozes da otkljucas 3 pre-oder aviona ili da cukas silne kodove koji dolaze uz igru kad ej kupujes,stim sto ima 3 aviona a 1 kod po igri,to bi znacilo da moras da kupis 3 igre sa razlicitim kodovima sto kazu po netu :wall:
 
Hm ipak ima fore,jedino tako mozes da otkljucas 3 pre-oder aviona ili da cukas silne kodove koji dolaze uz igru kad ej kupujes,stim sto ima 3 aviona a 1 kod po igri,to bi znacilo da moras da kupis 3 igre sa razlicitim kodovima sto kazu po netu :wall:
3 preorder aviona sam otključao pomoću kodova koje sam našao na netu, a ovde ima još aviona osim ta 3 (neki su samo druge varijante već postojećih), koji nisu bili dostupni ranije. U krajnjem slučaju probaj, napraviš novi profil i kopiraš ovaj savegame i ne pokvari ti postojeći profil. Tako sam ja uradio.
 
Poslednja izmena:
3 preorder aviona sam otključao pomoću kodova koje sam našao na netu, a ovde ima još aviona osim ta 3 (neki su samo druge varijante već postojećih), koji nisu bili dostupni ranije. U krajnjem slučaju probaj, napraviš novi profil i kopiraš ovaj savegame i ne pokvari ti postojeći profil. Tako sam ja uradio.

Jep s time sto s novim profilom moras da ganjas lvl again:),mada ima mig 1.44:banana:iliti ovde nazvan MFI.Glupo sto ne mozes na postojeci profil da apply-ujes ovo i da ti sve sacuva i samo otvori avione,A i ma kako imenovao profil u igri te vidi kao davida:(
 
Poslednja izmena:
Jep s time sto s novim profilom moras da ganjas lvl again:),mada ima mig 1.44:banana:iliti ovde nazvan MFI.Glupo sto ne mozes na postojeci profil da apply-ujes ovo i da ti sve sacuva i samo otvori avione,A i ma kako imenovao profil u igri te vidi kao davida:(

Ne da mi da izmenim tako da cu citirati:Ako koristite DAVID(jer se to ime zadrzava kad ste online bez obzira dal ga preimenovali) unlocker svih aviona znajte da ce vas odma izbacivati s servera ovi koji hostuju,takod a njime mozete da uzivate u carima svih aviona samo offline
 
Poslednja izmena:
haha, koja sam ja vuna. Ja sam uvek mislio da su Mig 29 i Su-27 jako slični po dimenzijama. Vidim u igri, u meniju, da je Su-27 dosta veći. Odem na Wiki i tamo izgubim cirka 4 sata dok mi oči ne pobeleše, gledajući sve specifikacije ruskih, evropskih i EU "lovaca" četvrte, četvrte i po i pete generacije...

ludnica koliko ima revizija, a opet, MiG 29 oblik owns them all... sve rusko posle toga ima praktično taj "dizajn"...
 
haha, koja sam ja vuna. Ja sam uvek mislio da su Mig 29 i Su-27 jako slični po dimenzijama. Vidim u igri, u meniju, da je Su-27 dosta veći. Odem na Wiki i tamo izgubim cirka 4 sata dok mi oči ne pobeleše, gledajući sve specifikacije ruskih, evropskih i EU "lovaca" četvrte, četvrte i po i pete generacije...

ludnica koliko ima revizija, a opet, MiG 29 oblik owns them all... sve rusko posle toga ima praktično taj "dizajn"...

Heheh,pa iz aviona se vidi da je SU-27 mnogo veci po dimenzijama od 29-ke:p

Revizija imas milion,sto se tice samih aviona mislim da trenutno SUHOJ vlada,do su 27 su kopirali mig-ove avione a onda je mig stagnirao a suhoj nastavio sa su30,su35,su37,s47,dok je za to vreme mig usavrsavao 29ku.e sad izbacuju mig 1.44 mada po izgledu podseca dosta na eurofajtera:smash:,mada kad su se vec potrudili da u igru ubace sve moguce i nemoguce avione,trebali su da ubace i suhoj t50pak fa :D

Hm inace sad sam naleteo na link gde kazu da mig 1.44 postoji od '80-ih alil zbog kracenja fondova i raspada SSSRa niej poleteo do 2000e ,a ja za njega nisam cuo do skoro dok nisam nesto bacao pogled na YT...a berkut se razvija od 83e:S inace ceo koncept obrnutih krila potice od Junkersa JU 287 iz 40e(poleteo prvi put 44e) LOL OPet ludi nemci:D
 
Poslednja izmena:
uber alles
 
Heheh,pa iz aviona se vidi da je SU-27 mnogo veci po dimenzijama od 29-ke:p

Revizija imas milion,sto se tice samih aviona mislim da trenutno SUHOJ vlada,do su 27 su kopirali mig-ove avione a onda je mig stagnirao a suhoj nastavio sa su30,su35,su37,s47,dok je za to vreme mig usavrsavao 29ku.e sad izbacuju mig 1.44 mada po izgledu podseca dosta na eurofajtera:smash:,mada kad su se vec potrudili da u igru ubace sve moguce i nemoguce avione,trebali su da ubace i suhoj t50pak fa :D

Hm inace sad sam naleteo na link gde kazu da mig 1.44 postoji od '80-ih alil zbog kracenja fondova i raspada SSSRa niej poleteo do 2000e ,a ja za njega nisam cuo do skoro dok nisam nesto bacao pogled na YT...a berkut se razvija od 83e:S inace ceo koncept obrnutih krila potice od Junkersa JU 287 iz 40e(poleteo prvi put 44e) LOL OPet ludi nemci:D

Džaba kad nikad nisam imao makete u istoj srazmeri od ta dva aviona. Baš sam mislio da je to to. I sad se bio navukao i gledao dimenzije, performanse i tako to, po wikipediji kao ludak. Odoh još malo da igram HAWX, pa na spavanje. Šteta što je onaj Ace Combat 6 bio onako loš, ima perverznu grafiku, a avioni sve fake imena, priča nema veze sa mozgom... igrivost nula... žali bože one grafike.
 
Zao mi samo ako SU-47 Berkut ostane na tom 1 prototipu i ne krene s proizvodnjom,mada Suhoj oce sam da finansira proizvodnju samo da nadje kupce u stranim drzavama i ako nagovori Rusiju da kupi par komada,inace isti se vecim delom bazira na SU-27
 
mada kad su se vec potrudili da u igru ubace sve moguce i nemoguce avione,trebali su da ubace i suhoj t50pak fa :D
Jašta mogli su da ubace i IAR-93 "Vultur" :d S` obzirom ko ga je pravio :d
Ja bi lično voleo da vidim barem 50% ovih aviona u Lock On-u.
 
Poslednja izmena:
Jašta mogli su da ubace i IAR-93 "Vultur" :d S` obzirom ko ga je pravio :d
Ja bi lično voleo da vidim barem 50% ovih aviona u Lock On-u.

Mislis na Rumunsku verziju naseg Orla,bolje da ga stave kao Jugoslovenski Orao no Rumunski Vultur:p
 
well,nakon svih ovih pohvala igre ovde odlucih se da je i ja skinem i probam...i da iznesem par zakljucaka,cisto onako,hladne glave,jer jos (nisam) fan aviona i tih fazona
1.u sustini arkada je simpa,gomila aviona i tako to,slazem se sa ostalima
2.grafika-nista posebno,ima lepih momenata,engine je lepo optimizovan,na mojom konfi sve na maxu full hd fps ne ide ispod 50
3.grafika ima svoje mane,npr texture pri zemlji su uzas! stvarno kvari momenat
4.odnos velicine avion vs buildings nema veze sa zivotom,duzina aviona je duzine celog solitera
5.nedostaje utisak brzine,jeste arkada,ali cisto mozda bi moglo nesto da bude da ne izgleda kao da se vucem kao crv koji lebdi
6.as off/on,sa off je totalno druga igra,ali je kamera na momente uzasno iritirajuca,treba malo vise privikavanja
7.neko je spomenuo slucajno ispaljivanje flara/raketa,desava se i meni,ne ispaljujem nista nekih 15sec i obavezno izleti neka raketa,ne kapiram foru
8.pvp je interesantan kroz,mada iritirajuce na momente,trebam definitivno da se naviknem...

u sustini to je to...za sada :)
 
Nazad
Vrh Dno